Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.767
Cevap
128
Favori
500.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çok çok teşekkür ederim. Evet ondanmış. Bugün kabloyu duvara yapıştırmıştım ve bu sorun meydana geldi. Ama şimdi telleri kestim teması engelledim ve düzeldi. Tv ye birşey olmasında gerisi birşey değil. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 31 Aralık 2018; 18:49:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayers!

Hocam çok çok teşekkür ederim. Evet ondanmış. Bugün kabloyu duvara yapıştırmıştım ve bu sorun meydana geldi. Ama şimdi telleri kestim teması engelledim ve düzeldi. Tv ye birşey olmasında gerisi birşey değil. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
    şanslı adamsın bu tv yi alma arifesindeyim ondan buralarda dolanıyorum uyducuya denk geldin
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam dank diye teşhisi koydunuz bravo hocam

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.
  • Ben yaşadım, aynı uyarıyı almıştım, anten kablom bükülmüş kısa devre durumu vardı. Kablonun ezik yada bükülmüş kısımlarında oluyor. Ben bu kısmı iptal ederek sorunu giderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelim xe90 nı salona aldılar baskılara yenik düştüm daha iyisini alırız dediler b7 c8 oled denedim yerini tutmuyor q9fn ise oda çılgın para 18 bin tl q7fn edge led xf90 ise xe90 kadar kusursuz çıkmıyor genelde, yav ne zormuş iyi tv bulmak
  • Speedsoldier S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kablonun ucundaymış benim problemde. Neyseki arkadaşımızın tavsiyesiyle sorunu çözmüş bulundum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Güzelim xe90 nı salona aldılar baskılara yenik düştüm daha iyisini alırız dediler b7 c8 oled denedim yerini tutmuyor q9fn ise oda çılgın para 18 bin tl q7fn edge led xf90 ise xe90 kadar kusursuz çıkmıyor genelde, yav ne zormuş iyi tv bulmak
    Hocam TV sonuçta fazla takılmamak lazım,en ilkel teknolojilerden biri,araba desen anlarımda,TV en nihayetinde sana sunacağı şey belli sıkma canını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 1 Ocak 2019; 13:57:16 >
  • Merhaba 7 aydır kulladnığım sony 9005 tv var ancak .Bir sıkıntım bu kabloları ve adaptörü acaba nasıl koyuyorsunuz yani bende hepsi dışarda görüntü kirliliği yaratıyor .Siz buna nasıl çözüm buldunuz acaba yardımlarınızı bekliyorum .
  • momentmc kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun..Mahkeme en son düşünceniz olsun zira uğrasır, strese girersiniz..Adamlar 1,5-2 sene sonra paranızı iade eder ama birşeye yaramaz..

Kargo şirketi ile görüşün ama adamlar pişkin ise biz sağlam teslim ettik derlerse işiniz zor..

Kamera kayıtı demişler de Türkiyede Kamera kaydı tutan Kargo şirketi vs var mı merak ediyorum..
  • kendi oynatıcısında alt yazı açılmıyormu vlc player da hem takılıyor hemde alt yazılarda türkçe karakter sorunlu
  • ax kullanıcısına yanıt
    ayarlara gir uydu ayarı bölümünün orada
  • istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Daha satın alma tarihimin üzerinden 5 iş günü geçti. THH'ye de başvurabiliyorum. Muhtemelen başvuracağım, kargo firması çok ilgisiz ve yaptıkları hatayı kabul etmiyorlar. Satıcının olduğu mağazada kamera var ve satıcı kesinlikle ürünlerin yan tarafına irsaliye vs yapıştırmadıklarını iletti. Şuan durum Hepsiburada tarafında bakalım ne olacak bekliyorum. Satıcı HB ile görüştüğünü ve kargo firmasına durumu aktarmasını istemiş.

Pazartesi günü çözülmez ise mahkeme veya thh ile sorunu çözme yoluna gideceğim gibi gözüküyor. Ülkemiz artık muz cumhuriyetine dönüştüğü ve insanlar kendi adaletini sağladığı için maalesef işte böyle sorunlar yaşıyoruz.

Benim anlamadığım neden böyle bir etiksiz durum içine girildiğidir.. Madem kırdınız ve sigortası var. Bunu beyan edeceksiniz ve bana teslim etmeyeceksiniz. Bunu yapan iş ahlakından, insan olduğundan ve en önemlisi birey olduğundan falan bahsetmesin. Umarım aynı şeyi kendisi yaşar ve benim yaşadığım stressi de kendisi çeker..

Gelişmelerden haberdar ederim.
  • momentmc kullanıcısına yanıt
    Hepsi burada artık eski hepsiburada değil..14 gün iade hakkı 6502 sayılı kanundan haberleri de yok...Az önce kavga ettim telefonda..İade talebi olan ürünüme, servise yollarız bakarlar, %100 iade alınır garantisi veremeyiz şeklinde saçmalıklar söylüyorlar..

Hepsi Buradadan alışveriş için tekrar düşünün özellikle yüksek miktarlara

2 seneye yakın zaman önce Hepsi Burada reklemları vardı TV de...Adam diyor HepsiBurada satıcısına, dün maç izledim memnun kalmadım, Tv yi geri vermek istiyorum..tabii diyor gülen yüzle satıcı :)

Şimdi ise satıcıyı korumak adına yalanlar söylüyorlar..Sattığımız şeyler Orjinal garantili diyorlar mesela satıcı ile konuştum, orjinal değil..Peki %100 orjinal yazmıssın satışa??hepsi burada öyle yazmamızı istiyor veya Hepsi burada yazıyor gibi şeyler söyledi ?? Siz düşünün durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 3 Ocak 2019; 18:37:18 >
  • Merhaba 7 aydır kulladnığım sony 9005 tv var ancak .Bir sıkıntım bu kabloları ve adaptörü acaba nasıl koyuyorsunuz yani bende hepsi dışarda görüntü kirliliği yaratıyor .Siz buna nasıl çözüm buldunuz acaba yardımlarınızı bekliyorum .

• brkclv B kullanıcısına yanıt
    Tv Sehpası arkası açık olduğundan, ön kısımda kapak olmadığından görüntü hoş değil..En uygun yöntem Kabloları Kablo kanalına koyup (Üst veya Alt ahşabın duvara bakan kısmına) gizlemek

Veya, Sehpa yer seviyesinden Tv seviyesine kadar olan kısma ince bir kontraplak kapatıp kabloları arka kısma vermek...

Üst sehpa sağ ve solu müsait, adaptör ve oyun konsolunu üste çıkartıp kabloları da üst seviyede toplarsanız düzenli olur. Aşağı kablo sarkmaz..

Uzatma Kablosunu da gizlemk isterseniz Üst raf duvar kısmına doğru monte edebilirsiniz..
  • istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim .iyi günler dilerim
  • Buda benim tv

sizinki gayet şık fazla gözüde yormuyor ancak bende dekoder ve oyun konsoluda var o biraz durumu bozuyor .Peki tv nin adaptörünü göremedim o nerede acaba :)
    Şimdi gördüm tvn iz Samsung sanırım :)
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.