Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tv yi 2 yıldır kullanıyorum kutudan çıktığından beri hiç güncelleme yapmadım :)
    bi kaç yorumda gördüm sanırım güncelleme var
    nasıl yapmamı önerirsiniz direkt ayarlardan mı kontrol edeyim yoksa sitesinden dosya filan indirip flash ile mi deneyeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b¤cek

yüklenebiliyor, addonlardan simple pvr ya da benzer bir iptv addon aktifleştirmeniz gerekiyor.
    Cevabınız için teşekkür ederim, biraz daha açık yazma şansınız olabilir mi ? Tam olarak konunun hakimi değilim.

Bunu halledip varsa dediğim gibi müzik kanallarını bulup eklemeye çalışacağım. Artık nereden bulunuyorsa
  • internet üzerinden güncelleme görmedi sitesinden indirip yaptım menü filan değişmiş eski menü daha güzeldi
  • reef1905 kullanıcısına yanıt
    kodi içinde add-on / eklenti desteği var.

iptv için kodiyi kullanmak isterseniz bir PVR eklentisi yüklemeniz gerekiyor, basit ve yaygın bir eklenti: IPTV Simple Client

yanlış hatırlamıyorsam bu yüklü fakat aktifleştirilmemiş olarak geliyor olmalı.

"1-Go to Settings -> Add-ons -> Enabled add-ons -> PVR Clients and select the IPTV Simple Client add-on
    2-Select "Configure"

Ayarlar-eklentiler-çalışan eklentiler-pvr istemcileri menüsünden iptv simple client'ı seçip aktifleştirdikten sonra ayarlar menüsünden kurulum yapabilirsiniz. youtubeda bir çok video bulabilirsiniz.
  • quote:

iptv için kodiyi kullanmak isterseniz bir PVR eklentisi yüklemeniz gerekiyor, basit ve yaygın bir eklenti: IPTV Simple Client

"1-Go to Settings -> Add-ons -> Enabled add-ons -> PVR Clients and select the IPTV Simple Client add-on
    2-Select "Configure"

Ayarlar-eklentiler-çalışan eklentiler-pvr istemcileri menüsünden iptv simple client'ı seçip aktifleştirdikten sonra ayarlar menüsünden kurulum yapabilirsiniz. youtubeda bir çok video bulabilirsiniz.
    Çok teşekkür ederim ilgi ve cevabınız için.
  • Xe7005 son bi kaç güncellemeden sonra usb ile hdd’leri görmüyor aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • Merhaba;

Apple ürünler ile airplay üzerinden kablosuz bağlandığım bir hoparlörüm var. Hoparlörde wireless veya bluetooth yok. Bu hoparlörü kablosuz olarak airplay ile televizyona bağlamanın bir yolu var mı? TV: 65XE9005

Teşekkürler
  • 55-xf9005 fiatları ne oldu öyle ? Oled lerle yarışıyor..Oled bekleriz o zaman..
  • kemalege2000 K kullanıcısına yanıt
    Bana göre fiyatları bir daha incele fikrin değişir :)

https://www.hepsisony.com/sony-televizyon
  • Teşekkürler ..1 ay evvel xf9005 6250 Tl idi.. 7000 nerdeyse.. Ve de stoklarda yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalege2000 -- 13 Mart 2020; 21:4:48 >
  • quote:

2-Select "Configure"

Hocam bahsettiğin add-on kurdum, Turkvod diye bir eklentiden bahsediyor herkes. Bunu add-on içine nasıl kurabilirim ?
  • XE9005 için hazır kanal listesi. Diseq A Türksat ve Diseq B Hotbird ayarlı. Attığınızda göstermez ise diseq ayarına bakınız. Türksat çok izlenen kanallar başta. Sd olanlanları sildim. Hotbird karışıktır.

Not: Yeni bir kanal eklemek istediğimde aratınca listem alt üst oluyor. Kanal listesini bozmadan son sıraya kanal nasıl eklenir. Her seferinde usb ile uğraşmak şartmıdır?

Link BURADA:https://www.dosya.tc/server27/kf5vvb/sdb.rar.html
  • arslanxw A kullanıcısına yanıt
    Kanal listesini genel liste kısmında kullanın, tercih edilen uydu kısmında düzenleme yaparsanız sürekli kanal sıraları bozulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 20 Mart 2020; 17:30:26 >
  • Arkadaşlar xbox one x için 120hz ayarını bu Tv'de açamıyorum.

Nedeni ne olabilir ? İnternette herkes 1440p'de bile 120hz ayarını konsol üstünden açabilmekte.

Ben de 1080p çözünülüğünde 120hz bile çıkmamakta.
  • Ps4’ten bazi film sitelerinden film izlerken altyazi assagida kaliyor gorunmuyor.ekran formatini degistiremiyorum izin vermiyor anlayan varmi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    Sendeki Hdmi kablosu uygunmu bu iş için. Xbox çıkışı hdmi 2.0a ise sende 2.0a kablo al, 2.0b ise 2.0b hdmi kablo al.
  • Merak ettiğim birşey var. Android telefonlar için Spotify Premium apk indirip kurulabiliyor.

Telefonlar için kullanılan bu apk televizyona da kurulabiliyor mu yoksa televizyon uyumu için farklı apk mı bulmak lazım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Sendeki Hdmi kablosu uygunmu bu iş için. Xbox çıkışı hdmi 2.0a ise sende 2.0a kablo al, 2.0b ise 2.0b hdmi kablo al.
    Hocam araştırdım, bu tv 1440p'de 120hz vermiyormuş.

1080p'de neden 120hz göstermiyor onu anlamadım.
  • Akıllı kumanda vs kullanan var mı? Kumanda arıyorum. Ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gang Starr

Akıllı kumanda vs kullanan var mı? Kumanda arıyorum. Ne önerirsiniz?
    Logitech Harmony modellerinden birisini seçin. Her türlü cihaz için işe yarıyor...

• 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.