Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.770
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu konuda titizseniz sürekli powerbank ten şarj etme yöntemi kullanılabilir tabii. Ama şahsen elimdeki tüm şarj imkanlarını kendime esneklik sağlayacak şekilde kullanıyorum, sürekli powerbankten şarj etmek benim uygulayabileceğim birşey değil. Çoğu zaman evdeki tüm telefon ve tabletlere anker powerport 2 kullanıyorum . Hızlı şarjı ve powerbanki de gerekli olduğu zaman kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooppss kullanıcısına yanıt

Özellikle telefonu ilk aldığım zamanlar titiz oluyorum:)

• Sağdaki modeli tavsiye eder misiniz? İki model arasında fiyat ve tasarım farkı dışında bir fark var mıdır?

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 25 Ekim 2021; 16:3:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt

Powerbank'in belirli bir dolma boşalma sayısı (ömrü) olduğunu biliyorsunuz degil mi hocam. Ne kadar çok kullanırsanız o kadar ömrü kısalır. Bence Samsung'un S9 ve Note 9 serisinden sonraki adaptörleri ile Iphonenin 8 Plus sonraki serilerinden sonra sattığı orjinal adaptörleri telefonun sarjda uzun süre kalma ihtimaline karşı güvenli. Tabi uygun güvenilir kablolar olursa daha iyi olur.

• Arvelo kullanıcısına yanıt

Tasarımsal farklar var gibi , o fiyat farkı gerilmez ucuzunu al geç ikiside type C çıkışlı 👍

• SAMSUNG EP-TA800XWEGWW TypeC 25W Hızlı Şarj Aleti, Beyaz
    169 Tl. Satıcı amazon. Aksesuarsız kutu iphone alanlar için de hızlı şarj adaptörü olarak kullanmaya uygun.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07TV8N1HR/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_EY87GRZTH1HX2X990W3J?psc=1

• Oneplus 9 cihazını 65 watt şarj edecek powerbank varmı piyasada arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
  • Telefonum Lenovo k6 note. arkadaşlar bu telefona uygun girişli hızlı şarj destekli adaptör ve uyumlu kablo ne önerirsiniz

• Bildiğim kadarıyla telefonunuzun hızlı şarj desteği yok. Elinizde işinizi gören bir şarj aleti varsa yeni şarj cihazı için harcama yapmanıza gerek yok bence.

tşkler cevabınız için. sorun orda tam randıman alamıyorum hali hazırda kullandığım adaptörden. syrox markası. Bilenden alternatif adaptör,kablo tavsiyesi almak istedim.

Forumda ilk defa elindekiyle idare et diyen birine rastladım. Bu açıdan da tebrik ederim sizi SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) 

Bu sarj aleti A70 ile birlikte gelen sarj aleti. Bence denemeden almayın çünkü powerbankı Type-C ile çok yavaş sarj ediyordu. Diğer başlıklarla bariz fark oluyordu.

• Almak niyetiniz varsa ugreen 2.1 adaptör ve yine ugreen kablo alabilirsiniz bence.

Ugreen 2.1A Seyahat USB Şarj Cihazı, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B07P25PZ4T/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_EBQH1M8M4VDCK7CY7KH1?_encoding=UTF8&psc=1

Ugreen Micro USB Data ve Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B07RLXYFZW/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_4T3HN8ZK5VHNRE4GJ4AD?_encoding=UTF8&psc=1

daha kalitelisi olsun derseniz adaptör aynı ugreen olsun ama kabloyu anker yapabilirsiniz.

Anker PowerLine Micro USB Kablo, 0.9 m, Siyah, A8132H12 https://www.amazon.com.tr/dp/B074H55MXN/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_G9FXHP3A20W8PCXR1GJ6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooppss -- 11 Kasım 2021; 0:12:42 >

• Bu adaptörün iphone 11 ile ve PD destekli powerbank ile denemesini yaptım, sonuç başarılıydı.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-ep-ta800xwegww-typec-pd-pps-25w-hizli-sarj-aleti-114-79-tl--146368767#146372945

burada dikkat edilmesi gereken powerbankin hem giriş hem de çıkış olarak PD destekli olması. Eğer QC3 veya başka bir hızlı şarj protokolü destekleyen bir telefon veya powerbank de denerseniz hızlı şarj edemezsiniz çünkü bu adaptörün QC3 desteği yok.

samsung, apple ve diğer pd destekli telefonlar ve powerbank ler için iyi bir seçim olur. Diğer modeller için farklı adaptörler bakılabilir.

• Hangi powerbank,markası nedir? Bu adaptör için Xiaomi powerbank ve telefonlar hariç pek şikayet yok. 10 kişi bu ürün işini yapıyor memnunum diyorsa 1-2 kişi aksini söylüyorsa o ürün işini yapıyordur,2 kişiye ya iade sorunlu ürün gitmiştir yada kendi organizasyonunda sıkıntı vardır. Ürün hakkındaki yorumlardan ürün hakkında bir kanıya varırken bu 10 kişide 2 kişi gibi oranlar önemli.

Ben bu üründe 2 şikayet gördüm 2 kullanıcı da Xiaomi üründe sıkıntı yaşamış. Sizin ki belki Xiaomi degildir,A70 demişsiniz o da ilginç. Bizzat Samsung'dan gelen orjinal adaptör mü sizdeki.

Bir yerde okudum,piyasada en fazla çakması olan sarj adaptörü ve kablosu Samsung ürünleri. Bunu anlamak için,sizdeki sahtemi anlamak için hassas tartı ile tartın,Samsung orjinal ürünle aynı gramajda mı bakın denmiş. Ben elime alınca orjinali sahteyi anlıyorum ihtiyacım yok buna da yani bu taktigi yapmak isteyenler olabilir.

Ha birgün Samsung,sahtesi kalitesinde ürün üretmeye karar verirse anlayamam belki,bazen firmalar kaliteyi düşürüp sahtelerinin ayarında ürün üretmeye karar verebiliyor. Mesela Baseus bu seviyeye geldi bence. Baseus ve Ugreen'in 3-5 yıl önceki malzeme kalitesi şuankilerden çok çok iyiydi.

Hatta bir ara akilliphone den 200 tl civarı ürün almıştım Baseus,elime geçince kızdım bunlar sahte diye,o kadar malzeme kalitesi düşmüş ki. Ugreen'in altın uçlu sarj kablosu var yurt dışından aldığım,7 yıldır evde ve hala hiçbir sorun yok eşim ve çocuklar sık sık kullandıkları halde. Kabloyu ve ucu şimdikilerle karşılaştırınca malzeme kalitesi bariz farklı. Üstelik şimdikilerde daha dayanıklı gibi süslü cümleler ve görseller var.

• Şu an alınabilecek en kaliteli 5000 ve 10000 mah lık powerbank ler hangileri acaba? Xiaomi eskisi kadar iyi mi

• @inkheart_37 @Hyponsoinage

Şuan fiyatlar sanırım kazık,bu hafta indirimleri takip edin.

Muhteşem Cuma yada Black Friday ne zaman tam bilmiyorum,o zamanı da görmek lazım. Şapkadan tavşan da çıkabilir belki iyi indirim de olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 11 Kasım 2021; 0:54:10 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi xiaomi markalıydı powerbank. O yüzden denemeden almayın yazdım. Şahsen ürünü telefonumda 2 yıldır kullanıyorum kablosunuda açılma bile olmadı. Hatta P.D destekli laptopuma bile az da olsa sarj veriyor. Fakat powerbankı sarj etmemesi canımı sıkıyordu. Zaten değiştirdim powerbankı

Ugreen kablo micro usb anker type-c vermişsiniz.

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Hocam fazla powerbank deneyimim yok. Baseus Adaman 10.000'lik kullanıcısı olarak çok memnunum. Tavsiye edeceğim diyecektim ama fiyatlar uçmuş gitmiş. Bundan 3-4 ay önce 130 lira civarına almıştım ama şimdi 219 liradan başlıyor. Size tavsiyem 10.000 mah'lıktan düşük pek bakmayın.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.