Şimdi Ara

Sadece karbonhidratlı beslenirsem genislermiyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aminn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam zaten yumurtayı domatesle felan yemeyi düşünüyordum daha kolay oluyor.

Bu arada hocam birşey daha danisacaktim.bi kreatin mevzusu.ov ov bitiremiyolar bu ürünü.sizin bu ürün hakkında düşünceniz nedir?

Daha önce 4 aylık bir surecim olmuştu bu süreçte çoğu zaman son setleri ilk setteki ağırlıkla 5 çıkarmak zorlasiyordu(10 tekrar yapardım).tam bir genetik facia olan vücudumda yeterli miktarda kreatin olmadığı dusunceside var.

İçimde çok büyük al isteği var ama saç dökme meselesi beni korkutuyor.dusunceniz nedir

• Yurt yemeklerine bağlı açıkcası ben yurtta kaldım üni1 de yağ yakmıştım kas kütlesi kazanamamıştım. mesela bizde sabah yumurta veriliyordu yemeyen arkadaşlarınkini ben yiyordum biraz koparman lazım. bir ara anahtarı almıştım kendim alır yaparım diye sonra laf söz oldu o iş yattı falan denemelisin yani ne kaybedersin çabalamalısın çok çabalamalısın fıstık ezmesi falan alabilirsin her gece yatmadan yersin kalorisi yüksektir protein tozu veya gainer falanda alabilirsin çok zayıfsın bilmiyorum aşırı çaba göstermen gerekiyor ama boyun iyi çok çabalarsan güzel bir şey ortaya çıkar elbette zaman alır ama güzel şeyler zaman alır.
  • ben bugün çorba, makarna, pilav aldım. çorbayı iki ekmekle içtim. ana yemeklerden alırsan hakkın çabuk dolar.
    evden salça zeytinyağı getirmiştim gece ekmeğe sürüp yiyorum.
    Onun disinda İnternetten 5 kilo yulaf almayı düşünüyorum yoğurtla falan yerim.

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    Değerler doğru gibi geldi bana.
    500g makarna çok fazla bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Tavuksuz olurmu bu iş knk

• Hocam 3.2k kalori günlük ihtiyacım zaten.kilo almak için min 3.5k yi almam gerekmezmi

• Hocam şuan için bana görünen yol şu

Ocak tüp vs yurda sokarım tavugumu makarnami kendim yaparım.ki buda tehlikeli yakalanirsam nolur özellikle bu günlerde temizlikçi gözdağı veeye başladı bu sene baya bı denetim olacak vs söylüyor.

Onun dışında zaten haftada 5 gün işte olacağım 9 saat.tamam öğle aralari biseyler yerimde onun dışında iş hayatı bilirsin ara öğün yiyim felan dersem popoma tekmeyi atarlar.8 saatte uyusam 7 saat kalıyor 7 saatte kaç öğün yemek yiyebilirim ki. Tek yol anca karbonhidrat protein tozu alarak halledebilirim gibime geliyorda oda masraflı olur

Varmı hocam bir yol

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    Spor falan yapmıyorsan günlük o kadar ihtiyacının olması pek normal değil.bir doktora gitsen iyi olabilir hocam.
    Kh öyle bir şey ki ne kilo almak için ne de kilo vermek için ana besin olması tavsiye edilmiyor.mesela 500 gram makarna yerine 150-200 gram fındık çok daha iyi olabilir.tabii pakette satılanlar pahalı da pazarlarda falan uyguna bulunabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Tamam hocam zaten yumurtayı domatesle felan yemeyi düşünüyordum daha kolay oluyor.

Bu arada hocam birşey daha danisacaktim.bi kreatin mevzusu.ov ov bitiremiyolar bu ürünü.sizin bu ürün hakkında düşünceniz nedir?

Daha önce 4 aylık bir surecim olmuştu bu süreçte çoğu zaman son setleri ilk setteki ağırlıkla 5 çıkarmak zorlasiyordu(10 tekrar yapardım).tam bir genetik facia olan vücudumda yeterli miktarda kreatin olmadığı dusunceside var.

İçimde çok büyük al isteği var ama saç dökme meselesi beni korkutuyor.dusunceniz nedir
    ben şahsen paketli hiçbirşey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Bana da zamanında çok kişi önerdi. Aol, bcaa, amino, protein tozu vs kullandım ve düzenli kan tahlili veriyordum, bir süre sonra bazı değerlerim yükseldi, doktorum bırak kullandıklarını dedi. Ne gerek var ki hocam? Doğal bodybuildingcileri takip edin instagramdan. Canavar gibi güzel vücut yapıyorlar, ne gerek var diğer supplementlere.

Bir madde düşünün kas yapıyor ama saç döküyor. Nasıl zararlı değil mi? Saçsız kaslı bir adam olacağıma saçlı ve zayıf olmayı tercih ederim ben. hiçbirşey kullanmanızı tavsiye etmem, doğal beslenin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.