Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Elektrotek Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
10.768
Cevap
200
Favori
648.000
Tıklama
Giriş
    905 Mesaj

Sağolun hocam. Sizin kerataya da nazar değmesin diyelim
    |
    |
    Digital Reaction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim siz de iyi günlerde kullanın
    |
    |
    Mayers! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Sağolun hocam. Sizin kerataya da nazar değmesin diyelim
    Eyvallah hocam,tesekkur ederim.
    |
    |
    Asus Maximus X Code | Intel i7 8700K@5Ghz | MSI 1080Ti LightningZ@2075/12000Mhz | Corsair Dominator Platinum 32GB 3000Mhz | Creative Sound Blaster ZxR | Samsung 950 Pro 512GB (O.S) | Samsung 850 Pro 2TB (Games) | Toshiba 14TB 7200rpm (Storage / 4K Archive) | Phanteks Evolv X | Corsair Individually Sleeved Blue | Corsair AX1500i | Corsair H150i PRO | Be Quiet Silent Wings 3 | Nzxt Aer Fans & Hue+
    Gaming Gears
    Samsung CRG90 QLED 49'' SuperUltrawide 5120x1440 120hz HDR1000 | Corsair K95 Platinum | Corsair MM300 Extended | Logitech G Pro Wireless | AudioEngine HD3 | Beyerdynamic MMX300 2nd Gen | Sony X930E 65'' 4K HDR | Samsung HW-Q90R 7.1.4ch Dolby Atmos/DTS X | Sony PS4 PRO
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj

X tended fonksiyonunuz açmanız gereken yerde açmamıssınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 14 Aralık 2019; 13:25:29 >
    |
    |
    Digital Reaction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2302 Mesaj
    Arkadaşlar kargo geldi; yalnız TV kutusu çok kirli, üst bant kenarlardan açılmış yani TV açılmış; iade edilmiş gibi duruyor. Ürün sıfır kutu değil. İade edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    &#8220; Onu kimin söylediği önemli değil; doğrudan yanayım. Kimden yana, ya da kime karşı olduğu önemli değil; adaletten yanayım. &quot;

Malcolm X.
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj

Foto yüklesene dostum bi görelim bi kaç açıdan yakın uzak ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    needacar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2302 Mesaj
    Çok pis kutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 14 Aralık 2019; 14:35:50 >
    |
    |
    &#8220; Onu kimin söylediği önemli değil; doğrudan yanayım. Kimden yana, ya da kime karşı olduğu önemli değil; adaletten yanayım. &quot;

Malcolm X.
  • Yarbay
    2302 Mesaj
    Bant açılmış yanlarda bant izi kalmış.

Malcolm X.
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj

Hocam üstten açılıp ikinci bir bantla bantlanmış mı? Açılmamış olabilir bu görüntüye bakınca. Servise kurulum yaptırıp görme şansınız da var iade etmeden önce. Kutunun içinden belli olur zaten. Ayrıca kullanım saatine de bakma şansınız var servis menüsünden. Benim kutunun da alttaki 4 klipsten sadece 1 i duruyordu. Endişelendim o yüzden ama açınca sıfır çıktı. Kullanım saatine de baktım.
    |
    |
    Yahu bizim bu tv için rittings ve avs forumdaki bütün ayarları denedim hepsi fos.

Bu ayarlarla bildiğin görüntü karanlık ve sarımtırak oluyor.

Şimdiye kadar en beğendiğim fabrika ayarlarındaki canlı ayarı oldu.

Yok mu bizim cihaz için bu canlı ayar gibi şöyle canlı parlak renkler veren siyahlar da ekranın komple siyah olup detaylarının kaybolmadığı bir ayar ? Bu canlı ayar da herşey iyi güzel de siyahlar da detay kayboluyor simsiyah oluyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

X tended fonksiyonunuz açmanız gereken yerde açmamıssınız
    X-tended'i genelde HDR ve Dolby vision iceriklerinde aciyorum.

|
    |
    Asus Maximus X Code | Intel i7 8700K@5Ghz | MSI 1080Ti LightningZ@2075/12000Mhz | Corsair Dominator Platinum 32GB 3000Mhz | Creative Sound Blaster ZxR | Samsung 950 Pro 512GB (O.S) | Samsung 850 Pro 2TB (Games) | Toshiba 14TB 7200rpm (Storage / 4K Archive) | Phanteks Evolv X | Corsair Individually Sleeved Blue | Corsair AX1500i | Corsair H150i PRO | Be Quiet Silent Wings 3 | Nzxt Aer Fans &amp; Hue+
    Gaming Gears
    Samsung CRG90 QLED 49'' SuperUltrawide 5120x1440 120hz HDR1000 | Corsair K95 Platinum | Corsair MM300 Extended | Logitech G Pro Wireless | AudioEngine HD3 | Beyerdynamic MMX300 2nd Gen | Sony X930E 65'' 4K HDR | Samsung HW-Q90R 7.1.4ch Dolby Atmos/DTS X | Sony PS4 PRO
  • Yarbay
    2302 Mesaj

Klipslerde sorun yok. Sorun bantın yandan açılmış olması ve kutu çok pis. 8/2019 üretim tarihi. Bilemedim şimdi; servise açtırıp baktırayım mı acaba?

|
    |
    stylerbb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Malcolm X.
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Klipslerde sorun yok. Sorun bantın yandan açılmış olması ve kutu çok pis. 8/2019 üretim tarihi. Bilemedim şimdi; servise açtırıp baktırayım mı acaba?
    Bence de servis kurulum için gelsin, nede olsa tecrübeliler,açılıp açılmadığını anlarlar.Eğer açılmışsa ve kullanılmışsa o zaman iade edersiniz.
    Ama son karar tabi yine sizin.

|
    |

Bence iade etme pişman olursun. Servis gelsin kutuyu açsın tuş kombinasyonları uygula açma kapama süresi izlenme süresine bak ondan sonra iade edersiniz. Belki kutu öyledir ama içindeki ambalaj ellenmemiştir.
    |
    |

bantlar kalkmış olabilir tozdan yada stoklama koşullarından hocam servis herşeyi anlayacaktır öyle bir şansınız varsa çağırın servisi kurulum için geldiklerinde şüphelerinizden bahsedin.
    |
    |

Açılmış değil de yıpranmış gibi duruyor hocam. Ikinci bir bantlama, daha önce kargolandigina dair bir etiket vs. yoksa sanmıyorum açıldığını. Kötü depolanmış ve taşınmış belli ki. Ben olsam servise açtırıp kontrol ettiririm. O kadar beklemişsiniz. Sıkıntı çıkarsa zaten servis rapor tutar iade edersiniz.

|
    |
    Servisi çağıralım bakalım. Tuş kombinasyonlarına basınca kullanım süresi ve açılıp kapanma hangi sıralamaya göre gösteriliyordu?

Malcolm X.
  • Yarbay
    2087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Servisi çağıralım bakalım. Tuş kombinasyonlarına basınca kullanım süresi ve açılıp kapanma hangi sıralamaya göre gösteriliyordu?
    Biliyorsunuz benimkininde horoz kargo getirdi.Bana gelen kutuda biraz pisti muhtemelen taşıma koşullarından kaynaklanıyor.Bantlar vs sağlamdı.Servis gelsin kursun ekranda herhangi bir problem vs yoksa alın.Daha önce açılıp bantlanmışta olabilir ama bu fiyatlara bir daha çok zor bulursunuz.

ARC bağlantısını kullanarak soundbar bağlamaya çalışıyorum. İlk bağlantıda sorun olmuyor normal ARC olarak çalışıyor ancak Tv’yi ve ses sistemini kapatıp açınca bağlantı şekli ARC’den Optik’e geçiyor. Tekrar ARC bağlantısına ancak tüm kabloları söküp tekrar takarak geçebiliyorum.

Sony’nin sitesindeki yönlendirmelerde HDMI Control On olmalı deniyor ama TV ayarlarında bulamadım bunu.

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
  • Yarbay
    2302 Mesaj

Hocam 300-500 kâr edecem diye iade edilmiş bir ürün almam; o kadar zengin değilim maalesef! Mediamarkt ı arayıp kayıt oluşturdum. Önceliğim açılmamış sıfır kutulu bir TV ile değişimden yana dedim, hayalkırıklığımı da belirttim. Kurumsal bir firmaya yakıştımadığımı ve sıfır kutu ile değişim olmazsa iade edeceğimi söyledim. Bana geri döneceklerini söylediler. Dönsünler bir konuşalım bakalım. Pazartesi dönüş olmazsa Salı iade ederim TV yi.
    Müşteri hizmetlerine fotolu talebimi de mail ile yolladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 14 Aralık 2019; 22:29:51 >
    |
    |
    Okan9455 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Malcolm X.
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.