Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme sonra Ethernet girişi çalışmayan ( factory reset atsa bile) tek çare hard reset sorunum o şekilde çözüldü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RuntimeException kullanıcısına yanıt
    hocam malesef android tv ler donanim olarak çok zayif. mediatek islemci 1.5 gb ram gpu belli degil, telefonda 720p ekranda sorun yaşatan donanim 4k da ne olur siz düşünün.

• samura92000 kullanıcısına yanıt
    Bende farkettim görüntüde iyileşme var

• Arkadaşlar arka plandaki uygulamalar nasıl kapatılır?

• ironmantr kullanıcısına yanıt
    Android tv boxlarda Button Mapper ile yapılabiliyor tvde de çalışır herhalde

Buyurun;

• notebook dan ekran yasıtmayı yapamadım nasıl yapabilirim

En kolayı Navigation Bar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilbar

notebook dan ekran yasıtmayı yapamadım nasıl yapabilirim

windows 10 son günceleme ile yansıtı bozdular lakin chrome,edge tarayıcıdan cihaza yayınla kullanılabiliyor alta kaynaklardan masa üstünü seçerseniz masa üstünüzü yansıtabiliyorsunuz şimdilik çözüm bu malasef.

• quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

windows 10 son günceleme ile yansıtı bozdular lakin chrome,edge tarayıcıdan cihaza yayınla kullanılabiliyor alta kaynaklardan masa üstünü seçerseniz masa üstünüzü yansıtabiliyorsunuz şimdilik çözüm bu malasef.

Alıntıları Göster

teşekkür ederim

• popturceyn P kullanıcısına yanıt

Tv'de 4k yayınlar ve videolar için özel geliştirilmiş, sertifikasyonlu işlemci kullanılıyor, 4k 60p'yı tamamen sorunsuz oynatıyor,

oyun, menu vs. için ise yeni işlemcilere göre yavaş kalıyor.

• popturceyn P kullanıcısına yanıt

Yok daha neler? Ben cihazda 4K izliyorum. 720p ekranda sorun yaşatan işlemciyi, sony döneminin üst seviye TV'sine koymuş yani.

Nerden buluyorsunuz bu tespitleri aklım almıyor...

• bilbar B kullanıcısına yanıt

valla o konuda bende kafayılı yiyeceğim, win10 kullanıyorum, işine geldimi bağlanıyor, bağlandığında da ise maus takılarak gidiyor, ayrı işkence, şimdilik çözüm yok gibi..

• arkadaşlar selam.

benim tvnin kumandaya tepkisi yavaşladı. bunu hızlandırmamız için ne yapmamız gerekir. görüşlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlander -- 27 Ekim 2020; 20:1:0 >
  • outlander O kullanıcısına yanıt

pili değiş veya kumandayı resetle....

• değiştirdim ama kumanda reset olayına takıldım. pili çıkartın 3 saniye power tuşuna basın daha sonra pilleri takın diyordu yaptım ama faydasını göremedim.

https://helpguide.sony.net/tv/eaep1/v1/tr/08-07_01.html#:~:text=Uzaktan%20kumanday%C4%B1%20s%C4%B1f%C4%B1rlama&text=Uzaktan%20kumandan%C4%B1n%20g%C3%BC%C3%A7%20d%C3%BC%C4%9Fmesini%20%C3%BC%C3%A7,Uzaktan%20kumandaya%20yeni%20pilleri%20tak%C4%B1n.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlander -- 27 Ekim 2020; 20:34:45 >

• outlander O kullanıcısına yanıt

pillerin + ve - uçları doğrumu, doğruysa bu sefer tv nin fişini çekin, 1 dakika sonra fişi takın tv yi başlatın, düzelecektir.

• teşekkürler deneyeceğim.

• 3 gündür Sony xf90 TV de prime videoya girince yeni kod ekranı çıkıyor. Kodu girince sayfa guncellenmiyor. TV den programı silip güncelle deyince sorun çözülüyor kodu kabul ediyor. Fakat her TV acisimda bunu yapmam gerekiyor :s

Kayıtlı cihazlardan ekli gözüküyor TV. Silip tekrar kayıt edince kayıt edildi diyor ama kayıtlı cihazlarda gozukmuyor. programı kaldırıp guncelleyince sorun çözülüyor.

Bı çözüm onerebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt

Depolama bölümüne girip oradan ön belleği temizledikten sonra tekrar dener misiniz?

• 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.