Şimdi Ara

sadece dizi izlemek için uygun tablet tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bayan arkadaşıma tablet alacağım...kendisi oyun falan oynamıyor...belki candy crash :) genelde divx bazen de mkv uzantılı 720p dizilerde sorun çıkarmayacak bir android tablet tavsiyesi istiyorum....8 inç olabilir...en önemlisi bütçem 200tl..bunu aşmamalıyım...yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler...

• Hisense sero 8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 438 tl diyor...bütçem 200 tl
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 180 tl civarı, ilk geldiği sıra kuponlarla 150 tl ye getiren olmuştu. ben yenimibu.com'dan aldım, gayet ilgililer stok varsa kap bi tane

Edit: orda da yükselmiş fiyatlar, neden oyle oldu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 23 Mart 2015; 22:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Dizi izlemek için büyük ve kaliteli ekran ayrıca yüksek pil lazım. O fiyat aralığında 13 tane tablet var. Eleye eleye şu ikisine kadar düştüm.

1) Hometech Quad Tab 10 - 249 TL
    Pili büyük. 7 saat kullanım süresi sunuyormuş. Gps'i var. İşlemcisi eski fakat güçlü. Fakat ekranı tn panel ve ppi oranı çok düşük. Görüntü kalitesi kötüdür. 2012 yılında çıkmış.

2) Hometech Ultra Tab 8 - 248 TL
    Görüntü kalitesi iyidir. İşlemcisi güçlü. Ekran 8", Gps'i yok. Pilinin ne kadar gittiği belirsiz. 2015 yılında çıkmış.

Önerim gps önemli değilse ikinci seçeneği alın. Yalnız bu tabletler için güncellemeymiş, custom rommuş onları unutun. Her ne kadar çin malı tablet önermesem de bu paraya bunları veriyorlar.

istersen hiç üstte yazdıklarımı okumayıp 100 tl daha ekle şunu al.

Reeder A8iW

tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

bayan arkadaşıma tablet alacağım...kendisi oyun falan oynamıyor...belki candy crash :) genelde divx bazen de mkv uzantılı 720p dizilerde sorun çıkarmayacak bir android tablet tavsiyesi istiyorum....8 inç olabilir...en önemlisi bütçem 200tl..bunu aşmamalıyım...yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler...

Arkadaşlar buyrun tablet sorular varsa burdan yazabilirsiniz cok acil satiliktir hic bir yeri arizali degildir her şeyi calisir durumdadir ihtiyacim olmadigindan satiyorum 2 hediyesi var 80 tllik gameboy adv Sp ve 1 oyun + 3G Vınn
    Peşin fiyatina 3-6 taksit imkani Ilan linki:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-piranha-business-tab-7-plusgameboy-advance-sp-plus3g-modem-204804728/detay/
    TABLETİMDE EN UFAK SORUN YOK HEMEN KARGO GÜVENCELİ, 3 YIL GARANTİSİ DAHA VAR FATURALI ORJİNAL KUTULU GÖNDERİLECEKTİR...
    FİYAT: 119,99 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraldergi -- 23 Mart 2015; 22:42:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Yok hocam 180 tl civarı, ilk geldiği sıra kuponlarla 150 tl ye getiren olmuştu. ben yenimibu.com'dan aldım, gayet ilgililer stok varsa kap bi tane

ürünü inceledim donanım haber de ki başlıkta...150-200 tl arası n11 de bulursam düşünücem...çünkü epey hoşuma gitti..kullanıcılarda beğenmiş...sadece dii izlenecek çok araştırmak istemiyorum..araştırdıkça kafam bulanıyor....bu markayı hiç duymamıştım...tavsiyen çok işime yaradı çok tşk ediyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

ürünü inceledim donanım haber de ki başlıkta...150-200 tl arası n11 de bulursam düşünücem...çünkü epey hoşuma gitti..kullanıcılarda beğenmiş...sadece dii izlenecek çok araştırmak istemiyorum..araştırdıkça kafam bulanıyor....bu markayı hiç duymamıştım...tavsiyen çok işime yaradı çok tşk ediyorum

Arkadaşlar buyrun tablet sorular varsa burdan yazabilirsiniz cok acil satiliktir hic bir yeri arizali degildir her şeyi calisir durumdadir ihtiyacim olmadigindan satiyorum 2 hediyesi var 80 tllik gameboy adv Sp ve 1 oyun + 3G Vınn
    Peşin fiyatina 3-6 taksit imkani Ilan linki:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-piranha-business-tab-7-plusgameboy-advance-sp-plus3g-modem-204804728/detay/
    TABLETİMDE EN UFAK SORUN YOK HEMEN KARGO GÜVENCELİ, 3 YIL GARANTİSİ DAHA VAR FATURALI ORJİNAL KUTULU GÖNDERİLECEKTİR...
    FİYAT: 119,99 ₺

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, birkaç ufak yazilimsal hata olsa da günlük kullanım icin mükemmel diyebilirim. Sarji acayip gidiyor, tabletin ince-sağlam bir yapısı var. Teknoseyirdi sanırım, youtube da incelemesi var. Hayırlı olsun şimdiden

Edit: acayip gidiyor derken iyi anlamda dedim, yanlışlık olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 23 Mart 2015; 23:10:01 >
  • fakat ben bu tableti 180 tl ye bulamadım...400 küsür falan fiyatlar..ben mi yanlış yerlere bakıyorum
  • quote:

bayan arkadaşıma tablet alacağım...kendisi oyun falan oynamıyor...belki candy crash :) genelde divx bazen de mkv uzantılı 720p dizilerde sorun çıkarmayacak bir android tablet tavsiyesi istiyorum....8 inç olabilir...en önemlisi bütçem 200tl..bunu aşmamalıyım...yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler...

Hometech Premium Tab 8 bayan için hoş gibi duruyor istersen buradan inceleyebilirsin;
    http://www.hometech.com.tr/tablet-pc/android/premium-tab-8

• görüntü kalitesi açısından ekranın en az " 1280x800 ips " olmasında fayda var...aşağıdaki ürün tercih edilebilir...

http://www.n11.com/pipo-ultra-u1-pro-7-1280x800-ips-16gb-1gb-tablet-P40558457
  • biraz daha üstüne katıp lg g pad 7 almalısın. 18-20 saat video oynatma süresi var. normal kullanımda dizi izleyerek 15 saat ekran süresi alırsın.
  • hemen önerileri inceliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.