Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xf9005 7304'ten çok çok daha iyi bir tv... ikisi mukayese bile edilmez.

ama 70 ekranla ve bu tv ile mutluysan sen bilirsin. söz konusu senin beklentilerin olduğuna göre bu senin bileceğin bir şey. biz ne desek boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 5 Ağustos 2020; 16:16:46 >
  • merhaba, TVnin yerini değiştirmek için uydu kablosunu çıkardım ancak çıkarırken çok dikkat etmemişim takmak istediğimde yan tarafında da aynı tip girişler var, input/output da yazmadığı için hangisine takacağımı bilemedim bilgisi olan var mıdır?
  • mrt35 kullanıcısına yanıt

Bende bu şekilde bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lvntgl -- 6 Ağustos 2020; 8:34:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lvntgl kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam teşekkürler.
  • Sergenss kullanıcısına yanıt
    5. soru için bende de tv 8 de takılma donma yapıyordu,belki alakası yok gibi ama tv ye yakın telefonların mobil ağ kullanmasından kaynaklandığını saptadım.telefonu ya uçak moduna alın yada varsa wifi hattına geçip deneyin.Büyük ihtimal sorun çözülecektir.
  • Arkadaşlar tv yi 1 sene önce aldığım versiyonda kullanıyorum.update etmelimiyim sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eto177 E kullanıcısına yanıt
    Dostum normal zamanlarda değer ama ekonomi bu haldeyken o farka değmez.
  • Bu cihazın 65 inch versiyonunun 11.100 TL altına düşme olasılığı var mı? Sizce bu fiyattan almak mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkaytanrikut -- 7 Ağustos 2020; 12:21:58 >
  • 65xf9005 sonrasi 4k projeksiyon cihazi aldim. Gercekten film izlemek baska bir boyut. Odanin mesafesine gore 300 ince kadar destekliyor. Ben 120 incte sifir kayipla goruntu aliyorum. 30 santim yakinan kadar ne piksellesme ne kayip. Oyun oynamanin zevkide bbaska buyuk ekranda. Geceleri karanlikta sinemadaki hissiyati fazlasiyla yasiyosunuz. Tabi gunduz isik altinda tv gibi olmasini beklemeyin ama karanlikta efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 7 Ağustos 2020; 16:28:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 55xf9005 yeni aldım. kablosuz usb kullanıyorum. Enter tuşu sanki mousle sol tık yapar gibi çalışıyor. yani mouse ekranda neredeyse oraya tıklama yapıyor. arama motoruna herhangi birşey yazıp entera bastığımda arama yapmıyor. mouse neredeyse oraya sol tık yapıyor. bunu giderebilecek bir çözüm ayar vs. varmı
  • hknbbc H kullanıcısına yanıt
    tvden memnun musunuz hocam? Ben de bu modelden almayı düşünüyorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaytanrikut

tvden memnun musunuz hocam? Ben de bu modelden almayı düşünüyorun.
    ben babama aldım. kendisi takıntılı biraz web tarayıcısından kanalların sitelerinden kaçırdığı dizileri izler genelde :) web tarayıcısından pek büyük beklentiniz olmasın. bazı arkadaşlar chrome firefox vs. yüklemişler vaktim olmadı bende deneyeceğim. ama görüntü kalitesine ve sesine diyecek yok. ayrıca almadan önce mutlaka yerinde gidip görüp deneyin. kurcalayın karıştırın başka bi tv la kıyaslayın. Bazıları Wi fi problemi olduğunu söylemişti. ve Harici disk taktığında içindekileri görmesi çok uzun sürüyormuş. Bende incelemeye vatana gittiğimde aynı sorunlarla karşılaştım. Ama tv kurulum tamamlandıktan sonra wifi tek seferde bağlandım sorun olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknbbc -- 7 Ağustos 2020; 15:3:13 >
  • Film izlemek için tarayıcı işini unutun.
    SeyirTürk, Türkvod, Stremio, TeaTv gibi uygulamalar var.
    Tv nin tek sorunu uydu kanal değişim hızı. Onun dışında hiçbir problem yok.

• Tv yi Schneider Electric APC Tekli Akım Korumalı priz ile kullanan var mı var ise her hangi bir yararını veya zararını gördünüz mü

• Merhaba, Youtube ve google play store açılmıyor bilgisi olan var mı

• Netflix harici Dolby vision filmleri nerden izleyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Netflix harici Dolby vision filmleri nerden izleyebilirim
    Dolby vision özellikli filmleri İtunes üzerinden kiralama, satın alma yöntemi ile Apple TV oynatıcısı üzerinden izlenebilir
  • joven kullanıcısına yanıt
    Onun dışında?

• berkaytanrikut B kullanıcısına yanıt
    cihaz artık üretilmiyor. daha da türkiye'ye gelmeyecek, aldınız aldınız. alamadınız xg90'ın fiyatının düşmesini beklersiniz. o da kurlardan dolayı muhtemelen düşmez. düşerse de 11k civarına düşer.
  • Ozzi5252 kullanıcısına yanıt
    mahallenin trafosunda bir problem olmadan, yakın bir yere yıldırım düşmeden akım korumalı prizin yararı zararı falan görülmez.

kaldı ki bu durumlarda bile bir yararı olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 8 Ağustos 2020; 17:49:50 >
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.