Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jamez

Oledlerin düşmesini daha 1-2 sene beklemektense orta sınıf bir led alıp geçeyim en iyisi

Evet hdmi 2.1 oled çıktığında bende olede geçebilirim ama şimdilik çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recep R kullanıcısına yanıt
    Tv niz güzel, boşverin başkalarının yorumunu..İspata gerek te yok, XE9005 veya XE9305 güzel Tv..

Rtings ayarları temel olarak güzeldir ama Rtingteki incelemeler vs es gecin, yanlıdır..

Samsungun Q-LED modelleri düşünebilir..Özellikle OLEDE muadil olarak LG OLED ten daha parlak ve Burn Ine garanti veriyor..

Samsung eski 6 ve 7 serileri bir zamanlar Sonyden güzeldi..Ama şimdi Sony daha güzel...

İnanmayan inanmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 5 Mart 2018; 20:33:59 >
  • Sony gerçekten pahalıcı marka iki tv resmi ekliyorum ikiside 2018 model biri oled diğeri lcd .lcd tv daha tuzlu.

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu televizyonu en dip hangi fiyattan alan oldu? 5.650 TL GG da 100 TL maxipuan 100 tl de avantajixden (sanırım koşul geçerli oluyor sadece hediye kuponu veya indirim çeki ile kullanılmaz diyor) indirim alarak 5.450 TL alsam karlı bir alış olur mu?

Birde sony alacaksak Sony Türkiye garantili mi olmalı yoksa Sony Eurasia garantili mi olmalı?

Bu ürünü en az 10 sene kullanmak istiyorum. Bu yüzden hangisi iyi ise onu seçmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trasher -- 5 Mart 2018; 22:55:48 >
  • Hocam bu kisilerle bu televizyon konusu ne yapacak hic bilmiyorum. Bloklu oldugu halde malesef alintilar bazen grunebiliyor. Yani adamin yazdiklari korkunc,dupeduz millete hakaret ediyor. Ne igrenc bir uslup...

Burada surekli samsung samsung samsung yazilari goruyoruz. Nyetler apacik belli. Birileri kasitli olarak samsung alinmasina satilmasina calisiyor...

Yeni gelenler, arastirma yapanlarda surekli bu yanli arkadaslarin yazisina maruz kaliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    hiçbir fırsatı boş geçmiyorsun biz en azından bi konu üzerine konuşuyoruz sen ne konuşuyosun?

• trasher kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin..10 sene elbet kullanılır ama Teknoloji sizin 10 sene kullanmanızı istemiyor..

Neden diye soracak olursanız, Tv lere (Sony) için android geldi..yarın android 7,8...10 derken androide bağımlı oluyoruz..

Her Android güncellemede Android 5 ile çalışan bir Tv android 7 de sapıtabiliyor..

EN ucuzunu alın ve 14 gün iade hakkı olan yerden alın zira Tv de birşey olursa iade hakkınız olur..Zira Magaza alımında Servis Rapor vermiyor ( çok elzem bir arıa olmadıkça)

teknosa Web tavsiye ederim..

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Burası Sony Tv bilgi paylaşımı, Siz Samsung MU900 konusu sahibisiniz sanırım, orada istediğinizi söyleyin savunun ama gelip burada Lütfen Sony Tv ler hakkında karalayıcı yorumlar yapmayınız..

Yorumlarınız mesajlarınız Kullanıcıları aşağılamaya vardı...!!!

Burada Sony kullananların size ispat edecek belge,kanıt vs leri yok, gerek te yok, Israrla Sonyden belge vs istiyorsunuz ya, lütfen kendi grubunuzda bu tarz şeyler yazınız..

teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 5 Mart 2018; 23:33:40 >
    6000 Tl altı iyi fiyattır..GGidiyor bu ara %5 , 200 Tl, kupon vs indirimler yapıyor..Satıcı Stok bilgisi sağlamsa, GG den de iade konusunda teyit alırsanız alın tabi..

Ama GG de en büyük sıkıntı, Stokların bazen gercek olmaması, hani para ödeyip pardon ürün yok durumu olmasın..

Satıcı ile mesajlaşabilir GG ile telefonddan ONAY-IADE garantisi alabilirsiniz,14 gün iade var deniyor amma işte...

• açıkçası çok bilgim yok ama denkel iletişimden almayı planlıyorum bu içerenköy carrefour sony mağazası sanırım güvenilirlik açısından bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama iade süreci beni hep korkutuyor.

stok gözüküyor satıcıya mesaj attım ama bakalım ne zaman cevap gelecek açıkçası 5.630 TL +100puan +100 avantajix ile iyi bir rakama geliyor diye düşünüyorum.

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/sony-kd-55xe9005-hdr-4k-ultra-hd-dahili-uydu-alicili-android-smart-led-tv-323509024

İadede sıkıntı olmaz ama, Kargo gidecek, satıcı onaylayacaki GG onay verecek 2 haftayı bulur..O da işler denk giderse..Bu arada Paranız Kredi kartı maalesef Bloke oluyor o parayı kullanamıyorsunuz

• asıl onemli mesajımı silmiş modlar
    sağlık olsun onemli değil yakışıksız cumlelerdi ama malesef gerçeklerdi
    daha düzeyli aklı başında insanlarla tartışmak dileği ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 6 Mart 2018; 0:15:52 >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arkadaş ve Dallas'ın Samsung'la bir ilişkisi var muhtemelen.İnsan sahibi olmadığı veya almayı düşünmediği bir TV'nin konusuna neden girip tartışma çıkarır ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathu -- 6 Mart 2018; 0:18:8 >
  • Zerathu Z kullanıcısına yanıt
    Hep acaba dedim ama sonunda ikna oldum. Bunlar samsung calısanı. En buyuk sorunlaei zaten milletle konusmayi bilmemeleri,karsilarinda cocuk var mış gbii azarlarcasina konusuyorlar. 2side bayadir bloklu.

Adamlar yavas yavas markalari itibarsizlastirma cabasindalar. Philips'e yapmadiklari saldiri ,karalama kalmadi... Lg desen oyle. Zaten ulkemizde bir cok marka yok. (panasonic sharp xiaomi)bazi markarlarinda performansi dusuk avrupayla alakasi olmayan urunleri var. Secenegimiz cok az !

• Sony den rahatsız olanlar var..

Sony Logosu kullandığım için bana kin güden birçok Bloklu şahıs var..mecburen Mercedes yaptım...

Sonyi çekemiyorlar nedense, Sony nin OLED TV üretmesi bunları daha bir kızdırdı

maalesef Marketlerde de Sonye karşı bir aleyhte kampanya var..Herkes LG/Samsung satma peşinde -kar marjı belki-

• selamlar,

daha önce bahsetmiştim. tüm flash bellek girişlerinde sorun yaşıyorum diye,

son durum ile ilgili bilgi sunayım dedim.

flash belleği ilk taktığımda es dosya yöneticisi açılıyor. ve burada flash belleğin içine girdiğimde video dosyalarımı mxplayer ve vlc ile açtığımda (1080p flimler) i 10-15 sn yede bir 0.5 , 1 sn donup , devam ediyor. ama teelevizyonun kendi video playeri ile açtığımda sorunsuz izliyorum.

es dosya yöneticisinden çıktığımda hiç bir şekilde flash belleği görmüyor.

teknik servisi aradım. alıp bakarız, ( esasen hiç güven vermedi bana )

yeni bir yazılımla acaba düzelir mi ?? tek beklentim bu :)

• Yapmayın arkadaşlar bundan 6 ay kadar önce TV araştırırken beni Samsung’dan vazgeçirip Sony aldıran bizzat RNNN arkadaşımız. Yorumları yanlış değerlendiriyorsunuz.

• cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    Nedir bu Sony grubunda yazanları bilgisizlikle suçlamak, delil belge kanıt istemek..

Lütfen bilgi paylaşacaksanız paylaşın ama, Sony grubunda sony hakkında yazan insanları suçlamayın?

Samsung grubunda yazanlar Samsungu
    LG grubunda yazanlar LG yi anlatıyor, kimse gidip oraya siz Smasung/LG fanısınız diyor mu?

Ama sony grubuna gelip başka markaları övmek adına sonye çamur atılırsa buna cevap hakkı doğar?

Mesaj içeriğinizde yine alay, küçümseme mevcut..

Sony Fanları deyip te durmayın? Fansa Fandır, sizin grubununzda yazarlarsa o zaman Troll olur..

Burada yazılanları okumadığınız belli, sayfalar dolusu sony problemlerinden bahsediliyor hala fan diyorsunuz??

Saygı lütfen biraz da uslüp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 6 Mart 2018; 9:53:58 >
  • Cihazın PS4 Pro performansı nasıl acaba? Kullanan, yorum yapacak resim atacak birileri var mı acaba? TV'yi satıp bunu almayı düşünüyorum da :)

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Es Dosya Yönetici kullanmanız şart mı, başka programlar deneyebilir misiniz?

Archos, BS Player, Kodi.. gibi diğer programları deneyebilir misiniz

Sony Tv den bulunmaz ama .apk dosyası olark kurulabilir..Farklı yetenekleri olan Media Oynatıcılar var, denemek lazım..

Sony Tv lerin USB okumaması değil HDD okumakta bazı sıkıntılar olabiliyor..

Farklı USB lerde de aynı sorun yapıyorsa servislik durum olabilir..

*İşin sonu Bir media Player almaya geliyor hep tavsiye ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 6 Mart 2018; 10:2:56 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.