Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.767
Cevap
128
Favori
500.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin bence tv sehpasını değiştirmeniz lazım, bu şekilde ne kadar uğraşsanız da kablolar gözükür.
    Geçen sene tv ile birlikte ikea dan 100 küsür liraya aldığım tv sehpasını tavsiye ediyorum, fiyat anormal bir şekilde 3 kat artmış ama bu tv için (55 inçe kadar) en uygun çözüm bu gözüküyor.
    Eni geniş olduğundan diğer tüm ekipmanlar da sorunsuz sığıyor.
    Sehpa çok yüksek olmadığından aşağıdaki kablolar karşıdan bakıldığında gözükmüyor ama yataydaki kabloları yine de duvara sabitlerseniz iyi olur.
    Dikey inen kabloları da demet yaparak plastik kablo bağı (elektrikçilerde satılır) ile bağladınız mı tamamdır.

Ekleme: ayrıca tv nin kendi standında yani ayağında 2 tane kablo saklama bölümü var, tv den çıkan kabloları neden o boşluklara sokup düzgünce toparlamıyorsunuz

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/tv-dolap-sistemleri/tv-sehpalari/00105323/lack-tv-sehpasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 4 Ocak 2019; 10:57:3 >
  • brkclv B kullanıcısına yanıt
    Böyle Bir sehpa alın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    O sehpaya çok para vermiştim aslında özel yaptırmıştım ancak durum sizin dediğinize geliyor sanırım yeni almam gerekecek ne yazık ki
  • ahmedcan A kullanıcısına yanıt
    Evet ahmet beey en mantıklısı sizinki gibi aslında ancak salon komple ahşap ve ağaç ünitede ağaç .Salona uygun birşey yqaptırmam gerek ama bu ünite baz alarak düşüneceğim teşekkürler
    Sehpa alana kadar, arka kısımdaki açık alana uygun beyaz, kahve..ne renks isterseniz bir ince suntraplak kestirip çivi ile kapatın..Sehpanız güzel masrafa girmeyin bence..Sadece arka kısım kapatılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayers!

Hocam çok çok geçmiş olsun ama 3-5 kuruş daha ucuza alacağım diye tv gibi önemli bir elektronik eşyayı nasıl olurda kargo ile eve getirtmeyi uygun görüyorsunuz ve içiniz bu şekilde nasıl rahat ediyor anlam veremiyorum. Profilinizdeki ikamet yerinize göre hemen yanı başınızda sony center var. Hepsisony.com. ( sony center kanyon ) Hepsiburada ya göre fiyat belki pahalıdır bilemiyorum ama. Ordan ürün satın aldığınızda, ürünü o firmanın deposundan servis kendisi alıp evinize kadar gelip kurulumu yapıyor. Ben tv yi silmeye bile korkarken, günümüzde beş para etmez kargo firmaları senin benim gibi insanların mallarına hunharca davranıp bide utanmadan teslim edebiliyorlar. Kargo firmalarının o kolilere, o kutulara nasıl davrandıklarını görseniz zaten bir daha bunlarla uğraşmazsınız hocam. Çok çok geçmiş olsun. Umarım bu iş çok uzamadan yeni tv nize kavuşmuş olursunuz.
    kağıthane seyrantepe de UPS kargoda geçen sene samsung curvedleri yerden yere atıyorlardı.gözümün önünde karşıdan karşıya kutularıun üzerine hp laptop attılar bam gümmmm içimin yağları eridi resmen. siz siz olun gidin teknosa vs yerlerden elden alın araç ile direkt getiriyorlar hasar olmadan..Tekrardan geçmiş olsun.

Bu tür masif ahşap bir sehpa işinizi görebilir.

• eren73546 E kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Daha neler neler hocam. Mümkün olduğunca kargoculara kesinlikle bulaşmamak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2015 samsung ju7000 üsttekiler alt 2 sony xe9005 ikiside evde aynı cihazla çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 5 Ocak 2019; 12:1:1 >
  • Sony 65xe9005 kullanıcısıyım, zaman zaman kumanda tv yi açmıyor, ancak fişi çekip takınca açıyor ve o zamanda baştan bağlanıyor Android ekranı ile. İleride bir sorun çıkartır diye endişeleniyorum. Bir nedeni var mıdır bunun?

Bence de böyle bir sehpa alın, f/p açısından en uygunu diyebilirim. Üstelik MDF. Eğer biraz bütçeyi zorlarim derseniz de masif ahşap / çelik kombinasyonlarına bakın. Tv 65 inc bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzo27 -- 5 Ocak 2019; 12:55:2 >
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Pillerin yükleniyor demektir

Yükleniyor derken? Bitiyor mu demek istediniz. Yeni pillerle de deniyorum sonuç aynı.

Ama yüklenme olayını anlamadım biraz açar mısınız ve ne yapabilirim?

• ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Pardon piliniz tükleniyor demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmedcan -- 5 Ocak 2019; 19:14:0 >
    Hocam her düzelttiğinde yine yanlış birşey kalıyor, bence daha fazla uğraşma..

• Hb de satiştan kalkmiş

• birkaç yazı üstte arkadaş tvyi fişi çekip yeniden başlatmadan kumandadan açılmadığını söylemiş. Son zamanlarda benimde başıma iki kere geldi. Bence konu kumanda pili ile alakalı değil. TV kalitesi tartışılmaz fakat android işletim sistemi ile birlikte oldukça yavaş çalışan bir sistemi var. Bir süre sonra Tv hafızası yetişmediği için sanırım işlem yapılamaz duruma geliyor. Bazen mesela sadece kanal geçişi yapmak istiyorum. basıyorum olmuyor, 5-6 defa üst üste basıyorum bekliyorum 10-15 saniye sonra kanallar bir anda değişiyor ardı ardına. TV'de yazılım konusunda ciddi performans sıkıntıları var.
  • Cevaplarınız için ayrı ayrı herkese teşekkür ederim .
  • Beyler malum yerlerden 50-60 gblik film indirdiginizde hdr destekliyde bide tvde oynattiginizda kodi uzerinden mesela otomatik hdr i etkinlestiriyor mu? Hdr otomatikte benim cunku

Mesela ps4te oyuna girdigimizde oyun moduna almasi gibi

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.