Şimdi Ara

Sadece 1 haftalık Xbox One X + Gamepass + Gold - EN UYGUN FİYAT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Sadece 1 haftalık Xbox One X + Gamepass + Gold - EN UYGUN FİYAT!
    Herkese merhaba,

Çok kısa bir süredir kullandığım, 24 Eylül'de elime ulaşan Xbox One X’i satışa çıkarıyorum. Ürün sıfırdan kesinlikle farksızdır ve daha oyun kumandasının dahi pilleri açılmamıştır. Bir üst sürümü hediye geleceği için, o sürümü kullanacağım. Bu yüzden satıyorum. Ürün gerçekten sıfır sayılır. Kutunun içerisinden çıkan 1 aylık Gamepass Ultimate kodu ve 14 günlük Xbox Live Gold kodu da kullanılmamıştır ve onları da hediye edeceğim.

Ürün garantili, faturalı ve sadece 1 haftalıktır.

Son zamanlarda konsoldan alınan vergilerin de artmasıyla beraber fiyatlar iyice yükseldi. Ben fiyatı oldukça uygun tutarak, alacak kişinin uygun fiyata sahip olmasını istiyorum. Sıfır fiyatları şu an için 4600 TL civarında ve kurdan dolayı giderek artıyor.

Kutu içeriği:

Xbox One X + Oyun Kumandası + 1 aylık Gamepass kodu + 14 günlük gold üyelik kodu + Adaptör + HDMI kablo.

Konsol sıfırdır, bir nokta dahi hata yok. Zaten çok ama çok yeni bir cihaz. Cihaz Amazon İngiltere’den Xbox One X refurbished sipariş edilmiştir ve Türkiye'de geçerli uluslararası garantisi 3 Ekim 2020'de başlayıp, 3 Ekim 2021’e kadar devam ediyor. İngiltere cihazı olduğu için priz ucu farklı ancak çok ufak bir aparatla sorunsuz kullanılıyor. Bu priz ucu aparatını da hediye edeceğim.

Fotoğraflar:
    https://hizliresim.com/TyN2Su
    https://hizliresim.com/6v9qIU
    https://hizliresim.com/6v9qIU

Fiyat: 3399 TL

Ankara’da elden teslim edebilir, diğer illere kargo ile yollayabilirim.
    Fiyat : 3399 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 13 Ekim 2021 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Burda 2300 satıldığını gördük 1500 daha ekler üst sekment alır insanlar fiyat çok yüksek 👎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosmer17

Burda 2300 satıldığını gördük 1500 daha ekler üst sekment alır insanlar fiyat çok yüksek 👎
    Ne güzel, keşke gördüğünüz zaman alsaymışsınız. Türk lirası değer kaybettikçe ürünlerin fiyatları her geçen gün artıyor. Şu an sıfır Xbox One X 4600 TL civarında, Xbox One Series S 5400 TL, Xbox Seresi X 9.500 TL civarında.

Siz 1500 TL ekleyip hangi üst segmenti alabiliyorsunuz bilmiyorum ancak gidip üst segmenti alacak gücünüz varsa alın tabii. Bunu satış konumda tartışmak doğru olmaz.

Herkes aynı bütçeye ve aynı arayışa sahip değil. Siz istediğiniz ürünü almakta özgürsünüz, ben de istediğim ürünü istediğim fiyata satmakta özgürüm. Kaldı ki koyduğum fiyat gerçekten oldukça uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerbahçeli Üye -- 13 Ekim 2020; 17:28:34 >

• Bi foruma göz atın bence fiyat iyimi değil mi? Kaç tane x var fiyatı sizden çok aşağı!

• quote:

Orijinalden alıntı: sosmer17

Bi foruma göz atın bence fiyat iyimi değil mi? Kaç tane x var fiyatı sizden çok aşağı!
    Gidin beğendiğiniz fiyattaki ürünü alın. Burada sorun ne gerçekten anlamadım. Her bir aynı mı şimdi? Kozmetik durumu kötü olan var, kaç sene kullanılmış olan var, garantisiz olanı var, faturasız olanı var. Elbette daha uygun fiyata bulursunuz.

Ben ürünün durumuna bakarak bu ürünün bu özelliklerde en uygun fiyat olduğunu iddia etim. Beğenmiyorsanız lütfen gidip başkasından alın, zorla ürün satacak halim yok size herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2300₺ uygunsa alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: ValarMorqhulish

2300₺ uygunsa alayım
    Fiyat teklifi için teşekkürler. Teklifinizi %45 oranında artırırsanız düşünebilirim.
  • sosmer17 kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle biz daha çok deriz şunu görmüştük bunu görmüştük diye. 1 ABD Doları eşittir
    7,94 Türk Lirası şimdilik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur200249

Bu gidişle biz daha çok deriz şunu görmüştük bunu görmüştük diye. 1 ABD Doları eşittir
    7,94 Türk Lirası şimdilik...
    Maalesef öyle hocam. Döviz durmuyor ki ürünlerin fiyatı sabit kalsın. iphone 11’in çıkış fiyatı 7.000 TL idi, şimdi iPhone 12 11.000 - 12.000 TL’ye çıkış yapacak. Maalesef sebebi liranın değer kaybı.

Bunu kimse anlamak istemiyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.