Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oled ekran yazılım özelliği ile bekleme sırasında arkada çalışarak ekranı yenileme hazırlama işlemini yapar.
    Tercih sizin nasıl istiyorsanız o şekilde kullanın.
  • Çok büyük faydasını görürsünüz hocam. İnsanlar farkında değiller ancak pik saatlerde aşırı yüklenmeden meydana gelen dalgalanmalar nedeniyle de cihazda kasılmalar vs sorunlar yaşanabiliyor. Günümüz şartlarında aslında herkesin kullanması gereken bir ürün UPS.
  • Arkadaşlar Netflixte kablolu kablosuz 4K film seyrederken 15,25mbit den fazla olmuyor. bu Netflixin limiti mi? youtubeden 80 mbitlere kadar çıkıyorum. (internet 100 mbit)
  • the_hornet kullanıcısına yanıt
    günün farklı saatlerinde denediniz mi? yaşadığınız bölgeden de kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.
  • Sony Android 9 güncellemesinin hangi modellere geleceğini açıklamış. 2017 modellerin hiçbiri Android 9 güncellemesi alamayacak.

https://www.sony.com/electronics/support/articles/00230463
  • T0L6@ T kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir şey aşamalı güncelleme yayınlıyorlar, xf bile listede yok, xe ve xf bu güncellemeyi alır.
  • the_hornet kullanıcısına yanıt
    o değer max Netflix limiti, gelecekte paraya kıyıp yüksek bitrate vermeye karar verirlerse alırsın,
    bu bitrateyle Youtube 4k dan çok daha düşük görüntü kalitesi verebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zortak

Yok öyle bir şey aşamalı güncelleme yayınlıyorlar, xf bile listede yok, xe ve xf bu güncellemeyi alır.
    XE ye yeni güncelleme mi geliyor.

yeni şeyler mi geliyor ?

güncelleme ne zaman gelir ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Belli değil gelme ihtimali var, Android 9.
  • bende 55XE9005 televizyon var.

genelde 1080p izlemeye çalışıyorum.

10-20 gb arasında oluyor izlediğim flimler.

4k içerik fazla ama. trsub. her ne kadar alışık olsamda trdub flimleri izlemeyi daha çok seviyorum.

4K içeriğe rargb dan ulaşıyorum.

bazende torrent türk torrent sitelerinden ama bitraite değerleri düşük oluyor bunların.

sizler 4k veya bluray içeriğe sahip videolara nasıl ulaşıyorsunuz.

hangi sitelerden ??

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

Benım tv 65xg9505 bugun baglandı, walla samsung 55f8000 deb geçtım bence samsung daha ıyıydı, alıştıgım goruntuyu canlıda yakaladım, kişiselde ayar yapamadım, hele rtings.com da verilen ayar rezil ötesi, aydınlık 9 veriyor adamlar ben 45 de kullanıyorum.

Arkadaşlar chrome yuklenmıyormu cıhaza, usb den attım ama oda applerin arasına gelmiyor. Başka bir launcher yuklemeden bu iş çözulmez mi
    Ritings en iyi görüntü ayarını verir geri kalan senin zevklerinle ilgili, ben bir çok profesyonel tavsiyeyi uyguladım en ideali ritingsin verdiği ve 2 yıla yakındır o ayardayım ve hala piyasadaki en iyi görüntü kalitesine sahip tvlerden biri, en son LG c8 oledi kurduğumda xe90 nın kalitesini bir kez daha anladım, en doğal renkleri görüntüyü verme konusunda ritingsin ayarlarını uygulandığında TV rakipsiz kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 9 Aralık 2019; 23:46:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oreo ile görüntü rezalet oldu.Bende de 55xe9005 vardı mükemmeldi ancak oreo ile renkler oreo bisküvileri rengine bulandı mahvoldu tv ler.Sony kendi kitlesini de kaybedecek bunlardan biri de benim!

• eminsayin E kullanıcısına yanıt
    Bende güncellesemmi diye düşünüyordum ama görüntü kalitesine etki ediyorsa asla bulaşmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminsayin

Oreo ile görüntü rezalet oldu.Bende de 55xe9005 vardı mükemmeldi ancak oreo ile renkler oreo bisküvileri rengine bulandı mahvoldu tv ler.Sony kendi kitlesini de kaybedecek bunlardan biri de benim!
    bir yerde hard reset olayını duymuştum. ..

arkadaki ses açma vs tuşları ile. bu yapılsa ..

sıkıntı gider mi acaba ?
  • Hard reset bir miktar görüntüyü vs güzelleştiriyor güncelleme yapıldıysa

• Bu konu daha önce konuşulmuş olabilir fakat bilmeyenler için yazmak istedim. Sony tv'lerin API desteği var. bu ne demek oluyor. Televizyonunuz evinizde wireless ağına bağlı, aynı ağa bağlı bir bilgisayarınız da var diyelim. Bilgisayarınınzın tarayıcısına (chrome, internet exploerer vb) bir url girerek televizyonunuzu açıp kapayabilir, netflix'e bağlanabilir ve tvninizi kontrol edebilirsiniz. Sen ne için kullanıyorsun derseniz; Evde smartthings hub var. Bir akıllı ev otomasyonu cihazı. TV'nin bu özelliğini kullanarak hub ile TV kontrol edilebiliyor. Ayrıca bunun üzerine senaryolar da yazılabiliyor. Örneğin sabah uyandığınızda google asistanınıza 'Hey google günaydın' dediğinizde sizin için tv'yi açabilir, hava durumunu bildirebilir ve kahve makinanızın çalışmasını sağlayabilir.
  • Arkadaşlar merhaba. Sony 65xe9005 kullanıyorum. Kodide film izlerken siyah ekranda arkada çamur gibi lekeler gördüm sadece siyah ekranda çıkıyor. Bu lekeler home tuşuna bastığımızda gelen ekranda da mevcut. Başka bir yerde çıkmıyor. Sizce nedir bu? Canım sıkıldı.
    SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

• ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz leke kimsede olmaz, panelde sorun var.
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Programdan olabilir. Ekranı test etme programları var (farklı renklerle ekranı kaplama gibi) bir dene.
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.