Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
128
Favori
500.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anten ayarları derken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Lnb sinyal ve kalite olaylarını kontrol ettir demek istemiş.
  • Hmm. Onlarda sorun yok. Diğer tüm kanallar olduğu gibi yerinde duruyor çünkü. Ve sadece trt grubu nedense. Acaba frekans değişliği olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başka bi odada tv izliyorsan sinyal çakışması olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir takip ediyorum anlamadığım bir konu var

sony xe9005 denilen televizyon kz 9005 değilmi ?

birde nezaman indirime girecek bu televizyon en uygun nereden almak mantıklı sizce 2018 de fiyat düşermi çıkarmı ?
  • ahmedcan A kullanıcısına yanıt
    yok. evde tek TV var
  • Bu trt sinyalleri bayağı zayıf belki ondandır benim 65ks9500 da sorun yok ben harici uydu kullanıyorum ama tv nin kendi uydusuna da baktım trt kanalları 4k dahil hepsi yayında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boş mezar avcısı

Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir takip ediyorum anlamadığım bir konu var

sony xe9005 denilen televizyon kz 9005 değilmi ?

birde nezaman indirime girecek bu televizyon en uygun nereden almak mantıklı sizce 2018 de fiyat düşermi çıkarmı ?

Kurlardan dolayı eskisi gibi ciddi indirimler olmuyor hele çok satan ürünlerde + zam bile geliyor 5500 6 bin arası bulursanız gönül rahatlığı ile alın çünkü hakkını veriyor
  • eski sayfalara baktım da direkt usb den oynatmada bile sorun yaşayan var samırım 4k filmleri. biraz şaşırdım açıkçası. tv alıyorsun film izleyemiyorsun bu nasıl iştir ya:) bana flash bellek tavsiyesi verebilecek olan var mı 4k filmleri oynatmak için. 50 gb lık filmlerden falan bahsediyorum.
  • arkadaşlar bu tv de mikrofon kapatılabiliyormu yada bantla kapatabiliyorrmuyuz , google devamlı ortam dinlemesi yapabilir. Almayı düşünüyorum , gizlilik endişem var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dediğinizi zaten Tv kurulumunda söylüyor..Dinleme yapmasa bile Nereye girdiniz, nerelerde dolaştınız ne izlediniz vs bilgileriniz Googleye gidiyor, kabul ediyorsunuz..

Mikrofonu kapatmak çözüm değil,başka yollarla da dinlenebilir..En güvenlisi TV İnternet bağlantısını kesmek gerekmediği zamanlarda..

Tv yi gecin kullandığınız cep telefonu Android yazılımı zaten herşeye açık :) Çok fazla düşünmeyin bu şeyleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 27 Aralık 2017; 11:11:31 >
  • Mrb cevap için sağolun İnternette gezinmeyi illaki kaydediyordur , gördüğüm kadarıyla tv nin kamerası ayrı bir aparat istiyorsan elle takıp kullanıyorsunuz. Aslında mikrofonunda ayrı aparat oşması lazım , kişi kendi rızasıyla bu aparatı takmalı.. Menüdeki mikrofon kapatma olayına pek güvenemedim onlar yine dinliyordur. Bu tvyi çok beğendim mağazada gördüm , alırsam ilk işim mic girişini bantla kapatmak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 27 Aralık 2017; 11:46:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teknoloji o kadar gelişti ki..Kablo üzerinden veya Titreşimlerden de ses dinlenebiliyor..Yinede siz önleminizi alın tabi..
  • daha önceden sormuştum..

verdiğiniz bilgiler dahilinde tekrardan sormak isterim

55xe9005 televizyonuna haricen webcam takılabilir mi ( görüntülü görüşmeler için )
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Eskiden Skype oluyordu sanırım ama Skypeyi Microsoft aldıktan beri bu destek kalkmış..Direk Tv de olmadığını linkte microsoft cevaplamış..

Android box tarzı ilave aparatlar ile yapılabiliyor youtubede var
    https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/skype_prevandroms-skype_callms/skype-for-android-tv/79fe54e0-c33b-4aac-80e9-034f75b6535f?auth=1

(Eski Android sürümlerde belki olabilir )

Microsoft tavsiyede bulunmuş, Xbox alın diyor skype desteği varmış

Hani tekelleşme yasaktı dünyada :)

Ps4 için skype destek göremedim

Edit : Ondan da kalkmış skype

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 27 Aralık 2017; 21:18:48 >

• Birkaç günlük araştırmadan sonra hepsiburada indirimiyle 5643TL'ye aldım. 100TL'de world puan yüklenecek. Umarım çok kötü bir fiyattan almamışızdır
  • Bu tvyi hepsiburada'da biraz daha uygun fiyattan satan Doğuhan elektronik ve Dogubank bilisim den hangisi daha güvenilirdir? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

• penguinn kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, satın aldığınız Dogubank bilisim satıcısı hakkında bilginiz var mı?

• birsonrakidurak B kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.
    Satin almadan once ürünün Sony Eurasia garantisi olup olmadigini ogrenmek icin telefonla ulastim saticiya. Sony yetkili saticisi olduklarini soylediler. Sony resmi sitesinden de teyit ettim saticiyi; “Sony Center Nurpa”. Siparisi verdikten 1 saat sonra da kargodaydi.
    Yarin kurulmus olur, saticiyla ilgili buyuk konusmak istemem yine de simdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penguinn -- 28 Aralık 2017; 1:41:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • penguinn kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hmm o halde ilerleyen günlerde tv geldikten sonraki süreci ve tv hakkındaki izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.