Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zortak

80-90 gb'lık dosyalarda takılma olmaz, onun sebebi TrueHd ses dosyası, ilk dosya olarak kullanıyorlar, tv desteklemiyor,

2.ci ses dosyası dts vb. seçin takılma olmaz.

Teşekkürler..

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

sony_dtvota_2016_1606555100_eua_auth galiba bunu arıyorsunuz, bilgisayarımda Sony tv ile ilgili klasör oluşturdum, tv nin neyi var neyi yok, hatta faturası nı bile bu klasörde tutuyorum, yani tv arşiviSADECE SONY XF90 (BABA KONU) 

özelden e-mail adresinizi gönderirmisiniz....

edit; bu yazılıma dönme şansınız varmı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 10 Aralık 2020; 17:6:37 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Şimdi listeme aldım. Bakalım ben de merak ediyorum bu filmi.

• arkadaşlar malum kumandadaki google play tuşu çoğu kişi tarafından sanırım kullanılmıyordur. bu tuş un yerine youtube atama şansımız varmı.

• Merhabalar..

Kumandanın sarı veya kırmızı tuşuna basınca bazı kanallarda yayın tekrarları ve yayın akışı gibi bilgiler çıkıyodu. Bu özellik kendiliğinden kayboldu?

sorun nedir arkadaşalr yada nasıl bu özelliği geri getirebilirim ? Normal turksat uydu.

• shinnok kullanıcısına yanıt
    Etkileşimli uygulamayı aktif duruma getirin ayarlar menüsünden.
    Yeni menüye tam alışamadım hatırladığım kadarıyla
    Home tuşu>Ayarlar>>Kanal ayarları>Digital ayarlar>Etkileşimli uygulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lvntgl -- 12 Aralık 2020; 13:53:13 >
  • geis G kullanıcısına yanıt

Sanırım button mapper uygulaması ile yapabilirsiniz.

• shinnok kullanıcısına yanıt

ACTION MENU+TV İZLEME adı altında bu tuşlar, buradan sarı, kırmızı , yeşil tuşları kontrol ediniz, bu tuşlar çalışıyorsa, kumandanızı resetlemeniz lazım.....

kumanda resetleme;

https://helpguide.sony.net/tv/eaep1/v1/tr/08-07_01.html

• Lvntgl kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler

• yimust kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ediyorum

• Arkadaşlar yabancı forumlarda son güncellemeden sorma görüntüde bozulma olduğundan bahsedilmis.. eskiye dönmek istediğini yazanlar gördüm. Öyle mi gerçekten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Command.com kullanıcısına yanıt

yabancı foruma gerek yok , burada da paylaşım oldu ve bende aynı hisse kapıldım....8.0 daha iyiydi, bilmiyorum son sürümden bir önceki sürüme dönülebiliyormu...

Malesef dönülmez
  • kalamare kullanıcısına yanıt

kötü oldu desene,hocam...yeni yazılımı bekleyeceğiz ozaman,belki şikayet ler sonrası düzeltme yazılımı yayınlarlar....

Bilmiyorum ben fark görmüyorum, biraz ayarlarla oynadım gayet iyi geldi bana.Üstelik netflix dv bayağı düzelmiş görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamare -- 13 Aralık 2020; 13:32:5 >
  • Arkadaşlar benim gördüğüm kadarıyla da kötü olan bir şey yok. Sadece ayarlar menüsündeki resim (görüntü) ayarlarını keyfinize yapın tamamdır. Önceki sürüme göre birkaç değişiklik olmuş tabi ki de. Ama deneyerek en iyi ayarı bulabilirsiniz, ben öyle yaptım.
  • ben 8.0 da standart ayarlarında kulllanıyordum, hiçbir ayara müdahale etmiyordum, bariz fark vardı...

ayarlara müdahale ettikçe içinden çıkamıyorsun....

• kalamare kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne anlamda düzelmiş hocam dolbyvision biraz daha açıklar mısınız rica etsem? Beni netflixte ve genel kullanımda rahatsız eden tek şey altayızı sarıya çevirip önerlen bütün ayarları yapmama rağmen altyazı ekranda biraz dahi fazla kaldığında etrafı komple parlamaya beyazlaş maya başlıyor yazı gidene kadar.
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    Crown dışında çoğu dv film ve dizi deki o karanlık sahne görüntüsü biraz daha düzelmiş artık eskisi gibi fazla rahatsızlık vermedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Tam olarak ne anlamda düzelmiş hocam dolbyvision biraz daha açıklar mısınız rica etsem? Beni netflixte ve genel kullanımda rahatsız eden tek şey altayızı sarıya çevirip önerlen bütün ayarları yapmama rağmen altyazı ekranda biraz dahi fazla kaldığında etrafı komple parlamaya beyazlaş maya başlıyor yazı gidene kadar.

altyazı ayarlar görünümüne girip yarı saydam seçeneğine tıklayın kaydetip tekrar bakın problem ortadan kalkmış olacak.

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.