Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.419
Cevap
218
Favori
959.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv'de 19 gündür son yazılımı kullanıyorum, benim için önceden olan sorunların tamamı düzeldi, Netflix ve diğer app'lerde kilitlenme, fişi çıkartıp takmam gerekiyordu, Youtube'da Internet yok hatası vs. daha bir sürü hata uçtu gitti.

Eğer sorunlar tekrar çıkmazsa benim son yazılımım bu olacak, bir daha yazılım yükseltmeyeceğim.
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Bende dsmart go var. Apk'sini indirip kurdum ama acilmadi. Puffin'den acmayi denedigimde kendinden vpn'li oldugu icin yurtdisi baglantisi olarak algiliyor ve bulundugunuz konuma uygun degildir gibi bir sey yaziyor tam hatirlamiyorum.
    Sony akilli tvlerde bu uygulamalarin olmamasi bence buyuk bir eksiklik. Bildigim kadari ile Samsung'larda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Bende dsmart go var. Apk'sini indirip kurdum ama acilmadi. Puffin'den acmayi denedigimde kendinden vpn'li oldugu icin yurtdisi baglantisi olarak algiliyor ve bulundugunuz konuma uygun degildir gibi bir sey yaziyor tam hatirlamiyorum.
    Sony akilli tvlerde bu uygulamalarin olmamasi bence buyuk bir eksiklik. Bildigim kadari ile Samsung'larda var.
    Kesinlikle size katılıyorum.
  • kalamare kullanıcısına yanıt
    55xf9005 im vardı kızım panelini kırdı , 2-3 sayfa önce yazmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: black knight

Hocam siz daha önceki mesajlarınız da LG ses siteminiz olduğunu ve anakart problemi yaşadığınızı söylemiştiniz. Ses sistemi olarak ne kullanıyorsunuz. Bir tavsiyeniz varmı? Forumun ses sistemi tavsiye bölümün de genelde LG soundbar tavsiye ediyorlar.
    LG maalesef sizlere ömür. Anakart zaten stoklarda yokmuş. Servis yedek parça bulunmadığından dolayı fatura iadesi işlemi yapalım dedi. Fatura bedeli-Anakart tamir olsaydı alıncak ücret=Fatura iadesi oluyor. Ancak tamir ücreti zaten fatura bedeli kadar olunca o prosedür ile hiç uğraşmadım. Şu anda Yamaha RX-V585 AVR kullanıyorum. Tabi bu cihazlarda hoparlör setini ayrı alıyorsunuz. Pioneer S31 hoparlör takımı ve surround kablosuz yapmak istediğimden surrround olarak MusicCast 50 kullandım. S31'in artan surround hoparlörlerini de Atmos için front presence high olarak değerlendirdim. Subwoofer gerekli değil gibi şimdilik. Apartman dairesi olduğu için çok derin bass sesler sıkıntı olabileceğinden S31'in woofer'larından aldığım bass ile idare ediyorum. İleride belki bir aktif subwoofer alır koyarım. AVR aktif subwoofer kullandığından pasif seçeneğim yok maalesef. Ses sistemim şimdilik bunlardan ibaret. Soundbar, paket home cinema ses sistemleri ile şu anda aldığım sesi kesinlikle alamadım. İmkanınız varsa böyle bir sistem alın. Alacağınız ses ayrıntısı ve kalitesine kesinlikle değer.
  • Merak edenler için Sony xf9005 Digitürk Modül ile

https://www.youtube.com/watch?v=KdQ6Zm0dGLs&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MSerkanXXX M kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 55xf9005 var birkaç dakika arayla altyazı titreme oluyor şuan Digitürk bağlı

• 55xf9005 için fiyat kovalıyoruz ilgilenenler özelden yazabilir

• ykk07 Y kullanıcısına yanıt
    Digiturk uydu alıcısında kullanılan kartı tvnin modül kısmına mı takacağız sony xg9505 kullanıyorum

• Her0 H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam digitürk kutu Kart eşleşmeli, modülde Kart eşleşmeli o şekilde çalışmaz o yüzden

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Wifi bağlantısının falan kopmuş olması normal mıdır. Önce Sony yazısı ardından android grafiği geliyor. Sanki TV den elektrik tamamen gitmiş gibi. Daha önce güç tuşuna basar basmaz TV şak diye açılıyordu

• Bilmiyorum hocam ben bu yönde bir sorunla karşılaşmadım hiç .. :/

• Dijitürk yok bende hocam netflix vs normal uyduda bir sorun göremedim ,o nedenle bi tavsiye veremeyeceğim diğer arkadaşlar yardımcı olucaktır.

• Merhabalar değerli dostlar SONY xf9005 televizyonumu ARC kanalı üzerinden kaliteli hdmi kablo ile yeni nesil amfimin ARC kanalına bağladım. Fakat SONY tv nin kendi Youtube videolarından bir türlü tv nin sesini amfiye aktaramadım. Acaba Youtube videolarının seslerini mi amfi tanımıyor yoksa farklı bir ayar mı yapmam lazım. Bu arada hem TV hem Amfi ACR ve Hdmi CEC(sync) aktif açık konumda. Teşekkürler.
  • akancaym kullanıcısına yanıt
    Ses menüsünün altında dolby digital seçeneği var bazen bu seçenekleri değiştirdiğimde dolby digital - dolby digital plus arasında ses akışı amfiye aktarılıyor. Bunuı deneyenilirsiniz.
  • arkadaslar merhaba 55 inc xf9005 ile aranıza ben de katıldım. siz tecrubeli kullanicilara 3 sorum olacak.

*usb'den nasıl .apk kuruluyor ? ya da nerden nasıl kurmalıyım ? stremio & youtube vanced & spotify kurmak istiyorun (kumanda da usb tusu da yok ya da ben bulamadım)

*bende yazilim 7 gorunuyor. guncelle dedigimde 8'in henuz verilmedigi anlasiliyor. yeni tv diye mi 8 guncellemesi yok acaba?

*telefon tvye nasil ve nerden aktarilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öndersinan35 -- 20 Aralık 2019; 20:12:10 >
  • Arkadaşlar bir ay önce mediamarkdan aldığım Sony 55xf9005
    TV yi satıyorum sıfırdan farksız sorunsuz kutulu faturalı pazarlıksız 5500tlye verebilirim sıfırına boşuna para vermeyin

• şubat kullanıcısına yanıt
    Şuan ziraat kampanyası ile sıfırı vatandan 5900 e alınabiliyo 400 tl için 2. El almaya ve peşin para vermeye sizce değer mi?

• Sony tv Telegram grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB1Ymb36nVCIfuCq0Lw

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    bilader altyazılarda çokmu sıkıntılı bu cihaz..
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.