Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony nin Türkiye pazarından çekilmesi durumda ne gibi şeyler olabilir?

Benim bildiğim 10 yıl servis hizmeti vermesi gerekir ama ne kadar sağlıklı çalışır bilemem tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar. İphone x cihazındaki resimleri videoları bu tv de nasıl görüyoruz kablosuz bağlantı ile yapılabiliyormu

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    75 inch xe9405 icin fiyat yüksek mi size göre?

• TBB T kullanıcısına yanıt
    Ben 65 için o fiyatı söylediniz sanmıştım. 75 için 15-16k sony için normal gözüküyor

• opctebur O kullanıcısına yanıt
    Nurpa elektroniğe gidip direkt alınabilir mi fatihte?

• Arkadaşlar selamlar,

55 XF9005 kuruldu. Usb portları göremiyorum ekranda.
    HDMI portlar boş olsa bile gösteriliyor ama USBleri bir türlü göremiyorum.

Her iki USB portuna da sırasıyla 32 GBlık flash memory taktım, durum değişmiyor.
    Tvyi deneediğim gibi haliyle "direkt" USBden direk film seyretme şansımda yok bu durumda.
    Acaba bir yerden iptal mi edilmiş durumda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futurist16 -- 2 Aralık 2018; 12:28:2 >
    Hocam Google Playstore da Airpin isimli uygulama var airplay emülasyonu yapıyor. Ben başarılı buldum satın aldım. Free versiyonu da var deneyebilirsiniz

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Tabii neden olmasın alabilirsiniz. Adamların mağazası var sonuçta. Belki yüz yüze daha sıkı pazarlık edebilirsiniz.

• _BLooDLiNe_ kullanıcısına yanıt
    İndirip denedim ilginiz için teşekkürler. Lakin bir resim bile göndermedi ekrana. Bunu ancak paralı versiyon ile yapabilirsin dedi. Şöyle bir hafta kullandıraydı deneyip satın alabilirdim lakin istediğimi görmeden satın almak mantıklı gelmedi.

• Birde sanırım tv playstora girdiğinde bütün aradıklarını bulamıyorsun sanırım. Ev alarm sistemi için insite gold yazılımını bulamadım. Bu arada redbox yükleyebilen varmı? Kodi deki malum maç kanallarından daha iyi bir performansı varmıdır .

• _BLooDLiNe_ kullanıcısına yanıt
    Bu arada tv asist diye bir prg buldum appstore da benim için yeterli geldi ilgilenenler varsa faydalı olabilir.

İnternette güncel versiyonun apksını bulabiliyorsunuz hocam. Olmadı o şekilde deneyin. USB ile TV' ye yüklenebiliyor. Ben de öyle yapmıştım, beğendiğim için de satın aldım. Telefondan video dahil gönderebiliyorum TV' ye. Apple TV kadar akıcı değil ama iş görüyor
  • USB ve bazı portları bir nevi master / slave gibi yapmışlar yani sık kullanılanlar gibi veya.. Kullanmadığınız portları kaldırıp usb eklenebiliyor ilgili menülerden maalesef servis bu konuda aciz kurup hızlıca tüğmenin peşindeler..
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ürününüzün keyfini çıkarın bence, bu tarz şeylere takilmayin. Bu kadar eski ve köklü bir firma Türkiye pazarından çekilse bile urununun arkasında durur. Prensipte firma müşterisini kollar fakat bizde bu ne kadar verimli çalışır onu görmeden bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunan44 -- 2 Aralık 2018; 16:3:53 >
  • gunan44 G kullanıcısına yanıt
    Henüz almadım hocam karar aşamasındayım. Nu8000 ve bu arasında kaldım. Samsungtan tabi ki daha iyi bir tv ama aklımı karıştıran Android olması ve tr piyasasından çekilme ihtimali.

Büyük ihtimalle alacağım ama :)

Bence android işletim sistemi tizen yada webos a göre daha avantajlı. Harici tvbox lara ihtiyaç duymuyorsunuz. Tabi ben çok şey beklemiyorum. Kodi benim için yeterli olduğu için.

Valla ne yalan söyleyeyim medya markete 2 kere gözlemlemek için gittiğimde 55xf9005 vardı hiç öyle beni etkilemedi. Bir oled veya QLED serileri önünden geçerken dönüp bir daha baktiriyorlar, 9005 bende çok öyle etki bırakmadı. Yanında 8560 vardı. Ona göre biraz daha detaylı ve aydınlıkti görüntü. Yahu tabii bu benim, kişiye göre değişir.Goreceli bir durum. 1 yıldır Samsung 55mu8000 kullanıyorum, 9005 benim tvimden iyi fakat demekki beni etkilemek için daha köklü değişiklikler gerekiyor.
    Tavsiyem yanınıza test videolarınızı alıp mağazada deneyin önce içinize sinsin öyle karar verin derim.
    Tavsiyemdir, para sizin Zevk sizin herkes istediğini alır seyreder.

İyi alışverişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunan44 -- 2 Aralık 2018; 22:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

USB ve bazı portları bir nevi master / slave gibi yapmışlar yani sık kullanılanlar gibi veya.. Kullanmadığınız portları kaldırıp usb eklenebiliyor ilgili menülerden maalesef servis bu konuda aciz kurup hızlıca tüğmenin peşindeler..
    Teşekkürler eğer sorun o ise korkulacak bir şey değil ama her yeri tarafım ekleyebileceğim bir yer bulamadım.
    Ayarlar/Harici Girişler/Girişleri Yönet dahil.
    Burada da USB portlar çıkmıyor.

Sadece Depolama ve Sıfırlama da USB takılı olduğu zaman USBn,n toplama alanını gösteriyor.
    Fakat USB'yi kullanabileceğim bir alan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marx1917

Aylardır forum okuyorumÇok detaylı bir inceleme yapmaya çalışacağım.

Alıntıları Göster
    Hocam ne yaptiniz, TV den memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: futurist16

Teşekkürler eğer sorun o ise korkulacak bir şey değil ama her yeri tarafım ekleyebileceğim bir yer bulamadım.
    Ayarlar/Harici Girişler/Girişleri Yönet dahil.
    Burada da USB portlar çıkmıyor.

Sadece Depolama ve Sıfırlama da USB takılı olduğu zaman USBn,n toplama alanını gösteriyor.
    Fakat USB'yi kullanabileceğim bir alan yok.

Alıntıları Göster
    Neyse sorunu kısmen çözdüm.
    Kapalıyken USB takınca Tv garip şeyler yapabiliyormuş. Kimisi hiç göstermiyor kimisi de Tvyi kapattırabiliyormuş. (Youtube'da ing konuşan bir Rustan anladığım kadarıyla)
    Benim anlamadığım USB kullanmak için Ayarlara girmek zorunda kalmak...Harici girişlerde olması gerekmez mi?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.