Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için, denemeye çekindim listede xf serisini göremeyince

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar.Yaklaşık 10 aydır 65xf9005 kullanıyorum.Televizyonu ekran görüntüsü ve fiyatı yüzünden seçtim.Görüntü anlamında pek şikayet edemem fakat kullanışlılık açısından kesinlikle memnun değilim.televizyonu uydu alıcısı ile kullanıyorum ve uyduyu açıp kapatırken televizyonun da açılıp kapanması için ayar yaptım (hdmı cec).son yazılım güncellemesine kadar pek sorun yaşamıyordum.Fakat güncellemeden sonra televizyon uydu ile her zaman kapansada nedense bazen(çok sık) uydu ile birlikte açılmaz oldu.Hatta kendi kumandası ile de hemen açılmıyor,ancak 4-5 defa tv kumandasının açma tuşuna basınca tv yeniden başlarmış gibi açılıyor.yani yaklaşık 2-3 dakika televizyonu açmaya çalışıyorum.Bu sorun başkalarında da varmı acaba.Önceki televizyonum yine sony nin x9005a modeliydi ve film formatlarını tanımada çok sıkıntı yaşadığımdan daha güncel bir televizyon alıp bu sorundan kurtulmak istemiştim.Maalesef bu sorunuma da çare olmadı çünkü son yazılım güncellemesinden sonra bu anlamdada sorun yaşamaya başladım.bilgisayarımdaki bir filmi televizyonda izlemek istediğimde nedense filmin yarısında dosya formatı okunamıyor diye hata veriyor.ayrıca aynı ağa bağlı olmalarına rağmen filmi bilgisayarda oynatıp ekranı kesinlikle televizyona yansıtamaz oldum.Bu sorunlar yüzünden gerçekten çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum.Benimle aynı sorunları yaşayan arkadaşlar varmı lütfen paylaşınız.

• remz34 R kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum 10 aydir 65xf9005 kullaniyorum. 65q7fn panel arizali urunu zar zor iade edip sony kalitesini guvenip ki 25 yildir tv de sony den baska tv almadim kullandigim tv yi aldim.
    -6.ay soununda asiri bulutlanma sorunu cikti aradim garanti disi dediler.
    -kumanda arizalandi 15 gunde degisim icin git gel yaptirdilar.
    -2 aydirda tv kanal degisiminde takilip kaliyor 2 3 dakika donuyor sonra tv kendini yeniden baslatiyor servis musteri huzmetlerini aradim donus yapmadilar lanet olsun dedim
    -HD den izleyeceginiz filimler icin kodi yukleyin kodinin media playerini kullanin simdiye kadar acmadigi bir filimle karsilasmadim.
    Sonuc tum tv firmlari maliyetleri dusurmek icin kaliteyi dusuruyor ve bunu sony de yapmaya baslamis.
    Al birini vur otekine zaten servisler icler acisi arizali da olsa urun izle ne dirliyon havasindalar.
    3.DUNYA ULKESINDEN FARKIMIZ YOK.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam geçmiş olsun sizin probleminiz ile alakalı bir konu var dikkatlice denemenizi tavsiye ederim.

https://forum.donanimhaber.com/bulutlanma-ve-isik-sizmasina-cozum-hadi-gecmis-olsun--109792347

• erhangun84 E kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bu konuyu okumustum ama yeni garantisi devam eden bir tv ye bunu uygalamaya cesaret edemedim acikcasi. Tv dekii bulutlanmayi daha cok tv acilista ve tv kanal degisimlerinde siyah ekranda goruyorum simdilik arka tarafa led cekerek arka taraftan isik vererek cozdum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Katiliyorum 10 aydir 65xf9005 kullaniyorum. 65q7fn panel arizali urunu zar zor iade edip sony kalitesini guvenip ki 25 yildir tv de sony den baska tv almadim kullandigim tv yi aldim.
    -6.ay soununda asiri bulutlanma sorunu cikti aradim garanti disi dediler.
    -kumanda arizalandi 15 gunde degisim icin git gel yaptirdilar.
    -2 aydirda tv kanal degisiminde takilip kaliyor 2 3 dakika donuyor sonra tv kendini yeniden baslatiyor servis musteri huzmetlerini aradim donus yapmadilar lanet olsun dedim
    -HD den izleyeceginiz filimler icin kodi yukleyin kodinin media playerini kullanin simdiye kadar acmadigi bir filimle karsilasmadim.
    Sonuc tum tv firmlari maliyetleri dusurmek icin kaliteyi dusuruyor ve bunu sony de yapmaya baslamis.
    Al birini vur otekine zaten servisler icler acisi arizali da olsa urun izle ne dirliyon havasindalar.
    3.DUNYA ULKESINDEN FARKIMIZ YOK.
    Kullandıgınız urun bu kadar sorunlu ise, ve servisten ve firmadan gerekli desteği alamadıysanız, neden Tüketici Hakem Heyetine başvurmadınız, merak ettim doğrusu..

• Arkadaşlar merhaba, aranıza 65 inç ile katılmış bulunuyorum.
    Ürün muhtemelen cuma günü elime ulaşacak ve cumartesi günü kurulum gerçekleşecek.
    Öncelikle kutu üzerinde seri numarası ve üretim tarihi ile ilgili tüyoyu veren arkadaşlar teşekkür ederim siz olmasaydınız muhtemelen dikkat etmeyecektim. (gerçi sony centerden aldım sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.)

Baya bir sayfa geriye gitmeme rağmen şu güncelleme olayını yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım.
    Öncelikle güncelleme için önerilerinize açığım ve tv ilk geldiğinde yapmam gerekenler nedir bunlarla ilgili bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    Ayrıca HDMİ kablosu olarak Slink Sl-H8501 kablo aldım bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.
  • Merhaba benim ürün yeni 55 xf 9005 sesli komut da karşılık olarak konuşuyordu şimdi ise konuşmuyor sadece ekranda belirtiyor ne yapmam lazım arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Karar vermemde yardımı oldu.
  • amiwrong1903 A kullanıcısına yanıt
    Urun fiyati yuksek oldugu icin hakem heyeti bakmiyor mahkemede dava acmaniz gerekiyor maalesef..turkiye gibi bir yerde de mahkeme sonucu hak getire avukat masrafi mahkeme masrafi ilk basta sizin cebinizden cikiyor

• Bugün TRT belgesel HD de kanalında sinyal yok diyerek tv i kanalı sildi. TRT4K da sinyal yok diyor fakat kanalı silmedi. Kanalı geri getirmek için ne yapmam gerekir? TRT4K da sinyal olayını nasıl çözerim?
  • Bu televizyonun birinci sorunu uydu kısmı. Ya kanalları siliyor, yada sinyal yok yazıyor.
    Bıktım.
    Hdmi kullanmadığım için görüntü rezilliği umurumda değil.

• beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu programını indirdip kurdunuzmu? ne gibi bilgilere ulaşabiliyoruz bu programşa?

• SwordLegend kullanıcısına yanıt
    Bu ne için hocam?

• SwordLegend kullanıcısına yanıt
    Bu ne için hocam?

• Harici Hard diski max kaç tb görebiliyor ?
  • Bu chromecast ve saat'i kapatmanin yolu yok mu samsungtaki gibi frame modu yada var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony en büyük derdi yazılım sırf yazılımda dolayı lg alayım diyorum ama bilmiyorum doğru mu yaparım yoksa yine Sony mi alayım şimdi evdeki de Sony 43w805

• TV nin kanalları otomatik silmesini engellemenin bir yolu yok mu?

Ekran koruyucu olarak goruntuyu en az bozan tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı?

• N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Kanal ayarları>dijital kurulum>teknik ayarlar>servis değişimi / kapalı olacak forumdaş
    Android 8'e yükseltdiyseniz tvyi, uydu ayarlarını sıfırlayıp türksat tkgs frekansını girerek yeninden tarama yaparsaniz sorun çözülür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.