Şimdi Ara

sadece Hiçlik veya Rabadon alma hakkınız olsa hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
17
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> sadece Hiçlik veya Rabadon alma hakkınız olsa hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4292 Mesaj
    Evet sadece bu 2 itemin birini alma hakkınız var. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.

Neden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • oynadığım şampiyona göre değişir. Genel olarak Void staff damage verir, rabadon ap ni arttırır. Bu her zaman için geçerlidir. Oynadığım şampiyon ile kazanmamız için damage atmak gerekiyorsa void staff, oynadığım şampiyonla kazanmamız için skillerimin gücünü arttırmalıysam rabadon. Damage olarakta şöyle, base damage iyiyse void, değilse rabadon. Yeteneklerimin gücünü mü ortaya çıkarmalıyım, yoksa yeteneklerimi mi güçlendirmeliyim? Sorunun kaynağı burada yatıyor bence. Mesela eski vladimirde W da dahil 4 skili de void staff alınca daha fazla damage atıyordu. Ap ratioları düşüktü çünkü fakat base damage'ler yüksekti.

200 ap var üzerimde. Q 200 vuruyor(ap+base), fakat karşıdaki adamda MR olduğu için Q 90 işliyor ona. 3.7k verip rabadon alırsam ap 400 olacak, Q 300 vurmalı (1.0 ap ratio olmadığını farz edelim) fakat adamdaki MR dan dolayı 130-140 vuracak. onun yerine 2.5k verip void staff alırsam, Q 240 vuruyor gözüküyor fakat adamdaki mr'ı yarı yarıya nerdeyse azalttığımdan, Q 145 vuruyor. Hatta adamdaki MR fazlaysa bu rakam artıyor. Yani ben tonlarca para verip rabadon alacağıma, void staff alarak tonla gold tasarufu sağlıyorum. Ha işler skilin ap ratiosunun 1 civarı veya fazlası olunca tabiki doğal olarak değişiyor. Mesela yeni vlad'ta Q nun 1.1 ap ratio var, E nin de 1. bu durumda her zaman için rabadon daha fazla damage çıkartıyor böyle herolar istisnai, genel olarak void = damage, rabadon = ap. Mesela supportların hiçbirisine void almıyoruz, çünkü damage atmalarına gerek yok. Zyra ve brand olay dışı tabi bahsettiğim, soraka-janna-nami-sona vs. Skillerinin işlevselliği AP ile artıyor bkz janna E. Mantık bu yani.

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    ben cift joker hakkimi kullanmak istiyorum

|
    |
    |
    |

|
    |
    One for the Dark Lord on his dark throne
    In the Land of Mordor where the Shadows lie.
    One Ring to rule them all, One Ring to find them,
    One Ring to bring them all and in the darkness bind them
  • Yüzbaşı
    920 Mesaj
    mr stackliyorsa rakip void az miktar mr varsa rabad.
    |
    |
    oynadığım şampiyona göre değişir. Genel olarak Void staff damage verir, rabadon ap ni arttırır. Bu her zaman için geçerlidir. Oynadığım şampiyon ile kazanmamız için damage atmak gerekiyorsa void staff, oynadığım şampiyonla kazanmamız için skillerimin gücünü arttırmalıysam rabadon. Damage olarakta şöyle, base damage iyiyse void, değilse rabadon. Yeteneklerimin gücünü mü ortaya çıkarmalıyım, yoksa yeteneklerimi mi güçlendirmeliyim? Sorunun kaynağı burada yatıyor bence. Mesela eski vladimirde W da dahil 4 skili de void staff alınca daha fazla damage atıyordu. Ap ratioları düşüktü çünkü fakat base damage'ler yüksekti.

200 ap var üzerimde. Q 200 vuruyor(ap+base), fakat karşıdaki adamda MR olduğu için Q 90 işliyor ona. 3.7k verip rabadon alırsam ap 400 olacak, Q 300 vurmalı (1.0 ap ratio olmadığını farz edelim) fakat adamdaki MR dan dolayı 130-140 vuracak. onun yerine 2.5k verip void staff alırsam, Q 240 vuruyor gözüküyor fakat adamdaki mr'ı yarı yarıya nerdeyse azalttığımdan, Q 145 vuruyor. Hatta adamdaki MR fazlaysa bu rakam artıyor. Yani ben tonlarca para verip rabadon alacağıma, void staff alarak tonla gold tasarufu sağlıyorum. Ha işler skilin ap ratiosunun 1 civarı veya fazlası olunca tabiki doğal olarak değişiyor. Mesela yeni vlad'ta Q nun 1.1 ap ratio var, E nin de 1. bu durumda her zaman için rabadon daha fazla damage çıkartıyor böyle herolar istisnai, genel olarak void = damage, rabadon = ap. Mesela supportların hiçbirisine void almıyoruz, çünkü damage atmalarına gerek yok. Zyra ve brand olay dışı tabi bahsettiğim, soraka-janna-nami-sona vs. Skillerinin işlevselliği AP ile artıyor bkz janna E. Mantık bu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodimir -- 2 Şubat 2017; 4:32:32 >

• Yarbay
    4292 Mesaj

Yeteneklerimin gücünü mü ortaya çıkarmalıyım, yoksa yeteneklerimi mi güçlendirmeliyim?

Hangisine hangisi yarıyor şimdi bu iki itemden tam anlayamadım ?

Yeteneğinin ratiosunu yani sayısal değerini arttıran rabadon sanırım. Rabadon = yeteneklerinin gücü

Yeteneğini direk güçlendiren işlendiren naklettiren. Hiçlik ?

|
    |
    Bloodimir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600 / MSI B450 Tomahawk / MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming X / Gskill Trident Z RGB 16GB 3200 MHz CL16 DDR4 / Arctic Freezer 34 eSports One / Samsung 860 Evo 500 GB SATA III SSD / WD Blue 3.5" 1 TB 64Mb 7200 RPM HDD / Seasonic Prime Snow Silent 650W 80+ Platinum / Cooler Master MB 511 / MSI MAG241C Curved 23.6" 1Ms 144Hz Full HD
  • Binbaşı
    1305 Mesaj
    Veigar oynuyorum rabbadon alip 1k ap ile dolanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rabadon patlat sonra liandry+cehennem xd Gerci cehennem mr azaltmiyodu artik dimi

|
    |

birikmez

|
    |
    calibrane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Ağlıyorum böyle konuları görünce. Messi mi Ronaldo mu desen daha mantıklı bir konu açmış olurdun.

Tartışıyoruz ne var bunda ? Ben bazen rabadon alsam hiçliğe yer kalmadığı için etkim olmuyor. Bazende rabadona yer kalmadan hiçlik almamın zorunluluğu ortaya çıkıyor.

AMD Ryzen 5 3600 / MSI B450 Tomahawk / MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming X / Gskill Trident Z RGB 16GB 3200 MHz CL16 DDR4 / Arctic Freezer 34 eSports One / Samsung 860 Evo 500 GB SATA III SSD / WD Blue 3.5" 1 TB 64Mb 7200 RPM HDD / Seasonic Prime Snow Silent 650W 80+ Platinum / Cooler Master MB 511 / MSI MAG241C Curved 23.6" 1Ms 144Hz Full HD
  • Yarbay
    4292 Mesaj
    Up up up

|
    |
  • Binbaşı
    1305 Mesaj
    Udyr aliyorum rabbadon lari birlestirip w ile 3 k kalkan elde edebilirim konu kilit

|
    |

Ben her türlü durumda en geç üçüncü item olarak hiçlik değneği alma taraftarıyım

|
    |
    MeGaDave06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.