Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

###Sadece ko mu ? ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> ###Sadece ko mu ? ###
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3642 Mesaj
    beyler ben aylardır we hatta bi yıla yaklaştı ko oynuyorum we artık hileydi kosptu dc idi premium dolgun halde iyi oynayamamaktı canımı sıktı
    we artık başka oyunlar oynamanın zamanının geldigini düşünüyorum

dün bi arkadas wampirler ilgili bi topiç açmıstı o oyunu oynadım sonra call of duty cs1,6 we tabiki worm :D (wow )

bence kendinizi fazla ko ya kaptırmayın ole bi zmaan gelcek ki artık nefret etmeye başlıcaksınız

bu benim kendi yorumum bunun aksini düşünüp de ban diyecekler lutfen direk sikayet etsinler

|
    |
    çok doru bi konuya değinmişsin biz kendimizi avutuyoruz biz kararında oynuyoruz diye ama kimse kararında oynmıyo benimde bi ara baya canımı sıktı bu olaylar wow oynıycaksan orjinali alıcaksın başka çıkarı yok bence silkroad fln da sıkıyo insanı çok alg var onda diğer oyunları oynayamıyosun seri gelmiyo knighta dewam et bence server deiş bazı serverlarda kosp yok denecek kadar az
    |
    |
    niye sadece bir oyunda takılı kalınıyor dengeli olmak lazım ben manager, knight online, nfs, kimi zaman arklarla half life bence en ii side bu knight ı fazla abartmammak lazım
    |
    |
    BEN GUNZ ONLİNE OYNUYORUM KONUN YANINDA ÇOK GÜZEL Bİ OYUN SİZDE DENEYİN BENCE LWL 9 OLDUM ORDADA BAYA ÇÖZDÜM
    |
    |
    ben oynamıcam zaten ferentus online oynucam
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,283
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.