Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eminsayin Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
8.767
Cevap
132
Favori
399.986
Tıklama
Giriş
    1944 Mesaj

Güncelleme Avrupaya da gelmedi.
    sony.com dan herhangi bir avrupa ülkesini seçip KD-55XE9005 diye arama yapın, download bölümünde hala eylül ayı güncellemesinin durduğunu görebilirsiniz.
    |
    |
    cocarca33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -HKN-

Güncelleme Avrupaya da gelmedi.
    sony.com dan herhangi bir avrupa ülkesini seçip KD-55XE9005 diye arama yapın, download bölümünde hala eylül ayı güncellemesinin durduğunu görebilirsiniz.
    Anliyamiyorim bu kadar zor mu bunu yayinlamak. Hayir beta surumunu surseler neyse adamlar final surumunu amerikaya yayiyor bizde hala bekliyoruz islam bile daha hizli yayildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Söyle aciyim konuyu.tv soundbar hdmi arc dan bagli ve tv kumandasiyla kontrol ediliyor.tv kapaninca soundbarda kapaniyor.Fakat 2sininde gücü gidince yada fisten cekip tekrar takinca tv acildiginda soundbar acilmiyor.kendi kumandasiyla acmak gerekiyor.sadece bu guc gidince oluyor.diger durumlarda herkangi bir problem yok (hdmi 1.4 ile bağlı.1.4 de cec destegi yok ondan olabilir mi)

Herkese iyi forumlar

Gece sahneleri,yıldızlı gece sahneleri,mağara sahneleri,kamp ateşi sahneleri,gündüz bembeyaz kar,kış sahneleri,yine gündüz ayin sahneleri vs gibi birçok alanda kendini gösteren bir film bu filmi izlerken rahatsız olmuyorsanız sizin TV okeydir.
    Ben şimdi memnuniyetimi paylaşırım video ile ama rahatsız etmek istemiyorum konuyu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 20 Ocak 2019; 1:54:21 >
    |
    |
    Asus Maximus X Code | Intel i7 8700K@5Ghz | MSI 1080Ti LightningZ@2075/12000Mhz | Corsair Dominator Platinum 32GB 3000Mhz | Creative Sound Blaster ZxR | Samsung 950 Pro 512GB (O.S) | Samsung 850 Pro 2TB (Games) | WD Red 6TB (Storage) | Toshiba 14TB 7200rpm (4K Archive) | Phanteks Evolv X | Corsair Individually Sleeved Blue | Corsair AX1500i | Corsair H150i PRO | Corsair K95 Platinum | Corsair MM300 Extended | Logitech G Pro Wireless | Beyerdynamic MMX300 | Be Quiet Silent Wings 3 Fans | Nzxt Aer Fans & Hue+ | Samsung CRG90 QLED 49'' SuperUltrawide 5120x1440 120hz HDR1000 | Sony X930E 65'' 4K HDR | Sony PS4 PRO
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 20 Ocak 2019; 4:2:57 >
    |
    |
    Asus Maximus X Code | Intel i7 8700K@5Ghz | MSI 1080Ti LightningZ@2075/12000Mhz | Corsair Dominator Platinum 32GB 3000Mhz | Creative Sound Blaster ZxR | Samsung 950 Pro 512GB (O.S) | Samsung 850 Pro 2TB (Games) | WD Red 6TB (Storage) | Toshiba 14TB 7200rpm (4K Archive) | Phanteks Evolv X | Corsair Individually Sleeved Blue | Corsair AX1500i | Corsair H150i PRO | Corsair K95 Platinum | Corsair MM300 Extended | Logitech G Pro Wireless | Beyerdynamic MMX300 | Be Quiet Silent Wings 3 Fans | Nzxt Aer Fans & Hue+ | Samsung CRG90 QLED 49'' SuperUltrawide 5120x1440 120hz HDR1000 | Sony X930E 65'' 4K HDR | Sony PS4 PRO
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Xf9 ile xe9 karşılaştırması olan 2 video var beni çok şaşırttı açıkcası siz ne düşünürsünüz merak ettim ? xf serisinde panel ciddi kalitesiz ve işlemci durumu kurtaramıyor gibi...

https://youtu.be/8xz0dukzxV8

https://youtu.be/or0u6u-bEZ8

Orijinalden alıntı: mentalform

Xf9 ile xe9 karşılaştırması olan 2 video var beni çok şaşırttı açıkcası siz ne düşünürsünüz merak ettim ? xf serisinde panel ciddi kalitesiz ve işlemci durumu kurtaramıyor gibi...

https://youtu.be/8xz0dukzxV8

https://youtu.be/or0u6u-bEZ8

Ilk videoda anlamayanlar icin diyorum yukardaki kucuk incli tv xe, asagidaki xf videoda adamda diyor zaten. Bencede xe daha iyi zaten yorumlara bakarsaniz xe nin kazandigini gorursunuz

Film tavsiyeleri ve akabinde gelen yorumlardan dolayı sizin soru arada kaynamış

TV enerjisi yokken tv yi açtınız, soundbarın da açılması lazım. Sizde sanırım bu gerçekleşmiyor.
    iki önceki güncellemede bununla ilgili bir düzelme notu vardı diye hatırlıyorum, ilk zamanlar bende de böyle bir durum vardı sanki ama sonra ortadan kalktı.

Bu arada Hdmi 1.4 de cec desteği olmadığına emin misiniz?

|
    |
    two_face kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3756 Mesaj
    arkadaşlar. 55XE9005 televizyonuma ses sistemi koymak istiyorum. kaliteli 2+1 veya kaliteli saundbar almak istiyorum. koblolu bağlantıyı severim.bu yüzden televizyonuma kablo ile bağlantı kurmak istiyorum. medya ve mp3 aktarımı içinde wifi ve blutouth özelliğide olmalı.

ne önerirsiniz.
    saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 21 Ocak 2019; 13:44:30 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: cocarca33

Ilk videoda anlamayanlar icin diyorum yukardaki kucuk incli tv xe, asagidaki xf videoda adamda diyor zaten. Bencede xe daha iyi zaten yorumlara bakarsaniz xe nin kazandigini gorursunuz

Alıntıları Göster
    Aslında çıplak gözle farklı da olabilir kum renkleri vs xf daha realistik de görünüyor aslında ve seçilen kaynak aktarılan kablo vs de aslında farkediyor.

|
    |

1.4 de tam emin değilim bazı tablolarda var gözüküyor bazılarında yok!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi two_face -- 21 Ocak 2019; 14:10:26 >
    |
    |
    -HKN- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 gün önceki güncelleme demedim :)
    Son eylül ayı güncellemesinden önce tv ye gelen güncellemede soundbar ile ilgili bazı sorunlara da düzeltmeler gelmişti.
    Güncellemeleri yapmadıysanız diye hatırlatayım demek istedim.

Bir de "bravia sync" ile bağlı tüm cihazları yeniden tanıtabilirsiniz TV ye, bir ihtimal çözüm olabilir.

https://helpguide.sony.net/gbmig/C5431001/v1/tur/brsyncset_europe_co.html
    |
    |
    two_face kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    21088 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Yok hocam daha 4K hdr olarak çıkmadı,bende bekliyordum uzun süredir baktım geç çıkacak gibi Remux Full HD olarak izledim.

Alıntıları Göster
    Neyse ben hdr'si bekliyim.

|
    |

9305 kullananlar olarak 3-5 kişiyiz. Neden ayrı bir konu açalım ki. Aynı altyapı aynı yıl çıkmış bir tv için. Asıl sorun sizin 9305 kullananlara karşı tutumunuz bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MMistanbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -HKN-

2 gün önceki güncelleme demedim :)
    Son eylül ayı güncellemesinden önce tv ye gelen güncellemede soundbar ile ilgili bazı sorunlara da düzeltmeler gelmişti.
    Güncellemeleri yapmadıysanız diye hatırlatayım demek istedim.

Bir de "bravia sync" ile bağlı tüm cihazları yeniden tanıtabilirsiniz TV ye, bir ihtimal çözüm olabilir.

https://helpguide.sony.net/gbmig/C5431001/v1/tur/brsyncset_europe_co.html
    2 gun diye okumusum.

Bakalim bi deniyeyim .olmadi yapacak bisi yok

|
    |
    ben 9005 sahibi olarak o arkadaşlara soru sordum,onlarda cevap verdiler,bilgilerini paylaştılar.Bırakın bu çocukça işleri.
    |
    |

henuz 1yilini doldurmamis TV gecen hafta servise gitti. Sorun; ilk acilista kendini kapatip 4kere led kirmizi olarak yanip sonuyor ve belli araliklarla bu led uyarisi surekli devam ediyordu. Daha onceden de boyle bir sey yapmisti ama neden nasil oldu bilinmez duzelmisti ve bir sure daha kullandiktan sonra tekrar ayni seyi yapmaya basladi ve bu sefer daha israrliydi.

Servis konus da ilginc, ilk once gelip yazilim kontrolu yapariz eger olursa 100TL aliriz dediler, Sony musteri hizmetlerini arayip sordum ve onlar da bunu onayladilar. Zaten konunun yazilimla ilgili olmadigina eminim (kumar oynadim diyelim) ama yine de para istenmesi kadar sacma bir sey olamaz. Bunun kendi taraflarinda burokratik bir engeli olabilir ama kullanicilari baglamaz diye dusunuyorum. Neyse geldiler ve onlar da yazilimla factory reset...vs. ile kurtaramadilar, hatta hicbir sekilde cihazi almayacagiz, ne olursa olsun yerinde tamir gorecek gibi bir sey soylemislerdi telefon konusmalarimizda, sonra da eve gelip yerinde gorunce cihazi goturmeleri gerektigini soylediler,,,,, servis maceramiz boylelikle baslamis oldu

Simdi korkum bir sekilde tamir mamir olmaz ve stok da bulamazlar ise yerine tuplu tv onermeleri.
    |
    |

BEŞİKTAŞK
  • Binbaşı
    1130 Mesaj
    Arkadaşlar

Amerika’da xe9005 yine güncelleme almış bugün. V6.5830 koduyla. Bize neden hala gelmedi bu güncelleme. Bayağı uzun sürecek gibi duruyor android 8.0 ın bize gelmesi. Çok sinir bozucu bir durum ciddi anlamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Mayers -- 22 Ocak 2019; 14:38:27 >
  • Yarbay
    3756 Mesaj

yeni güncellemede ne bekliyoruz. daha doğrusu ne gelecek bilginiz var mı ?
    |
    |
    M.Mayers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
seo paketleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.