Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Archos playerla hiç bir sıkıntı çıkmadan tüm indirdiğim filmleri izliyorum, usb 3.0 destekli sabit diskim var ve 3.0 portuna bağlıyorum. Archosun cosec paketini de yüklemenizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geis G kullanıcısına yanıt
    Kodi 4k oynatıyor, o görülen 1080p, ara birimin çözünürlüğü.
  • hazal00 H kullanıcısına yanıt
    Stream servislerindeki yavaşlık tv ile ilgili değil, kaynaklar yavaş ve sorunlu.
  • Yaklaşık 2 ay önce beğenerek aldım 55xf9005 i tv benim işim olduğu için çok titizim en iyisi olduğuna karar verdiğim için aldım ama ne yazıkki ilk aldığım tv de ölü piksel çıktı onu mediamarkttan değişimini yaptım 2. Tv dede ölü piksel çıktı sony birebir değişim yapacaktır ama bendemi sorun yoksa tv lerdemi bilmiyorum siyah ekran da net bir şekilde gözüküyor sizdede varmı kontrol ederseniz sevinirim sorunun benden olmamasını diliyorum ilk 2 görüntü 1. Tvden diğer 2 de 2. Tv den görüntü

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemkarasoy -- 7 Kasım 2019; 23:35:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sorunun ölü piksel olduğundan emin miyiz? Sanki arka ışıkla alakalı bir durum gibi.

• Anil.K kullanıcısına yanıt
    Ölü piksel servisinde raporu ölü piksel olduğu yönünde

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    1-Nasıl silebilirim, bulamdım ?
    2-Sildikten sonra tekrar kurulumu google store'dan mı yapılacak ?
    Teşk.
    TV'yi kurulduktan hiç fabrika ayarlarına sıfırladınız mı? Bunu yapmadıysanız mutlaka yapın. Her şey normale dönecektir. VLC kullanırsanız video sorunlarınızın çoğunun kaybolduğunu göreceksiniz. Zaten Sony'nin bu cihaz için önerisi de VLC player. Tabi bir arkadaşın yazdığı gibi video kaynağının bulunduğu sunucularda da sorunlar olabiliyor. Kullandığınız ISS ile ilgili sorunları da dikkate almanız da fayda var.
  • Nasıl silindiğini hatırlamıyorum ama play store'dan tekrar yükleyin.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    1-TV kurulalı zaten 2 ay oldu, fabrika ayarlarına sıfırlamanın amacı nedir, netflix'in düzelmesi için mi söylediniz?

2-Bendeki sorun apk ile kurduğum stremio'dan düzgün şekilde film seyredememe/donma sorunu; stremio ile VLC player arasında ne gibi bir bağ/alaka var anlamadım tam olarak ?
    Forumu inceleyin biraz. Nedenini anlarsınız.
  • TV kendi uydusu ile D-Smart uydu alıcısı arasında görüntü kalite farkı olur mu?

• Cihazı lig tv ve akşamları netflix için düşünüyorum ama netflixle ilgili sorunlu diyorlar eski gönderilerde. Bu konuda Bilgi verebilecek bi arkadaş var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Cihazı lig tv ve akşamları netflix için düşünüyorum ama netflixle ilgili sorunlu diyorlar eski gönderilerde. Bu konuda Bilgi verebilecek bi arkadaş var mı
    Netflix var. Hic sorunla karşılaşmadım. Program stabil çalışıyor.

• N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Görüntü kalitesinden bahseden olmamış ama kanal geçiş hızı baya değişti diyenler var eski gönderilerde üstat

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Görüntü kalitesinden bahseden olmamış ama kanal geçiş hızı baya değişti diyenler var eski gönderilerde üstat
    Şuan TV de kanal geçiş hızı;
    Kumanda tuşuna bastıktan sonra ekran yeni kanal adı beliriyor fakat eski kanalda duruyor. 2sn sürüyor bu. Ardından siyah ekran geliyor. 2.5-3sn arası bu siyah ekran sürüyor ve toplamda 4.5-5sn arasında değiştiriyor kanalı.
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Sende sorun var, şimdi denedim, tuşa bastıktan 2 ile 3 saniye sonra yeni kanalın gelmesi tamamlanıyor, bazen 2 bazen 3.
    Tv'nin kendi uydu alıcısını kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 8 Kasım 2019; 21:33:28 >
  • harici diskleri kaç tb ta kadar görüyor.4 yada 5 tb destekliyormu.deneyip söylenecek olunursa memnun olurum.aynı tvden var.ona göre harici disk alacağım.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    Yeni kanalın adı ciktiktan 4.5-5 saniye sonra kanal geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=r7uObwCELi4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3v3N -- 8 Kasım 2019; 23:30:35 >
  • Televizyon 10numara çalışıyor.
    İptv.
    Netflix.
    Stremio.
    Kodi mükemmel ötesi.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.