Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu tv'nin hdmi portlarından hangisi en hızlı olanı, birde versionları kaç girişlerin.
  • Redmi K20 Pro kullanıcısına yanıt
    HDMI 3 ve 2.... Version 2.0b
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    mesela kullanisli bi tv uygulama onerisi isime yarardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: öndersinan35

mesela kullanisli bi tv uygulama onerisi isime yarardi
    Tidal, ProgTV, Deezer, Spotify, SurfShark...
    TV'ler Tidal'in hakkını verecek ses kalitesine sahip değiller bence. Geçen gün HWP'de harika bir kulaklık ile Tidal Spotify versusu yaptılar, kimse aradaki farkı anlayamadı, çünkü kulaklık iyi olsa da telefonun ses çıkışı bunu yansıtmak için yetersizdi.

Ben de browser yükleyenleri bir türlü anlamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Merhaba
    Kentpark Sony center'ın mağaza müdürüyüm.
    İnternet sitemiz mysonyshop
    Lakin benim site ile bi bağlantım yok.
    Ora ile başka arkadaş ilgileniyor.
    Yılın son haftası indirim olabilir.
    Havale ile, yada mağazadan kartla alacaklara yardımcı olabilirim.
    Burdan paylaşırım.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Olası indirim durumundan ben de faydalanmak istiyorum.

Bilgilendirirseniz sevinirim,
  • Bugun cihazin kurulumunu yaptirdim philps 58pus7304 i iade etmistim iyiki etmisim diyorum goruntude baya fark var ozellikle hizli videolarda belli ediyor kalitesini birde karanlik sahnelerde farkini belli ediyor

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir ses sistemi varsa hakkını verir. Arkadaş sormuş ben de yazdım. :) Tidal'dan sonra Spotify kullanmaz oldum. Kesmiyor çünkü. PCM ile FLAC farkı aslında çok fazla. Tabi mobilde Hi-Fi veya Master seçerseniz jilobaytların dibini anında bulursunuz. Sağlam internet yiyor o zaman.
  • huskas H kullanıcısına yanıt
    Ben de bu 2 cihaz arasında gidip geliyorum arada 2bin fiyat farkı var. Ucuz olana daha yatkınım nedense. Siz 7304u niye iade etmiştiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RyuujinJakka kullanıcısına yanıt
    hem ölü piksel hem içinde toz vardi ve vatandan almıstım köpükleri oyulmus filandı bildiginiz iade edilen ürünü bana satmıslardı en önemliside mesela mac yayınlarında rahatsız ediyordu gözlerimi hızlı sahnelerde iyi performans vermiyordu sonra iade etmeden önce vatana gittim tekrar xf9005 ile 7304 e yanyana bakaym dedim 2 dakka sürmedi iade ettim direk yani görmeniz lazım hocam görüntü farkını emin olun o fiyat farkına değer bu arad 4750 e almıstım ben 7304 ü bunu 6200 e aldım 1450 fiyat farkı vardi fazlasıyla değer emin olun
    Vallahi benim gönlüm de xfden yana. Bi türlü indirime girmedi... Çok başarılı buluyorum android kısmı hariç. Uzun yıllar android box alip kullanılır hissi veriyor.

• RyuujinJakka kullanıcısına yanıt
    Evet bencede uzun sureli is yapar hakkinizda hayirlisi olsun

7303 modeli ile 7304/12 ile biten bulmak zor 64 ler yaramaz bu tv de var bizde inanın xf90 ayarında görüntü işleme yetenegi var

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    dogrudur hocam ben hangisiydi tam bilmiyorum philps i 12 gün filan kullanmıstım ama özelikle futbol maclarında farkını gösteriyordu sony
  • Philips hue ile Sony Android TV lere amblight özelliği yapilabilir mi

• Merhabalar, Digiturk te sıkıntı yaşayan var mı acaba, 2 kez kutu değişti ancak ses geliyor görüntü gelmiyor, ayarlarda mı bir problem var acaba? Hdmi girişlerini değiltirsem de sorun çözülmüyor, yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi akşamlar

• Her0 H kullanıcısına yanıt
    Tv ye pc bağlamanız lazım ya da yurtdışında Sync box var 200$ gibi sanırım fiyatı. O da çok pahalı bence.

• Her0 H kullanıcısına yanıt
    Alide tv usbsine takılan ledler satılıyor pratik birşey bak bir beğenirsen al bende merak ediyorum. Tabi basit birşey beklentiler düşük olsun 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: mamifan

İstanbul Bilişim den tv alan oldu mu.? Peşin 5.615 liraya geliyor. Bu fiyattan daha iyisini göremedim. Acaba sony garantili değil mi?
    Sakın bizzat mağdurum.urun falan gondermediler. Siparişimi kafalarına göre iptal ettiler.para iade asamasindayim. Sikayetvar.com a bakın bi

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.