Şimdi Ara

sadece sd yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Giriş
    4 Mesaj
    Arkadaslar birkac gündür forumda neredeyse okumadıgım igili konu istanbulbilisim.com da incelemedigim tv kalmadı. Ama hala net bir fikre sahip degilim ve tv ler hakkında internet üzerinden karar vermem mümkün olmayacak gibi.
    tv ler hakkında bilgi edinme sürecimden vb. bahsedip bircok benzer konu varken daha fazla kalabalık etmeden derdime şifa ricasıyla :
    Tv'yi sadece sd yayınları izlemek icin kullanacagım
    Tavsiyeler dogrultusunda Panel çözünürlüğü 1024x768 olan HD Ready Plazma Tv'lerde karar kıldım
    Bütcem 1.700 ile sınırlı
    tv önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum

|
    |
    |
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Teğmen
    232 Mesaj
    PANASONIC VIERA TX-P42C10E PLAZMA TV modeli istediğiniz tv galiba.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Vestel 37'' 7014 100 HZ 80.000:1 kontrasa sahip 96 ekran lcd tv'yi öneririm. SD yayınlarda süper görüntüsü var. Fiyatı da 1700._TL.
    |
    |
    Madem sadece Sd yayınları izleyeceksiniz en doğru seçim 4:3 görüntü oranı ve yüksek görüntü kalitesi sağlayan tüplü televizyon almak. İkinci bir alternatif , arkadaşlardan gelen tavsiyelere göre bir tane lcd tv alın ve pişman olunca beni hatırlayın
    |
    |
    Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
    Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
son dakika
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.