Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.774
Cevap
128
Favori
500.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sorum olacak 4 k uydu alıcı aldım servis hdmı girişini 1 seçmişti şimdi 4 k olunca yanılmıyorsam hdmı 2 veya 3 seçmem lazım galiba 1080 p izleyeceksek hdm1 yada hdmı4 seçmemiz lazım bu biraz saçma olmuş kaynak neyse onu görüntülemesi lazım değilmi
  • achillesoag kullanıcısına yanıt
    hangi eklentiyi eklediniz acaba ogrenebilirmiyim ? Adresini alabilirsem bende deneyecegim tesekkurler.
  • Gazi 83 G kullanıcısına yanıt
    Tüm HDMI girişler 1080 için uygundur 2 ve 3 nolu HDMI 3840x2160 60fps 10 bit destekler.
    Aldığın uydu alıcısı destekliyorsa 2 ve 3 desteklemiyorsa tüm girişlerden görüntü gelir.
  • Merhaba;

Bu tv'nin Philips 55pus8602'den ne farkı var acaba?

Hangisi daha iyidir. Tv Philips'te bu model 2018 de gelicek galiba daha hiç görmedim bi yerde.
  • West Coast kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses çıkışına optik kablo taktığımda, sesi otomatik olarak optik'den çıkış verip, TV hoparlörün sesini kesiyor mu yoksa ayar yapılması gerekiyor mu?
  • Gazi 83 G kullanıcısına yanıt
    WE9005 in kendi üzerindeki 2 uydu alıcısı ile 4K yayın alınamıyormu ki??
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Kesmiyor ayarlardan ses sistemi seçiyorsun.
  • featich F kullanıcısına yanıt
    2017 in modeli türkiyeye gelmedi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SANTRAL_

Sence 4K yayın alması yeterliyse alıyor bilginize.
  • Arkadaşlar film indireceğim de tv de izlemek için hangi video formatında indirmem lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi 83

Arkadaşlar sorum olacak 4 k uydu alıcı aldım servis hdmı girişini 1 seçmişti şimdi 4 k olunca yanılmıyorsam hdmı 2 veya 3 seçmem lazım galiba 1080 p izleyeceksek hdm1 yada hdmı4 seçmemiz lazım bu biraz saçma olmuş kaynak neyse onu görüntülemesi lazım değilmi

Hocam hayrli olsun hsngi uyduyu aldin? Bndeki Next 10000 uhd mi?

• arkadaşlar şubatta evlenicem 55 inç olanı almak istiyorum. kampanya olur mu yılbaşında. ne kadara almak mantıklı olur indirime girerse?
  • jaas J kullanıcısına yanıt
    Pm olarak ilettim linkleri.
  • black friday muhabbetine bizim tvler 5750 tlye indi teknosada goren oldu mu? kapsaydniz beyler guzel fiyatti bizim ki 5900 tlye geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: West Coast

quote:

Orijinalden alıntı: _SANTRAL_

Sence 4K yayın alması yeterliyse alıyor bilginize.

Bu TV yi almaktan vaz geçmem için yeterli. Anlayamadığım neden ekstra bir uydu alıcıya ihtiyaç duyulduğu! Eğer öyle bir şey yapacak olsaydım Samsun 55Q7F alıyordum zaten, sırf kayıt özelliği Türkiye’de kapalı olduğu için vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

black friday muhabbetine bizim tvler 5750 tlye indi teknosada goren oldu mu? kapsaydniz beyler guzel fiyatti bizim ki 5900 tlye geldi

İstanbul’daki bir bayi nakitte 5750 tleye satıyor ay sonuna kadar.

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Novacom Spybox modül girişli 4 k dsmart modül kullanıyorum

• Arkadaşlar cihazda şöyle bir sorumum var. TV görüntüde çok belli olmamakla birlikte gidip gelme oluyor. Örnek vermek gerekirse gündüz lambayı açtığımızda çok ufak aydınlanma olur aynı o şekilde sürekli ekran aydınlanıp kararıyor. Kafasına göre bazen yapıyor bazen yapmıyor. Siyahlarda çok belli. TV fişini çekince düzeliyor, bazen menüden farkı Hdmi çıkışına geçiş yaptığımda düzeliyor.Böyle sorun ile karşılaşan oldu mu?

Yeni çektim video hd ye dönmedi sanırım. Ekranın üst kısmına dikkatle baktığınızda belli oluyor.

https://youtu.be/jaD-56zcON8

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazi 83

Novacom Spybox modül girişli 4 k dsmart modül kullanıyorum

hayirli olsun hocam cozunurlugu ne yaptin acaba? en fazla hangi cozunurlukler var uydu cihazinda? bende 3840x2160 - 60 hz var
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.