Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sadece fikir almak istiyorum

6
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> sadece fikir almak istiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      381 Mesaj
      15 Şubat 2005 21:08:53 Konu Sahibi
      Arkadaşlar sizde İnternet cafe de terminalin dışındaki bilgisayarlara sadece deep freze yükleseler virüs ve spy lar için yeterli mi gelir yoksa tavsiye ettiğiniz başka önleyici yani deep freze den daha etkili bir program warmı .??

|
      |
      15 Şubat 2005 21:12:43
      dahami etkili bilemem ama norton ghost u duydum onu deneyebilirsin bir incele istersenhttp://www.kitapgibi.com/html/programlar.html adresinden hadi kolay gelsin
      |
      |
      15 Şubat 2005 21:16:26 Konu Sahibi
      o zaten warda ben sadece dış etkenlere karşı koruma anlamında kastetmiştim o zaten allahın emri her bilgisayarda olmalı ghost programı ama bide deep freeze kafimi yoksa yanına takviye olarak makinayı kasmıyacak bi virüs programı dahamı atayım onda kararsız kaldım yani deep freze engellermi virüsü bilgisi olan varsa lütfen izah etsin.. saol ayrıca arkadaşım..ilgin için
      |
      |
      15 Şubat 2005 21:48:23
      Yetmez, bir antivirüs programı kullanmalısın her bilgisayara yükleyeceğine tek bir bilgisayara koruma yükleyip güvenlik altına almalısın. Bunlar enterprise edition denilen programlardır. Tavsiyem Kaspersky'dir: www.kaspersky.com
      |
      |
      15 Şubat 2005 21:50:37
      koruma kartları daha iyi olabilir,
      |
      |
      15 Şubat 2005 21:52:48
      DeepFreeze tek başına yeterlidir onun yanında virüs programı gereksizdir, çünkü virüs bulaşsa bile bilgisayar kapanıp açıldığında yok olur. Yanlız save dosyalarını tutman gereken bir bilgisayar olmalı ve bu bilgisayarı çok iyi korumalısın.
      |
      |
      15 Şubat 2005 22:12:03
      ewt dostum deep freeze olan makinaya ne spy programı nede virüs programı kurma.boşuna sistemini kastırırsın.benim bütün pc lerde depfreeze var herhangi bi şüpheli durumda attımı reseti noproblem.
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
son dakika
Ankara Web Tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.