Şimdi Ara

SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
184
Favori
164.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adaman mulight amblight ürünlerinden hangisi iyi ve kaliteli sizce adaman sanki en iyisi gibi fırsat kovalıyorum ama çok indirim göremedim bu modelde 20.000 lik arıyorum
  • Mvnmt35 kullanıcısına yanıt

Saydıklarınızın hepsi iyi modeller. Teknik özelliklerine bakarak seçim yapabilirsiniz.

İki günce bir Mulight 20.000 linkini paylaşmıştım. İki gün önce 237 liraydı bugün 279 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkilic111

Bu mesaj silindi.

Baya iyi olmak yetmez biz kusursuzu arıyoruz Muzaffer Bey...

• ben denedim gelen ürün orjinaldi. daha bi kusur görmedim :)

• jubeii kullanıcısına yanıt

Kablosuz sarj özellikli powerbanklerde ayrıca kablolu sarj giriş çıkışları da mevcut.

Wireless sarj özellikli telefonları,isterseniz kablo ile isterseniz kablosuz sarj yapabilirsiniz.

• Powerbank geldi orjinal sanirim kalitesinden beli kazimali barkotu felan var kaziyip denemedim ama ama garanti firmasi felan yok sanirim sacmasapan word den bir fatura yazmislar sanki yurdisinda ucuza getirim satiyorlar gibi ama cok guzel power gibi xiaomi redmilerden kibar fiyati geri artmis bana 209 geldi cek ile

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    Hangi, powerbank bu,
  • https://www.hepsiburada.com/baseus-mulight-digital-display-quick-charge-45w-20000mah-power-bank-beyaz-p-HBV00001CI560

• Adaman 229tl ye düşmüş trendyolda ama ithalatçı garantili falan yazıyor alınırmı o satıcıdan
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Onu biliyorum. Şimdi size tecrübemi paylaşayım. Bu arayışa girdikten sonra bir sürü marka model oldunu gördüm. Ardından marka modele karar verdim.

Xiaomi https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-pd-10w-kablosuz-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi---qi-power-delivery-powerbank---siyah-p-HBV00000LVYIK?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

Ardından bu modelin versiyonları olduğunu ve satıcılarında tüketicileri kekledini gördüm. Global sitelerden ve yorumlardan araştırma yaptım. Linkteki aynı ürünün 150 liraya yada 300 liraya satılan var. Olay hakkında fikir sahibi oldum.

Hatta linkteki üründen emin değilim gelince görücem. Satıcısı Hepsiburada. Bu anlattıklarımda xiaomininde suçu var tabii.

Bu ürünü beğenmemin bu sebebi micro usb yada lightnin yok. Üzerinde kaydırmaz ped var. Bütün yüzey. Kenarları metal. 10k mah üstü gereksiz. Çünkü giriş çıkışları bozulunca sap gibi kalıyorsunuz. Tamir edilmiyor. En azından yaşadım yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 15 Ağustos 2021; 10:36:15 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 15 Ağustos 2021; 11:54:7 >

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

hocam gösterdiğiniz kabloları denemiş kullanmış biri olarak çoğu size gereksiz diyorum

benim size iki adet tavsiyem olur ikiside gerçektwn çok kaliteli ve ekonomik

amazon
    MC DODO TYPE-C 90 DERECE 3A 1.8M IŞIKLI DATA ŞARJ KABLOSU SİYAH
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08B42BMN5/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_F4TJHAQ7SGA5CMG5JJJD

özellikle mcdodoyu tavsiye ederim

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

Eğer aceleniz yoksa samsung 25w şarj aleti takip edin, note 10 serisinin orjinal şarj aletidir. İçinde kablo da var. Fiyatı şuan yüksek ama daha önce defalarca uygun fiyata satıldı. Ama piyasada çok fazla sahtesi var o nedenle amazondan satıcısı amazon ise alınır yada vatan,mediamarkt gibi yerlerden alınır

sadece kablo lazımsa tronsmart kabloları da düşünebilirsiniz

fazlasıyla sağlam.

Tronsmart TAC02 USB 3.0 Type-C Şarj ve Data Kablosu, 1.8 Metre, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B07NPRTMN3/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_RAPANSY5MDSX1MG0E5VJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooppss -- 15 Ağustos 2021; 22:18:15 >

• Powerbank alamadım gitti mulight da çok olumsuz yorum gördüm adaman ise gereksiz pahalı acaba 45w xiaomi pro 20.000 lik olanımı alsam oda kaliteli gibi baseus sahtesi çok gibi sanki amazon vs. Çok pahalı bir yerde 220 bir yerde 400
  • Baseus Adaman alarak bende aranıza katıldım. Hepsiburada DEY elektronik ten aldım. SADECE KALİTELİ POWERBANK ve TELEFON SARJ ÜRÜNLERİ FIRSATLARI (Resimli ve Linkli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 17 Ağustos 2021; 9:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Powerbank alamadım gitti mulight da çok olumsuz yorum gördüm adaman ise gereksiz pahalı acaba 45w xiaomi pro 20.000 lik olanımı alsam oda kaliteli gibi baseus sahtesi çok gibi sanki amazon vs. Çok pahalı bir yerde 220 bir yerde 400

Hocam baseus ne ki sahtesini kim yapsın. Apple'dan mfi sertifikası alamamış ürettiği bütün lightning kablolar sahte 2-3 gün sonra şarj olmuyor hatası veriyor.

Kaliteli bir şey istiyorsanız bunu alın geçin.

urun.n11.com
    Oppo Realme 10000 mAh Powerbank Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/sarj-cihazi/oppo-realme-10000-mah-powerbank-P492510937

• De Grado kullanıcısına yanıt

Kaliteli istiyorumda 10 000lik az 20lik lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

hocam gösterdiğiniz kabloları denemiş kullanmış biri olarak çoğu size gereksiz diyorum

benim size iki adet tavsiyem olur ikiside gerçektwn çok kaliteli ve ekonomik

amazon
    MC DODO TYPE-C 90 DERECE 3A 1.8M IŞIKLI DATA ŞARJ KABLOSU SİYAH
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08B42BMN5/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_F4TJHAQ7SGA5CMG5JJJD

özellikle mcdodoyu tavsiye ederim

USB Type-C Şarj kablosu olarak, Anker Powerline Type C Kablo 0.9M kullanıyorum..

kaliteli kablo, data aktarım hızı da çok iyi..

yalnız telefonun orijinal kablosunu şarj yuvasına takarken tık sesi oluşurken,

bu kablonun type c ucu telefona zorlanarak giriyor, çıkışı da aynı..

zamanla şarj soketini deforme edeceğlni düşünüyorum..

bahsettiğiniz ugreen marka kablonun sokete oturumu nasıll? o da kasma yapıyor mu?

telefon note 10 lite..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mvnmt35

Kaliteli istiyorumda 10 000lik az 20lik lazım

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.