Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ydn06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,konuda önceki sayfalarda emek ve zaman ayırarak sunum gibi anlattığım bilgileri tekrar her sorana tek tek anlatmamak gibi bir kriterim vardır. Belki bilenler vardır mobil forumda yıllardır aktifim ve bu durumu zaman zaman belirtirim. Forumda birçok bölümde yazıyorum. Zamanım yetmiyor. Zamanım müsait oldugunda detaylı yazılara zaman ayırıyorum. Eğer gerçekten araştırarak ürün almak istiyorsanız önceki sayfaları okuyun.
    Powerbank 22 w üstüyse adaptör ve kablo da uyumlu olmalı diye hem adaptör hem kablo önermişiz.
    Sorular arasında daha önce ele almadığımız bilgi varsa da emin olun zamanım müsait oldugunda cevap yazmaya çalışırım.
    İsterim ki konu kaynak konu olsun,kafada sorular kalmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben amazondan ugreen pd aldım, 2 tane de anker lightning kablo

• Archimede kullanıcısına yanıt

140 TL altına indiği an en az 2 tane almalık. Acelesi olmayan 140 TL üstünde almasın,acelesi olan bu ay powerbank almam lazım diyen degerlendirsin.

Amazon uygulamasından ilk defa alışveriş yapacaklara OKUL30 indirim koduyla 133 TL'ye gelir bu arada belirtelim.

20000 mah daha fazla kapasite içerir ama daha büyüktür. 10000 mah ele daha iyi oturur,çantaya daha az ağırlık yapar. 4500 mah telefonu olanları hiç bir 10000 mah powerbank 2 kere tam doldurmaz,sonra şaşırıp sahte mi bozuk mu diye kafanız karışmasın.

Size değil,konuya genele yazdım 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 5 Eylül 2021; 16:32:29 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt

Hangi kabloyu aldınız. Aslında iphone için en iyi kabloları üreten 2-3 firmadan biridir Anker ama son zamanlarda telefona tam oturmuyor diye dönüşler okuyorum. Anker'in de Baseus gibi ucuz maliyet ürünleri de var ama Baseus kadar çizgiyi aşağılara düşüren bir marka imajı olmaz diye düşünüyorum da pandemi sürecinin zararları dolayısıyle kaliteyi çok düşürmüş de olabilir.

• SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)amazon
    Günün fırsatı: Baseus Mini Q 20000 Mah Type-C Pd qc3.0 Hızlı Şarj Power Bank, Beyaz (29707)
    https://www.amazon.com.tr/dp/B013GHQ56G/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_dl_RGA977K0T7DT11RZ18NV?tag=web-desktop-forum-21&ie=UTF8&language=tr_TR

xiomi bakıyordum bunu gördüm.Hiçbir fikrim yok marka hakkında.118 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modetr -- 5 Eylül 2021; 21:2:54 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

Şundan aldım hocam, şu an sıkıntı yok ama zaman içinde ne olur bilmiyorım. Evdeki 3 ios cihazda denedim, sorun yok.

Kabloyu takınca klik sesi duyuluyor ve ipadi ve iphone 12 yi kablo ile taşımak mümkün, gevşeklik olayı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 6 Eylül 2021; 7:21:3 >
  • modetr M kullanıcısına yanıt

Sıkıntılı bir cihaz. Bu yönde şikayetler çok. Oysa cihazda yok yok yazıyor ama işleve gelince sanırım öyle değil.

• SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

Anker powerbank'lerin fiyatı güzel gibi ne dersiniz?

• serichelli kullanıcısına yanıt

Take quickly..

• şu üründen aldım, hızlı şarji iyi, 3.0 amper veriyor

trust 10 bin mah 71 tl

https://www.hepsiburada.com/trust-22701-10-000-mah-usb-c-qc3-0-powerbank-p-HBV00000EN5N6?magaza=RiverTek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerbank alırken benim için önemli olan kısımlar,

diğer alıcıların yaptıgı yorumlar, mah gücü, şarj dolum süresi , çıkışı ( hızlı şarj desteği 18 vs.) , type c desteği,

tabi sadece bunlar yetmez kullanılan kablonun da hızlı şarjı desteklemesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 43mustafa -- 5 Eylül 2021; 23:43:44 >
  • Adaman 20000lik 4500 mah telefonu kaç defa doldurur

• 33W hızlı sarj için adaptör ve kablo tavsiyesi olan var mı? Type C

• quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

33W hızlı sarj için adaptör ve kablo tavsiyesi olan var mı? Type C

Şu ürünlere bakınız. Çoğu şuan indirimde değil,zaman zaman indirime giriyorlar. Cihazınız Samsung ise mümkünse paraya kıyıp orjinal Samsung alın derim. Orjinal Samsung adaptör aldığınızda içinden hız uyumlu kablo da çıkacaktır.

Satıcı ve gönderici Amazon . com .tr olmayan ürünü sakın almayınız. Satıcı da gönderici de Amazon.com.tr olmalı Amazon Türkiye'den alacaksanız. Arada gözümden kaçan ekleyemedigim 1-2 ürün olabilir.

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)
    SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)amazon
    Spigen Steadiboost 48W Hızlı Şarj Cihazı (USB-C PD 3.0 30W + Quick Charge 3.0 18W) iPhone/Android/MacOS Şarj Adaptörü Black F211-000AD24973
    https://www.amazon.com.tr/Spigen-Steadiboost-Android-Adapt%c3%b6r%c3%bc-F211-000AD24973/dp/B092VV7MMJ

https://www.amazon.com.tr/Baseus-CCGAN-B01-Type-C-Seyahat-%C5%9Earj%C4%B1/dp/B01LYIXP5J/ref=mp_s_a_1_5?dchild=1&keywords=baseus+gan&qid=1631563218&sr=8-5

Mi 65 W Fast Charger with GaN Tech EU
    https://www.amazon.com.tr/Mi-Fast-Charger-GaN-Tech/dp/B08NT5963H

Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre
    https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Type-C-H%C4%B1zl%C4%B1-Kablosu-Metre/dp/B07Z8QGV4H
    Anker PowerLine III A8852 Type-C to Type-C Kablo Siyah 0.9m - 60W Güç Destekli
    https://www.amazon.com.tr/Anker-PowerLine-A8852-Type-C-Kablo/dp/B08CNMD435

Teşekkürler, Mi 10S için kullanacağım.

• islamzeki kullanıcısına yanıt

Xiaomi telefonları kendi markası adaptörlerle kullanmaya çalışın. Orjinal Ssmsung ile bile uyumsuzluk yaşandığıma dair kullanıcı yorumları var. Oysa aynı Samsung hızlı sarj adaptör Samsung telefonlarla kapasitesini aynen yansıttığı halde.

Kablo önemli mi peki? Gönderdiğiniz ugreeni satın aldım.

Ben ankerin 60w Luk kablosunu aldım 70 TL ye iade etmeyi düşünüyorum Samsung un kini almak için yada 25w adaptörü alsam ve bu kabloyu kullansam hızlı şarj eder mi bilmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tazmnia T kullanıcısına yanıt

Hangi kabloyu almıştınız linkini aktarabilirmisiniz. Kabloyu hangi adaptörde kullandınız? İade etmek istemenizin sebeni nedir.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.