Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.434
Cevap
218
Favori
960.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildigim kadari ile haziran 2019 uretimi tarihini gosteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende
    Tv
    Kanallar
    Dijital
    Genel uydu ve uygulamalarım çıkıyor
    Ayarlar çıkmıyor nedense?

Birde kanalları usb ye nasıl atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 1 Temmuz 2019; 22:6:24 >
  • Teşekkürler hocam çok yeni cihaz bu iyi oldu teşhir, iade, değişim ürün değildir inşallah.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Oreo 8’e güncellediniz mi? Bende 8 yüklü, farklı olmaması gerekir.
    Kanal listesini usb’ye yüklemek veya almak için; Ayarlar/Kanal ayarı/Dijital kurulum/Teknik ayarları/Program listesi aktarımı.

Bakın şöyle, eskiden uydu alıcısının ok tuşuna bastığımızda görüntülendiği gibi kanal listesi görüntüleniyor, orta tuşa bastığımız anda açılıyor kanal. Bu video görüntüsünü az önce AF9’da çektim ama XF9005 de birebir aynı. XF9005’i yazlığa götürdüm, ondan da paylaşabilirim aynısını hafta sonu.
    https://youtu.be/VGo3LkwlWMw

• Yok 8.0 a güncellemedim daha kötü oluyor dediler diye.
    Demekki o yüzden.
    Yalnız kanal dışa aktarma bende var ama tıklanmıyor nedense pasif görünüyor.

Sizin tercihiniz ancak kötü olan bir şey yok oreo 8’de.

Aktarımın aktif olması için tv’de uygun bir usb memory’nin takılı olması gerekiyor.

• Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
    Aslında güncelleyecekdim ama sonra kanal taramak ile uğraşmamak için kanal listesini yedeklemek istedim.
    Ne yaptıysam usb ye yükle kısmı açılmadı.
    Bu arada bir kişi 8.0 da tv görüntüsü bozuluyor diyince ve kanal listesini yedekleyemeyince hiç uğraşmadım bende.
    Ama tv kötüleşmiyorsa veya yavaşlamıyorsa kanalları yedeklemenin yolunu bulup 8.0 yapayım.
    Tekrar teşekkürler.

• Merhaba
    Sony nin sitesinde teknik özelliklerde açıkça Dolby Vision özelliğini göremediğim için emin olmak adına sizlere sormak istedim.

Bu 65xf9005 in dolby vision özelliği varmı ? Birde HDCP 2.2 varmı ?

Saygılarımla
  • ilkerhekimoglu İ kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de var hocam. HDCP versiyonu 2.3 hatta.
  • Herkese hayırlı aksamlar TV yi elektriksel dalgalardan korumak için güç kaynağı veya benzeri birşey kullaniyormusunuz

• kazdal1 K kullanıcısına yanıt
    Almak en iyisi sonuçta kimse güç dalgalanması olmayacağının garantisini veremez. Tedbirli olmaktan zarar gelmez.
    Ben önceki tv de kullandığım
    https://www.teknostore.com/products/bix-akim-korumali-hizli-sarj-ozellikli-wifi-akilli-priz
    Bu ürünü kullanıyorum hem wifi ile 3 prizide ayrı ayrı açıp kapatabiliyorsunuz hemde akım koruma fonksiyonu var.
    Ama uydu antenindeki akın dalgalanmalarını nasıl koruyacağız bir fikrim yok.

• Prizden memnun musunuz hocam ? Bir de tv yi kullanmadığınızda off konuma alıyor musunuz ? Stand by konumda iken de ciddi elektrik tükettiği söyleniyordu

• spyfox kullanıcısına yanıt
    5 aydır kullanıyorum memenunum
    Prizlerin kisinde nas hdd takılı birinde tv takılı.
    Yine burada tv kapalı iken 30w çekiyor demişlerdi bende bu yüzden tv yi kapattıgımda telefondan prizide kapatıyorum
    Benim tv ye takdığım prizlere el ile uzanmak çok zor oluyor. Bu yüzden bu priz çok iyi geldi üzerinde usblerde var iki tane kablo taktım telefon şarjı içinde güzel oluyor.

• Baktım biraz da en kullanışlı ürün bu gibi duruyor. Fiyat olarak o site en uygunu sipariş vereyim ben de

• spyfox kullanıcısına yanıt
    Bende oradan aldım hemen kargo yapıyorlar fiyat olarak diğer prizlere göre pahalı ama kaliteli bir priz. Fiyatının en uygun olduğu sitede orası.

• Uydu yayını izlerken kanalı değiştirdiğimizde üstte ve altta çıkan şu siyah kanal isimleri yazan barların süresini azaltma imkanı varmı menüde ? çok uzun duruyor o siyah bar keyfimi kaçırıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmantoska -- 3 Temmuz 2019; 12:28:39 >
  • cmantoska C kullanıcısına yanıt
    Süre ayarı yok ama komple kapatabilirsiniz.
    Ayarlar/Kanal Ayarı/Bilgi başlığı

• Dün akşam V6.6520 güncellemesini USB ile kurdum.

Netflix'teki DV içeriklerde yaşanan ekran sararması problemi ortadan kalkmış görünüyor.

Soundbar'ım olmadığı için onda yaşanan problemler düzelmiş mi bilmiyorum.
  • schumici kullanıcısına yanıt
    Önceki sürümünüz hangisiydi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.