Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam güncelleme yapmadım ben. Sürüm 8.0. 0 görünüyor. İki ayrı bluetooth kulaklıkla denedim görmüyor. Televizyonun dibine kadar da gittim aslında :)

Bluetooth kayıtlı cihazlarda iki şey görünüyor birisi telefonum diğeri de kumanda sanırım, Sony tv RC mıc 001 yazıyor.

Kafayı yicem iki gündür  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt

Aynı anda telefonla eşleşmişse ondan bağlanamıyor olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Hocam güncelleme yapmadım ben. Sürüm 8.0. 0 görünüyor. İki ayrı bluetooth kulaklıkla denedim görmüyor. Televizyonun dibine kadar da gittim aslında :)

Bluetooth kayıtlı cihazlarda iki şey görünüyor birisi telefonum diğeri de kumanda sanırım, Sony tv RC mıc 001 yazıyor.

Kafayı yicem iki gündür  

Kulaklıklar bazen bir yere bağlanıyor 2 yerde kullanamayabilirsiniz..Mesela hem Telefon hem tv olmuyor birini seçeceksiniz gibi..

Bazı kulaklıklar öyle...

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    wquzun kullanıcısına yanıt

Kulaklığı eşleştirme moduna alamamışım o yüzden görmemiş tv. Sorun halloldu şu anda çok mutlu oldum :)

Cevaplar için teşekkürler ikinize de, @wquzun

• Backstreet kullanıcısına yanıt

aynen katılıyorum xh9096 oyun odaklı.... 

• Arkadaşlar bu IPTV aboneliklerinde, mesela işe yarar 1000 kanal var desek bu kanalların içinde 4K, Full HD, HD varsa SD kanal oranları yaklaşık olarak nedir?

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

yurtdışı IPTV lerden bahsediyorsan 4k yı unut,yüksek çözünürlük sunamıyorlar, serverler donuyor, yayınları orta seviyede...

• yimust kullanıcısına yanıt

Kalite olarak ücretsiz IPTV lerden fazla bir farkı yok o zaman....

malssf denemiş birisi olarak cevap veriyorum....netflix, beın connect, digi türk gibi kaliteli yayınları yok...

• yimust kullanıcısına yanıt

O zaman çok gerek yok, teşekkürler.

• Arkadaşlar bilgisayarında iki önceki güncelleme olan 6.6555 güncellemesinin zip dosyası olan var mı? Varsa rica etsem We Transfer üzerinden gönderebilir mi?

Büyük çoğunluğu 1080p.

Yüzlercede 4K vod içerik var.

4k içerik için yalnız 50mb internet veya yukarısı olması gerekiyor.

Görüntüler Netflix, Prime Video gibi.

Kaliteli içerik azınlık 'da yalnız.

Çoğunluk denildiğigibi rezalet.

Başka bir apk ile o sorun çözülüyor.

Benim kulaklığı 'da tanımadı televizyon.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt

Televizyonda sorun yokmuş, kulaklığın bluetooth eşleşmesini açamamışım. Sürekli telefonda kullandığım için eşleştirmenin nasıl yapıldığını unutmuşum daha doğrusu. Bunu çözünce iki kulaklığı da rahatlıkla bağladım.

Teşekkürler cevap için.

Rica ederim.

Sorunu aşamayanlar "Bluetooth Pair" kullansınlar.

• Airplay ve homekit desteği gelme ihtimali var mı bizim televizyonlara acaba?
  • Harddisk'e atılan 4k film için , Direk Tv'nin usb bağlayıp izlemek mi en iyi görüntüyü iletir yoksa harici 4k media player alıp , onu Tv'ye bağlayarak mı en iyi görüntü kalitesi elde edilir?

Bazı siteler var geniş arşivli 4k dolum yapıyor harddisk'e..Çoğu kişi Tv'nin kendisinden yani usb'den bağlarsanız en iyi görüntüyü alamazsınız,iyi bir media player varsa o daha iyi görüntü verir diyorlar 4k için..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 4k media player, çünkü bu tür cihazların üretim amacı bu. Size codec sorunu yaşatmadan en kaliteli ses ve video görüntüleri sunabilmek. Ben TV lerin video oynatım işini bonus gibi görüyorum. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: akancaym

Kesinlikle 4k media player, çünkü bu tür cihazların üretim amacı bu. Size codec sorunu yaşatmadan en kaliteli ses ve video görüntüleri sunabilmek. Ben TV lerin video oynatım işini bonus gibi görüyorum. Saygılar

Teşekkür ederim..

• canmurat35 C kullanıcısına yanıt
    Geleceğini sanmam o zaman üst modeller ile bi farkı kalmaz:)
  • 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.