Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

15-20 sene öncesinden kalma ama sorunsuz çalışan creative 5+1 ses sistemini kulaklık girişinden bağladım.

Bu ses sisteminin kablosunda 3 giriş var onun içinde 1 erkek 3 dişili jack aldım . Her kolondan sorunsuz ses alıyorum .

Benim sorum şu ; Bu tv de kullandığınız bir equalizer programı var mdır ? Memnun odugunuz önerebileceğiniz bir uygulama önerisine ihtiyacım var .
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Usbden yazılım güncellenmiyor. Yazılımınız güncel diyor.
    Fabrika ayarlarına sıfırladım tekrar denedim yine aynı şekilde yazılımınız güncel diyor.
    Arc sorunu devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix ten dünden beri dolby vision izleyemiyorum internet hızım 18.50 mbs çıkıyor uygulamanın hız testinde kumandandan İ tuşuna basınca internet Hızı 11,4 den yukarı çıkmıyor 2160 çözünürlük gösteriyor dolby vision logosu gelmiyor ekran sararmıyor

Bu arada Sony dav260 5.1 ses sistemi var dolby atmosu merak ediyorum sound bar mı alsam yoksa str dh 790 veya dh1080 av alıcı mı alsam karar veremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnynr -- 1 Eylül 2019; 14:12:27 >
  • aticbk kullanıcısına yanıt
    ARC kablosunu değiştirme şansınız var mı? kablodan da olabilir.

Kablo hdmi portunda iyi sabitleniyor mu? belkin kabloda ben sorun yaşamıştım. Hama marka çözdü...

• Bugun ankara ankamall sony magazisindan 10bin tl'ye 65 inc xf9005 aldim. 1000 tl ye garanti uzatma yaptirdim. 5 yil uzatilmis garanti ile 11bine mal oldu. Va panel, direct led, 120hz ve salona yakisacak şıklıkta. Televkzyon aramaktan o mu bu mu diye dusunmekten saka yapmiyorum zayifladim. Arada bir panasonic 65 inc siparisim oldu ama forumdaki arkadaslar uyarinca iptal ettim. Urun carsamba servis tarafindan getirilip kurulacak. Arada kargo firmasi olmamasi guzel. Teslim alirken nelere dikkat etmeliyim yazarsaniz cok sevinirim. Evde 75mbit internet ve 4k netflix uyeligim var. eski tv fullhd di eski hdmi kablolarim var yeni kablo alayim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysn_crescent -- 1 Eylül 2019; 19:54:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn_crescent

Bugun ankara ankamall sony magazisindan 10bin tl'ye 65 inc xf9005 aldim. 1000 tl ye garanti uzatma yaptirdim. 5 yil uzatilmis garanti ile 11bine mal oldu. Va panel, direct led, 120hz ve salona yakisacak şıklıkta. Televkzyon aramaktan o mu bu mu diye dusunmekten saka yapmiyorum zayifladim. Arada bir panasonic 65 inc siparisim oldu ama forumdaki arkadaslar uyarinca iptal ettim. Urun carsamba servis tarafindan getirilip kurulacak. Arada kargo firmasi olmamasi guzel. Teslim alirken nelere dikkat etmeliyim yazarsaniz cok sevinirim. Evde 75mbit internet ve 4k netflix uyeligim var. eski tv fullhd di eski hdmi kablolarim var yeni kablo alayim mi
    Hayırlı olsun. HDMI 2.0 kablo al, eski kablolar HDR ve 4K'da 60FPS'yi desteklemezler. Şart değil ama dilersen HDMI 2.1 kablo da alabilirsin(Teknosa'ya geldi) 8K'ya da uyumlu ilerde kullanmaya devam edersin.

Panasonic'lerin 2019 modelleri çok güzel ama Türkiye'ye gelmedi diye biliyorum. Muhtemelen caydırdıkları Panasonic'ler elde kalmış ips panelli eski modellerdir.

Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?

• Kablo değiştirdim
    Hem optik hem hdmi değiştirdim.
    Fabrika ayarına döndüm yine yok yine yok

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Hocam basit çözümler sunmayın
    Denedim onları yok olmuyor
    Yazılımı güncel olan tvye usbden nası yazılım atarım bilginiz var mı

Güncelse atamazsınız, zaten en güncel odur :(

• merhaba

aşağıda usb den kanal atma ile ilgili yazmış belki işinize yarar.
    https://www.teknocard.com/sony-usbden-kanal-listesi-yukleme/
  • Merhaba. Televizyonda yüklü android'in versiyonunu görebileceğim bir menü var mı? 8.0 mı değil mi emin olamadım da. Yeni versiyon yok diyor güncelleme kontrol ettiğimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: zatrox

Merhaba. Televizyonda yüklü android'in versiyonunu görebileceğim bir menü var mı? 8.0 mı değil mi emin olamadım da. Yeni versiyon yok diyor güncelleme kontrol ettiğimde.
    Öyle der, USB'den atınca anında yüklüyor.

Arayüz böyle değilse güncel değildir.

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Evet böyle değil beyaz arka plan var bende.

Şu güncelleme mi indirmem gereken :
    https://www.sony.com.tr/electronics/support/downloads/00016211
  • zatrox kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Evet buradan indireceksiniz.

Hocam siz tv android 7 sürümündeyken kullandınız mı kullandıysanız yorum yapabilir misiniz olumlu olumsuz yönlerini ben hala çok kararsız kaldım 7.0 devam ediyorum

• chief1905 kullanıcısına yanıt
    Ben TV'yi monitör gibi kullanıyorum, film izlediğim cihaz harici olduğu için aradaki fark konusunda fazla yorum yapamam. Son sürüm Netflix'deki Dolby Vision filmlere iyileşme getirdi. Zaten o sitede hangi versiyon, ne yenilik getirdi yazıyor.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim hocam netflix kullanmıyorum zaten bi süre daha 7 ye devam

• hsnynr kullanıcısına yanıt
    Bende ise BT kulaklık bağladığımda Netflix'teki dolby vision pasif hale geliyor. Netflix uygulaması ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum ama garip bir problem
  • Televizyondaki youtube uygulamasında hababam sınıfı filmi açıldığında görüntü sürekli olarak gidip geliyor sizde de aynısını yapıyor mu videonun linki aşağıda.

https://www.youtube.com/watch?v=hf2-8MRPGu8&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.