Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung ‎EP-TA20EWEUGTR Şarj Aleti, USB Type A (15W), Hızlı Şarj Teknolojisi, Siyah - Type C Kablo Dahilhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07WRDGW6D/ref=cm_sw_r_cp_apan_i_CN4947BG9ZKPC07F0YBC?_encoding=UTF8&psc=1

Prime indirim zamani 99 liraya aldim bu adaptörü. Cihaz baska telefonlarda hızlı sarj yapiyor benim telefonu(xiaomi mi 6) şarj ederken önce hızlı şarj ibaresi çıkıyor sonra tek şimşek isareti gösterip yavaş şarj ediyor. Bunun nedeni nedir acaba?? Uzman arkadaslar varsa yardim rica ediyorum. Cihazi baska telefonlarda denedim, baska kablo takarak da denedim hicbir sorun gözükmüyor.
    @OkumadanAlma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baseus Fish Eye, Şarj & Data Aktarım Kablosu, Kırmızı, 1 m,USB Type C & Lightninghttps://www.amazon.com.tr/dp/B00DOKE90A/ref=cm_sw_r_cp_api_i_XJ51T88PDR1TDQEGEBH2?_encoding=UTF8&psc=1

Şu ürün son 6 ayda 3. bozulan kablom aynı marka.düzgün bir kablo önerecek var mı

• kendim su an incore kullaniyorum memnunum, su siralar kaliteli ve ucuz sarj aleti ve kablo arayanlar hypergear alabilir. Onun disinda powerbank konusunda en iyisi anker. Hem gercek kapasitesi hem malzeme kalitesi ust duzey gercekten. En iyisini arayanlar anker den sasmasin derim.

• Samsung adaptörler malesef Xiaomi cihazlarla bahsettiginiz uyumsuzluğu yaşıyor. Bu Samsung adaptörün eksikligi yada sorunu değil,o şekilde olinması istenmiş.

Konuda daha önce 2-3 kere teknik detaylarıyla anlatıldı. @ooppss ustanın da teknik detay içeren bir anlatımı vardı diye hatırlıyorum.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Daha önce böyle birşey duymamıştım. Telefonu yeni kullanmaya başladım bilseydim almazdım.

Teşekkürler bilgi için.

• çok lazım powerbank, bir hayırsever 100 liranın altı kaliteli indirimli bir ürün önerse:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • güncel f/p powerbank önerebilecek var mı

• Bu sayfalarda paylaştım zannediyordum ama unutmuşum.

Bu üründen aldım 2 tane, memnuniyetle kullanıyorum. Type-C çıkışından 22.5 Watt veriyor ve Samsung S20 FE’yi süper hızlı şarj ediyor.

İlginç şekilde A101 online market fiyatı diğerlerinden sürekli 50-100 lira aşağıda oluyor. Ben aldığımdan beri fiyatı 1 tık artmış ancak hızlı şarj isteyenler için en iyi seçeneklerden biri.

• Amazon com tr 'de Baseus sarj ürünlerinde indirim var,bazı ürünlerde %40 gibi indirimler var görünüyor. Baseus kullanırım diyen kontrol etsin.

Örnek vermek gerekirse:
    https://www.amazon.com.tr/Baseus-Type-C-Kırmızı-CATGH-B09-şarj-data/dp/B014WRBI7A (36 TL)

Anker usb kablosunda da ufak da olsa indirim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 15 Ağustos 2022; 23:52:2 >
  • Mağazada Samsung 10000 mah type c powerbank 200 liraydı.Baseus 15w olsada fiyat iyi gibi

20w 20.000 mah olan nasıl?

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 16 Ağustos 2022; 18:37:0 >

• 5v 2a değerlerinde uygun fiyatlı bir şarj adaptörü ve kablo önerebilecek var mı?

• Selamlar 20k spigen powerbankım köyde bataryası şişti. Dronumunki de şişti o yüzden tamamen köyün havasına bağlıyorum. Aynı kalite de hızlı şarj destekli 20k civarı powerbank önerebilecek var mı? Konuya biraz göz attım 400 den aşağı kaliteli bir şey alamayacağız sanırım.

• Merhaba hızlı şarj kablosu önerebilecek olan var mı?

USB-TO-Type-C olacak arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jAkz -- 24 Ağustos 2022; 11:41:50 >
  • jAkz kullanıcısına yanıt

hypergear usb c kablo amazonda var uyguna

• Merhaba Arkadaşlar,

Xiaomi Redmi Note 10 telefonumu hızlı şarj edecek output sağlayabilen ve Mi Turbo Charge özelliğinin devreyede girmesini sağlayacak bir Powerbank arayışındayım, Farklı markaları hızlı şarj edebilen PB ler denedim ama benim telefonda bu özelliği desteklemediler.

Yardımlarınızı rica ederim.

• Merhabalar
    Xiaomi telefonum için turbo şarj ozelligini kullanabileceğim type c olan şarj aletine ihtiyacım var.

Uygun fiyatlı,yan sanayi marka vs olabilecek f/p ürünü olan bir tavsiyeniz olursa memnun kalirim

• Arkadaşlar, Samsung S22 Ultra telefonum zaman zaman şarj problemi yaşıyor. Bu aralar servise götürecek zamanım yok, bu yüzden kablosuz şarj standı ya da kablosuz powerbank almalıyım. Yardımcı olur musunuz?

• Arkadaşlar 180 tlye kadar powerbank arıyorum. 10.000 mah ile 20.000 arası olursa sevinirim. Önerebileceğiniz bir powerbank varsa şimdi alacağım. Acelem varda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidensa -- 14 Eylül 2022; 17:36:13 >
  • hidensa H kullanıcısına yanıt

limitinizden pahalı ama küçük boyutlu ve 6700mah işinizi görüyorsa duracell iyi bir marka ve özellikleri güncel, fiyat da marka için iyi.

Fırsat: Duracell Powerbank 6700 mAh, akıllı Telefonlar, tabletler, kulaklıklar ve USB'den güç alan cihazlar için hızlı şarj teknolojili IN/OUT özellikli taşınabilir şarj cihazı https://www.amazon.com.tr/dp/B09CDRCTZK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dl_9EKE2EQKXR2ZC9CYYST4

Yine küçük, güvenilir marka, uygun fiyatlı, ama hızlı şarj yok

Fırsat: Belkin 5000 mAh Power Bank, Taşınabilir Şarj Cihazı, USB Bağlantı Noktalı, iPhone 13, 12, SE, 11, XS, XR, X,8, Airpods, Ipad, Samsung Galaxy, Google Pixel uyumlu, Beyaz, BPB004BTWT https://www.amazon.com.tr/dp/B086R6DQTH/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dl_HNB4JMKP4S7DWJDJ1X3M

alternatif öneri

RAVPower RP-PB094 10000 mAh PD 18W+QC3.0 Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank Siyah

https://www.hepsiburada.com/ravpower-rp-pb094-10000-mah-pd-18wqc30-tainabilir-arj-cihazi-powerbank-siyah-p-HBV00000O5WT2?magaza=EE+B%C4%B0L%C4%B0%C5%9E%C4%B0M+OF%C4%B0S+KIRTAS%C4%B0YE&url_src=ios-product-detail

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.