Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ek garantiyi ithalatçı veriyorsa alınır ama satıcı veriyorsa kesinlikle alınmaz..

• Skadi kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz,bir kere içinize kurt düştümü rahat edemez insan.Önümüz indirim sezonu, kara cuma da yaklaşıyor.Mutlak bir tane bulursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SONY 55X7055 modeli için fikirlerinizi öğrenmek isterim. Tv tavsiyelerine yazdım ama bir cevap alamadım. 55 inç bir tv arayışı içindeyim. film izlemek ve oyun oynamak için kullanılacak

• 11 Ağustos 2020 tarihinde kurulumu yapılan televizyonumda servis menüsüne girince alttaki rakamlar 00823 40 00823 olarak görünüyor. 823 kullanım saati ise 90 gün üzerinden hesaplanırsa bugün dahil günlük 9,14 saat ortalama kullanım fazla gibi çünkü o kadar kullanım olmuyor, günlük en fazla 4-5 saat gibi bir kullanım var. İlk defa televizyon 3 günlükken baktığımda sayaç 17 saat olarak görünüyordu, sanki uykuda beklerken bir miktar daha saat yazıyor.

• mostof_love M kullanıcısına yanıt

Neticede Sony, dled (direk led) olduğu için ışık sızması olmaz, 50 hz, muhtemelen ıps panel,

lingi incele istersen;

https://www.displayspecifications.com/en/model/676f1d5d

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

valla bende 2020 mart ayında almış olduğum kendi tv mi kontrol edeyim ve sonuçtan size bilgi vereyim dedim, ama;

daha önce yapmış oldumu kumandadan tv yi kapatıp sırasıyla (i+), (5) , (ses açma kapama tuşu), Kumandadan Tv açma tuşu dediğimde çalışma saatini görüyordum, şimdi son yazılım yüklü tv ye, kullanım saatine aynı yolla baktığımda ulaşamadım, tuhaf....

• yimust kullanıcısına yanıt

Ben güncellemeyi yapmamıştım, acaba güncelleme ile servis menüsünü kapattılar mı?

sizde aynı yol ilemi bakıyorsunuz

Evet aynı tuşlar, sırasıyla yalnız ses tuşu (-) kısmı olacak

malessef, uyanıklar tv nin çalıma saatına ulaşılmasın diyemi kapattılar, olmuyor,

evet, aynı tv yi kullanan biradere de baktırdım, oda güncel yazılımı yüklemişti, ondada açılmıyor, kapatmışlar.. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 8 Kasım 2020; 21:59:33 >

Son güncellemeyi yapan diğer arkadaşlarda durum nasıl acaba?

üst mesajımda düzeltme şeklinde yazdım, güncel versiyonda kapatıldı....malssf

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Son güncellemeyi yapan diğer arkadaşlarda durum nasıl acaba?

son güncelemeyi yaptım bende çalışıyor servis menüsü şimdi baktım kullanım saatine

• quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

son güncelemeyi yaptım bende çalışıyor servis menüsü şimdi baktım kullanım saatine

Alıntıları Göster

nasıl giriş yapıyorsunuz

• Bende XE9005 var ve son yazılım yüklü.
    Servis menüsü çalışıyor sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

nasıl giriş yapıyorsunuz

Alıntıları Göster

aynı yöntem çok seri olmak gerekiyor

• wquzun kullanıcısına yanıt

valla 7. denemede oldu, tşk.

Tv yi 134 gün kullanımında 909 saat kullanmışım oda ortalama güne 6-7 saat yapıyor, bu saate de kullanımım uyuyor, gündüzleri pek kullanmayız....

Sonradan aklıma geldi, çalışma odamda tadilat olduğu için iki ay sabahları 2-3 saat TV ye bağlı PC yi iş için kullandım, o saatleri hesaba katınca benim hesap da doğru çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yimust

valla 7. denemede oldu, tşk.

rica ederim sevindim hiç bir tv nin servis menüsünü kapatmazlar kapatırlarsa servisler iş yapamaz çünki tv servise gittimi çoğu testleri ayarları servis menüsünden yapıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.