Şimdi Ara

SADECE COLLECTOR OYUNLAR X BOX ONE KINECT TAKASLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
4.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Takaslık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Aşağıda listelediğim oyunlar satılıktır sahibinden.com linkleri ve fotoğrafları için: https://www.sahibinden.com/arama?userId=aMqaSRWe_LDnm_3rX7Yyu9Q
    https://www.sahibinden.com/arama?hasSecureTrade=true&userId=aTrSgCIBfahB9LEE5-wuVAQ
    https://www.sahibinden.com/arama?hasSecureTrade=true&userId=aKxNyqFHMk7vw9vjqDlFgtA

ve
    https://www.sahibinden.com/arama?hasSecureTrade=true&userId=10682256

Darksiders III Apocalypse Edition Playstation 4

Call of Duty: Black Ops III - Juggernog Edition PlayStation 4

Destiny 2 Limited Collectors edition X box one (messenger çantasız collectors edition)

ReCore Collector's Edition - Xbox One sifir kutusunda

Middle-earth Shadow of War Mithril Collectors edition Edition Sıfır Paket SATILDI

Tom Clancy's The Division - Sleeper Agent Edition (Xbox One) (Saat Hariç Tüm İçerik)

Assassin’s Creed: Brotherhood Codex Edition PC havale ile satılır

CALL OF DUTY BLACK OPS II PRESTIGE edition PS3 havale ile satılır sıfır kutusunda kodlar vs kullanılmadı

Defiance - Collector's Edition-PS3 SATILDI

Tomb Raider Survival/Collector's Edition -Playstation 3 havale ile satılır

TRON: Evolution Collector's Edition - Playstation 3 havale ile satılır

Mortal Kombat X collectors edition(coarse değil) ps4 sıfır kodlar vs kullanılmadı duruyor havale ile satılır (SATILDI)

MAD MAX FURRY COLLECTORS EDİTİON taşıma kaynaklı arabada ufak hasarlar var fotoğrafda gözüküyor. Havale ile satılır.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Samurai Collector PS3

Batman: Arkham City Collector's Edition Playstation 3 havale ile satılır (SATILDI)

ALIENS COLONIAL MARINES Collector Edition kullanılmadı kodlar vs sıfır kutusunda (SATILDI)

Assssin’s Creed 3 collectors edition havale ile satılır (SATILDI)

God of War III: Ultimate Edition(SATIŞTA DEĞİL) - Playstation 3 kodlar ve cd kullanıldı yerine açılmamış sıfır god of war 3 verilecek havale ile tl

Watch Dogs Limited Edition(US) - PC havale ile tl(SATILDI)

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Paladin Multi-Mission Aircraft Edition - Playstation 3 (SATILDI) havale ile satılır

Assassin's Creed IV Black Flag Black Chest Limited Edition (SATILDI)- Playstation 3 havale ile satılır

TOTAL WAR ROME II 2 (SATIŞTA DEĞİL) COLLECTORS EDITION PC

Driver - San Francisco Collectors Edition (SATILDI) TL (PC Almanya versyiom)Kodlar vs duruyor 205 tl( SATILDI)

Killzone 3 Helghast Edition(satışa kapalı) PS3 sıfır kodlar vs duruyor dış kutusunda maalesef bir miktar yıpranma var

Gran Tourismo 3 signature Edition ps3 kodlar vs kullanıldı ürünler kutusunda fakat mercedes figürünün üstündeki yazıda solma var

Assassin's Creed Unity Guillotine Collectors edition(SATILDI) Kutunun yan tarafı gümrük kontrolu sırasında parçalanmış üzerinden bant geçirdim ürün sadece içerik oyun dahil değil havale ile (SATILDI)

Uncharted 3 Explorer Edition (SATILDI) PS3 oyunun yanında gelen kodları bulamıyorum.oyunun kodları yok diğer içerik sıfır paketlerinde açışmamış durumda.havale ile satılır

GOD OF WAR OMEGA EDITION (SATIŞTA DEĞİL) Gümrük kaynaklı pakete deformasyonlar var içerik ve paket sıfır sağlam.SATIŞTA DEGIL

Borderlands clap-trap edition(SATIŞTA DEĞİL) Gümrük kaynaklı pakete deformasyonlar var içerik ve paket sıfır sağlam.SATIŞTA DEGIL

Borderlands the Handsome Collection Gentleman Claptrap Edition - PlayStation 4 SATIŞTA DEGIL Sıfır Kutusunda açılmamış SATIŞTA DEĞİL

World of Warcraft: Wrath of the Lich King COLLECTORS EDITION sıfır jelatininde açılmamış avrupa ve rusya versyionu.havale ile SATIŞTA DEGIL

Konuyu satmayı düşündüğüm collector oyunlarım şimdilik yarım olarak öylece acıyorum daha ekleyeceğim oyunlar var ve konu güncellenecek pazarlık vs yok fiyatlar sabit kimseyi alması için zorlamıyorum kalırsa kalır satılırsa satılır isteyen istediği yerden alır karşılıklı rahatsızlık durumu oluşturmayalım arkadaşlar , havale ile komisyonsuz almak isteyenler için önce havale sonra kargolama şeklindedir elden teslim yok dh at iziyle it izinin birbirine karıştığı çakalların dolu olduğu bir foruma dönüştü daha daha önce elden teslimde bir arkadaş sahte para kakalamaya çalıştı çünkü..Ayrıca xbox one kinectle yukardaki oyunlardan ederi kadarı ile takas edebilirim.Yani yukardaki oyunların fiyatı ikinci el 2 kinect xbox one fiyatına eşit olacak şekilde.

Not:Pazarlık sünnetir diye dayatacaklara ve ölücülere atfen pazarlık sünnetir ama malada değerinin altında fiyat vermek helal değildir zaten ki 4000 küsür sünnet var ki buda (Müslümanı aldatan bizden değildir.) [İ.Rafiî](Bizi aldatan bizden değildir.) [Taberani](Aldatan Cennete giremez.) [Tirmizi]ayetlerinden ötürüdür ihtiyaç sahipleri içindir,Yani kısadan hisse eğer amaç sadece iki kuruş kar kardır biraz daha dünya malı kazanmak için yapılıyorsa ve bundan dolayıda insanlar zor duruma girecekse yapılmaz benim karım yokkki zaten ama illa sünneti yaşamak ve yaşatmaksa 50 kuruşda sünnet olur...karşılıklı rahatsızlık durumu oluşturmayalım lütfen...kimseye zorla bişi satmaya çalışmıyorum keyfi isteyen alır istemeyen aLmaz..

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 23 Temmuz 2020; 15:25:27 >

• Çok pahalı bir hobi olmuş sizinki. Tebrik etmemek elde değil. Bu oyunların collector Editionslarini bulmakta büyük problem. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokie T

Çok pahalı bir hobi olmuş sizinki. Tebrik etmemek elde değil. Bu oyunların collector Editionslarini bulmakta büyük problem. Hayırlı satışlar.

aslında zevkli ve güzel sabit bir eviniz varsa koyabileceğiniz bir yerleriniz varsa maalesef benimkiler öylece kutularında duruyor işten ötürü bir türlü yerleşik hayata geçemeyince satmaya karar verdim hocam umarım alıcıları hayrını görür...belirttiğiniz gibi bir çoğunu bulmasıda burdan gümrük işlemlerini halletmeside sıkıntılı oldu....
  • gentleman claptrap'i sahibinden'de göremedim, fiyatı nedir acaba?
  • 2 ay önce sordum, tekrar soracağım çünkü kafam almıyor:
    "Borderlands the Handsome Collection Gentleman Claptrap Edition - PlayStation 4 SATIŞTA DEGIL Sıfır Kutusunda açılmamış havale ile satılır "

yazan ürün satışta değil mi yoksa havale ile satılır mı? satılırsa fiyatı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

2 ay önce sordum, tekrar soracağım çünkü kafam almıyor:
    "Borderlands the Handsome Collection Gentleman Claptrap Edition - PlayStation 4 SATIŞTA DEGIL Sıfır Kutusunda açılmamış havale ile satılır "

yazan ürün satışta değil mi yoksa havale ile satılır mı? satılırsa fiyatı ne?

pmden soran sen değilmiydin diye baktım hocam kusura baka değilmişsin ben pmden şeetim sanıyodum yok satılık değil o....
  • direkt shadow of war aradım fiyatını görünce yutkundum. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

direkt shadow of war aradım fiyatını görünce yutkundum. :(

hocam adamlar çok iyi devasa muhteşem collector yapmış beğenmeyenler olsada efsane bence...
  • Uncharted'ı kaçırdıgıma cok üzüldüm şuan hayırlı olsun alan arkadaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakaoDragoon78

Uncharted'ı kaçırdıgıma cok üzüldüm şuan hayırlı olsun alan arkadaşa
    tesekkurler,ilk satilanlardan biriydi sandikli olan bendekinde birde ekstradan cuzdan cikmisti niye farkliydi bilmiyorum 3 versiyonu var o oyunun,ilgilendiginiz baska bir oyun olursa pm birakabilirsiniz.
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkcası uncharted hayranıyım ona dair art book figür vs varsa alabilirim
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Slmlar cod blackops juggernut edition duruyormu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.