Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.528
Cevap
184
Favori
163.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anker PowerLine III A8852 Type-C to Type-C Kablo Siyah 0.9m - 60W Güç Desteklihttps://www.amazon.com.tr/dp/B08CNMD435/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_RKBYDJ1EY9Z8QPV31AMV?_encoding=UTF8&psc=1
    Bunu aldım ama anker in 45w lik girişine taktım Samsung 25w hızlı şarj desteklemedi adaptör Samsung un alsam ve bu kabloyu taksam destekler mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tazmnia T kullanıcısına yanıt

Bence dene,Samsung 18 w ve üstü adaptör her evde olmalı zaten. Denersen burada haber ver. Cihazın sanırım Samsung. Yukarda bir arkadaşın dedigi gibi Samsung'un telefonları 18 w üstü hızlar için kendi dışındaki sarj adaptör ve kablolarını kabul etmiyor olabilir. Ben cihaz sağlığı için 25 w üstü adaptör kullanmıyorum zaten. Bu son söyledigim kendi düşüncem,hızlı sarj bataryaya zarar vermez diyen arkadaşlar da doğru biliyor olabilir. Bu konuda farklı görüş biliniyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tazmnia T kullanıcısına yanıt

Günün fırsatı: Belkin Playa PMBK2004bt1MPBB Type-C'den Type-C'ye Örgülü Kablo 1 Metre - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08VNCVFZW/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_dl_9Y8NGP3NDKV36BE44BPY?_encoding=UTF8&psc=1

Bu kabloyu aldım s20+ cihazımı orijinal şarj cihazı ile süper hızlı şarj yapıyor. Kablo Belkin çok kaliteli

• Lightning kablo ne önerirsiniz. Anker, spigen ya da belkin 3 arasında kararısız kaldım, kullanan ya da daha önce almiş arkadaşlar var ise bilgi almak istoyorum teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: krcc

Lightning kablo ne önerirsiniz. Anker, spigen ya da belkin 3 arasında kararısız kaldım, kullanan ya da daha önce almiş arkadaşlar var ise bilgi almak istoyorum teşekkür ederim.

Üç marka da birbirinden kaliteli hangisi ucuz ise onu alın. Orijinal olmasına dikkat edin.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08VNDYTV7/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_V3YZ9S0XBT86CFF9D9V1?psc=1

• Arkadaşlar adaman aldımda 20.000 lik amazon Türkiye satıcısından fakat taşıma kılıfı çıkmıyormuydu bundan sticker ve kağıt çıktı bundan internetteki unboxinglere bakıyorum hep kılıf var ve kutu farklı sahtemi acaba diyorum ama satıcı amazon un kendisi
    Üstündeki barcodeu tarattım şimdi sarı tik ile orjinal yazıyor baseusta ama neden kılıf yok ve kutu böyle uydurma gibi en çokta çantada taşıyacağım için kesin çizilir metal plakası alırken kılıfla kullanırım diye aldım bakalım 30 gün iade garantisi var biraz bekleticem sonra kararımı veririm iade edip etmeyeceğime

246 tlye aldım ürünü piyasa fiyatına göre iyi satıcıda amazon olunca güveniyor insan ama kutudan çok işgillendim karton kutuya baskı yapmışlar gibi kılıfı extradan alma şansım varmı kesin olarak lazım bana

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 20 Eylül 2021; 21:3:7 >
  • Mvnmt35 kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/watch?v=kHD0K25dcC0&feature=youtu.be burada ki video ile aynı kutu.10.000 olanı var böyle kutusu yok.Daha profesyonel kutusu var.

• Ürün orjinal gibi gelmiyor bana her yorumda kılıf var deniyor amazonda ama bende niye çıkmadı iade etsem şuan en ucuz 300 küsurda napsam bilemedim qr codeda orjinal yazdı 2.denediğimde önceden denenmiş dedi kılıf bulabilirmiyim buna uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 20 Eylül 2021; 22:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Ürün orjinal gibi gelmiyor bana her yorumda kılıf var deniyor amazonda ama bende niye çıkmadı iade etsem şuan en ucuz 300 küsurda napsam bilemedim qr codeda orjinal yazdı 2.denediğimde önceden denenmiş dedi kılıf bulabilirmiyim buna uygun

Hocam ürünün orijinalliğine kanaat getirirseniz kılıfı filan boşverin. Ben 10 amperlik olanından aldım, kılıf da çıktı ama nereye koydum bilmiyorum. Bulursam size ücretsiz veririm. Kılıfla kullanmak bana zor geldi, aldığım günden beri kılıfsız kullanıyorum herhangi bir çizik vs olmadı.

Ürünü biraz kullanınca zaten orijinal olup olmadığı anlaşılır. Bugüne kadar niye almadığım dedim bir ürün çıktı bu powerbank ve çok memnunum.

• celebic kullanıcısına yanıt

Ürün orjinaldir ya üstünde barkodu kazıdım okuttum çince site çıktı sarı tik vardı yani orjinal birdaha okutursam 2. 3. Okutuş demeye başladı satıcıda amazonun kendisi olunca büyük ihtimalle orjinal zaten ama insan acaba diyor işte kılıf ise bana şarttı ya işe götürdüğüm 10lt küçük sırt çantası var içinde anahtarlar tornavida vb.şeyler var kesin çizilir yani orda çizilmeze iş ortamında çizilir o yüzden kesin şart bana

• Hocam dediğim gibi akşam eve gidince bakayım. Evdeyse size veririm.

Kutudan çıkan kılıf eğer yanlış hatırlamıyorsam gözlükçülerin verdiği kadife kılıf gibi bir şeydi. Hiç olmadı öyle bir şey de kulanabilirsiniz.

• celebic kullanıcısına yanıt

Valla olursa iyi olur teşekkürler

• samsung-u1200-10w-kablosuz-powerbank-10000-mah-hizli-sarj

https://www.hepsiburada.com/samsung-u1200-10w-kablosuz-powerbank-10000-mah-hizli-sarj-gri-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000L700R

hb dada

• Merhaba dostlar konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan fikir rica ediyorum, şöyle ifade edeyim öncelikle;

Qualcomm sitesinden işlemci bazında baktığımda snapdragon 617 qc 3.0 destekliyor görünüyor. Yine qualcomm'un qc listesindeki cihazlara baktığımda yerli markalardan GM 5 p+'in da o listede olduğunu gördüm, bunda zaten anormal bir durum yok çünkü gm5+ SD 617 barındırıyor. Epey gibi sitelerde de cihaz için qc 3.0 desteklediği görülüyor.

Benim anlayamadigim ve sormak istediğim ise snapdragon 660 işlemcisi. Yine qualcomm'un sitesinde işlemci bazlı bakıldığında q.c 4.0 desteklediği görülüyor. Sitenin qc listesinde ise 4.0 bölümünde sd660 kullanmasına rağmen GM 9 pro bulunmuyor. Epey gibi sitelerde de hiçbir qc bilgisi yok.

Bu durumda şarj teknolojisi belirleyen işlemci dışında başka bir durumda mi var ?

GM 9 pro sahibiyim ve 5v 3a bir adaptörle şarj ettiğimde ekranda hızlı şarj yazıyor. O halde bu ekrandaki hızlı şarj ifadesi neye istinaden yazıyor. Çünkü cihaz ne qc 2 ne qc 3 ne de qc 4 listesinde yok.

Bilen arkadaşların bu konu hakkında yorumlarini ve uygun bir powerbank önerisini rica ediyorum.

Selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Valla olursa iyi olur teşekkürler

Hocam kutuyu bulamadım, kılıf da içindeydi. Belki hafta sonu bulurum, kusura bakma.

Kılıf bildiğin gözlükçülerin sattığı gözlükler için verdiği kılıfların aynısı. Yani gidip para filan verme, bir gözlükçüden rica etsen verir. Alttaki fotodaki kılıfların benzeri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 24 Eylül 2021; 12:49:22 >
  • lightning kablolu powerbank ihtiyacım var . Urgent marka çıkıyor artınca .250₺ civarı.

Kullanan veya başka önerisi olan var mı. ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    iPhone 12 pro cihazımı, Kablosuz belkin marka ürüne 2 haftadır şarj ediyorum sorun yok, dün ve bugün şarj detayında şarj esnasında 0 sıfır ın altın düşmüş göZüküyor.

Bir sorun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.SAHİN -- 24 Eylül 2021; 10:50:47 >
  • Belkin type c ve usb lightning kablo aldım. Ucuz ve mfi lisanslı diye tercih ettim. Satıcı amazon fakat tanesi 30 lira civarı olunca biraz kıllandım açıkçası? Uzun bi dayanım beklemiyorum. Sokete falan zarar vermesin yeter. İş görür mü ki?

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)amazon
    Belkin Playa PMWH1002bt1MPBB Örgülü Lightning Kablo 1 Metre - Beyaz
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08VNDZKBD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 25 Eylül 2021; 16:0:35 >
  • Cirrus- kullanıcısına yanıt

Ben bu kablolardan çok aldım. Amazon satıcısı çakma satmaz. Ürün 10 numara. Çakma olsa mfi lisans sorunu verirdi.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.