Şimdi Ara

Sadece 90'lar oyunlarını oynayan adam (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kapıyı Terminör introsu ile çalman, başkan'ı görünce formatın 16:9'dan 4:3'e geçmesi :):) 8 bit arka müzik. Çok çok çok başarılı elinize sağlık. Arkadaş ile aynı yerde oturuyoruz bir gün ziyaret etmek isterdim contra oynardık :) Çocukluğumuzun yattığı bir oda, izleyince eski oyun ve konsollarımı attığıma o kadar pişman oldum ki anlatamam :(...

• Videoda bir sürü yerden inciler mevcut.Giriş fln güzel olmuş.8 bit müzikle harmanlanması da detayları üst seviyeye çıkarıyor.

Raspberry pi cihazıma emülatör kurdum, çinden sega mega drive, snes joystick getirttim ama o eski tadı vermiyor aga.Bu yaşına rağmen o oyunlardan tat alabiliyorsa gerçekten helal olsun.Arada sırada arcade için ankaradaki fantasylande gidiyorum ama yine tat alamıyorum.Bunun sebebini bir türlü bulamadım.Belki yaşımızdan dolayı belki de şu anki mevcut durumdan mütevellit.

Videodaki arkadaşa katılıyorum.Ben de en son xbox 360 da oyunların zevkine varmıştım ama ondan sonrakiler sarmadı be aga.

Keşke eskiden oyunlardan aldığım tadı şimdi de alabilsem Sadece 90'lar oyunlarını oynayan adam 

• Retro işi bi hastalıktır. bu da benimkisi

Sadece 90'lar oyunlarını oynayan adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narkotik_1989 -- 10 Ekim 2020; 15:16:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika video olmuş. Geçmişe gitmek çok mutlu etti. Ellerinize sağlık 🙏🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece 90'lar oyunlarını oynayan adam

Ben de emulatorde takılıyorum 90'ların oyunlarına yaşlandık artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doksanlar ve oyunları...
    Ah ulan günlerce might and magic 6 oynardık saatlerce

• 16 yaşımda munçıka kendim yapmıştım, köydeyken sallardım ve bruce lee den daha hızlı sallıyordum, refleksler o biçim, tamamen kontrolüm altındaydı, gençlik enerjisi, hızı ve güveni çok başka bişey, bruce lee' yi dövebileceğime emindim Sadece 90'lar oyunlarını oynayan adam 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 11 Ekim 2020; 3:9:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boldrex

Ben de emulatorde takılıyorum 90'ların oyunlarına yaşlandık artık.

Out Zone

Altered Beast

Thunder Fox

Shadow Dancer

Snow Bros

Thumble Pop

Thunder Dragon

Rolling Thunder II

Splatter House

Raiden

Mortal Combat

Bilgisayarımda emulatör ile binlerce defa oynadığım ve oynamaya bıkmadığım oyunlar, dahası var ancak aklıma gelmiyor. (iş yerinden yazıyorum)

@ narkotik_1989

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 11 Ekim 2020; 15:25:20 >

• Video çok güzel olmuş

• Dostlar teşekkürler yorumlar için. 90'ları yaşayan insanlardan bu yorumları almak çok mutlu etti. Demek ki hissettiğim duyguyu geçirebilmişim. Teşekkürler tekrar Başkan'ın da selamı var. Sadece 90'lar oyunlarını oynayan adam 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.