Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba okuması hızlı bir usb 3.1 alsam bu takılma işine bir çözüm olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.akakce.com/usb-bellek/en-ucuz-samsung-128-gb-fit-plus-muf-128ab-apc-fiyati,351711885.htmlbunun gibi bir alet iş görür mü acaba? Hızlı diyor bu usb için.

• greenland G kullanıcısına yanıt
    Hızlı bellek sorununuzun için kesin çözüm olmamakla birlikte denenmesi gereken seçeneklerden biri. Bu yöntemle de sorun çözülmez ise bellek elinizde kalmasın her şekilde kullanırım diyor ve maliyetine katlanıyorssnız alın.

Bir yakınınızdan hızlı bir bellek alıp denedikten ve işe yaradığını gördükten sonra da kendinize yeni bellek alabilirsiniz.

• Sizin bir öneriniz olur mu acaba?

• Değerli arkadaşlar, hepimizin bildiği gibi her elektronik aletin temel bir görevi vardır. Dolayısıyla marka model ne olursa olsun hiçbir TV den USB den media oynatımı konusunda başarılı olmasını beklememek lazım. Bu işi çok güzel yapan uhd media player lar var. Film merakı olanlar paraya kıyıp almalı diye düşünüyorum. Saygılar

• akancaym kullanıcısına yanıt
    Bir açıdan katılıyorum ancak bu ek bir maliyet demek. Sony tvler video oynatımı konusunda oldukça başarılı, okuma hızı yüksek ve Android uyumlu sandisk marka bir bellek çözüm olabilir.

hocam ihtiyacınız yoksa boşa para vermeyin usb 2.0 ile 100gb lık bitrate 70-80mbs içerikleri bile rahat rahat oynatırsınız okuma hızı fazlasıyla yeterli..tv nin özelliklerine bakın hangi formatta max kaç bitrate destekliyor diye sıkıntı tv den olabilir

neden beklemesinler hocam samsung ve lg de hiçbir sorun olmadan gayet güzel izleyebiliyorsunuz bluray içerikleri..ne varsa philips ve sony android tv lerde var mağazada güncelleme yapılmayan modellerde sıradan 1080 çözünürlük içerikler bile bazen sıkıntı yaratabiliyor tamamen işletim sistemi yazılımla alakalı yoksa tv ler bunları sorunsuz oynatacak donanıma sahipler..

Lg sm9010 var evde. 2 tb lık hdd deki 100 gb boyutunda 4k filmleri tık demeden oynatıyor. Alt yazının konumunu, boyutunu, rengini istediğin şekilde ayarlayabiliyorsun.

xf90 iyi tv ama böyle şeyler can sıkıyor ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbsdeniz -- 11 Ekim 2020; 18:26:45 >
  • Usb den yükleme yapmayı beceremedim bir türlü çok basittir tabi ama bilmiyorum işte yardımcı olur musunuz lütfen sony adresinden pc ye indirdim sonrası yok:/

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Usb den yükleme yapmayı beceremedim bir türlü çok basittir tabi ama bilmiyorum işte yardımcı olur musunuz lütfen sony adresinden pc ye indirdim sonrası yok:/

hğbilgisayara indirdiğiniz dosayo winrar ile çıkartacak ve bir usb ye koplayacaksınız daha sonra usb yi tvye takacaksınız ve otomatıik olarak gerisini tv hallediyor

• A.C. kullanıcısına yanıt
    Sağol kardsm denym bi

Bu klasik bir TrueHD sorunu, tv desteklemiyor, Kodi'den 2.ci ses kaydını seçerseniz takılmalar olmaz.

Bu arada usb 2.0 büyük ihtimalle 8k'ları bile oynatabilecek, konuyla alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 12 Ekim 2020; 3:30:16 >
  • Arkadaşlar son güncelleme herkese geldi mi? Ben hala bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xg8096-55-139-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

siz olsanız teşhir alırmısınız? alacak tv bulamıyorum lg 50um8100 de karar kılmıştım oda çöp çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: samura92000

Arkadaşlar son güncelleme herkese geldi mi? Ben hala bekliyorum

Genelde herkes Usb'den guncelliyor Tv'yi..Siz de yapabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takılma sorunu ile ilgili olarak internette yaptığım incelemede apple tv 4k üzerinden infuse uygulaması kullanarak FTP bağlantısı ile herhangi vir sorun yaşanmadığını gördüm. Smb ile bağlanıldığında bu sorunla karşılaşıldığı ancak ftp bağlantı ile sorun yaşanmadığı belirtilmiş. Ben henüz denemedim. Deneyince sonuçları paylaşırım.

• Sıfır açılmamış kutu 55XF9005 E 7750tl verilirmi arkadaşlar

• sahmelik S kullanıcısına yanıt
    Mümkünse gidip mağazada yakından inceleyin. Kozmetik kusuru olup olmadığına da bakın. Hangi tarihte teşhire çıktığını öğrenip teşhirdeki gün x10 saat hesabıyla kullanım süresini hesaplayın (kaliteli panellerin tahmini ömrü 50.000 saat civarındadır). Teşhir ürünler genellikle iade edilemez, vatan teşhir de olsa 2 yıl resmi garanti verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alzena

Mümkünse gidip mağazada yakından inceleyin. Kozmetik kusuru olup olmadığına da bakın. Hangi tarihte teşhire çıktığını öğrenip teşhirdeki gün x10 saat hesabıyla kullanım süresini hesaplayın (kaliteli panellerin tahmini ömrü 50.000 saat civarındadır). Teşhir ürünler genellikle iade edilemez, vatan teşhir de olsa 2 yıl resmi garanti verir.

Sıfır açılmamış kutu hocam teşhir değil

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.