Şimdi Ara

Sadece konuşma paketi neden yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Annem ve anneannem için hazırkart sadece konuşma paketi lazım ama bulamadım diger türlü en ucuz paket 40 tl içinde internet ve smsde var ki ne annem nede anneannem internet ve sms kullanmaz. Sırf bu yüzden bimcelle filân geçmek ıstiyorum

• Bimcelle geç reis zaten dakika diyosun, türkcelli ben sadece internet hızı iyi olduğundan kullanıyorum. Amacım dakika olsa pttcell, bimcell den başka kullanmam.
  • aile buyuklerim bimcell e gecirdim memnunlar tavsiye ederim.
  • Hazirkartta 30 tl lik paketler var , ya da direkt 30 tl yükleyebilirsiniz.
  • Neden mi yok sebebi şu üçlü paket satabilmeleri için sadece dk satılsa herkes işi ucuza kapatır. Çoğu kişiye sms gerekmez gb lazım olabilir ama kampanya koşuşturan bilir ki ana paketteki internete fazla ihtiyaç kalmıyor. Ben sadece bip dakika paketi alıyorum en ucuz 5 tl'ye aylık 100 dk en pahalı 10 tl'ye aylık 1.000 dk var bip üzerinden heryönü arayıp doya doya konuşuyorum zaman zaman kesinti meydana geldiği oldu ama uzun zamandır sorun yaşatmadı görüşme kalitesinden memnunum tabi internette lazım mobil veri yada wifi erişimi gerekli 2 dk konuşma yaklaşık 1 mb yiyor tüketim az ama büyüklerimize hitap etmez zaten tuşlu telefon kullanıyorlar keşke aylık normal dakika paketi olsa ama sadece günlük ve haftalık var sürekli alımda daha pahalıya gelir.
  • Turkcell'in sayfasında TüM TaRiFeLer kısmında aşağılara doğru indiğinde orada senin istediğin tarifeler var.
  • Numarayi tasıyın Pttcell'e 10 TL'ye 500dk HY, 500dk tarife ici. Sadece dakika icin cok iyi tarife diyebilirim.
  • Sağolun arkadaşlar bimcelle taşıyabilirim
  • annemin hattını kontorluye cevirecegim Turkcell bayi hep çarşı içinde :D sırf bu bile insanı cringe ediyor. Kuytu köşede bir bim olsa bimcelle geçeceğim ama annem telefonu içeriye koyuyor çekmiyor dışarı koymayı ogretemedim. İçerde Turkcell bile zor cekiyor
  • Benim annemde akıllı telefon kullanmasına rağmen akşam hava kararınca telefonu kapatıyor, sabah açıyor. Başta değiştirmek için için uğraşıyordum, sonradan kendi haline bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Benim annemde akıllı telefon kullanmasına rağmen akşam hava kararınca telefonu kapatıyor, sabah açıyor. Başta değiştirmek için için uğraşıyordum, sonradan kendi haline bıraktım.

Aç kapa 90 kurus. Dedim artık ya babamdan arayacak ya da süper avantaj 3gb (25tl) yapacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.