Şimdi Ara

sade basit dayanıklı çamaşır mk.si

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anne babamın kullandığı 30 yıllık Arçelik çamaşır makinesi çalışmayı bıraktı ve yeni bir makine için tavsiyelere ihtiyacımız var.

Biraz yaşlandıkları ve çok teknolojik özelliklerde kafa karışıklığı yaşamaları muhtemel olduğu için ekstra özellikli birşey istemiyoruz.

başlıkta da belirttiğim gibi;

Sade, kullanımı basit ve dayanıklı bir çamaşır makinesi bakıyoruz.

Kendileri haliyle 30 yıldır tık dememiş bir ürün kullandıkları için yine Arçelik istiyor.

Kullanacakları alan kırsal olarak adlandırılacağı için servisi yaygın olması şart tabi.

Arçelik veya belirttiğim tanımlara uygun başka tavsiyelere de açığım.

Teşekkürler şimdiden hepinize.

• bu iki model istediğiniz gibi. kullanımı basit . şu an özel indirimdeler

7103 DY Çamaşır Makinesi | Arçelik (arcelik.com.tr)

10124 D Çamaşır Makinesi | Arçelik (arcelik.com.tr)

• Dayanıklı makineler eskide kaldı.En iyi makineyi alsanda 10 yıl sonra çöp olmak üzere üretiliyor artık..

Gerçekten dayanıklı basit bir çamaşır mak. arıyorsan Miele WSD123 WCS A+++ 1400 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi

Kullanımı en basit makine olmakla beraber en az 2 nesil (10 yıl demiyorum en az 2 nesil) tık demeden çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 23 Kasım 2020; 20:46:12 >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt

cevap için çok teşekkürler

dün bu indirimler benim önümede düştü

başka extrem fırsat olur mu diye bakıyoruz

olmazsa muhtemelen birkaç gün içinde ikisinden birini alacağız gibi.

• Evet hocam haklısınız eskisi gibi kaliteli değiller maalesef, kaliteli olanlarda olması gerekenden daha pahalı gibi.

tabi otuz yıldır aynı makineyi kullanan ailemde bu algıyı değiştirmek zor zira buzdolaplarıda aynı markadan ve onlarca yıldır sorunsuz kullanıyorlar.

hatta geçen birkaç ay öncesine kadar aynı markanın tüplü tv sini ikinci tv olarak kullanıyorlardı.

tabi bu işler birazda şans işi, bizimkiler biraz şanslı galiba.

şimdilik 3 bin tl ye kadar bir makine bakıyorum

kendime kısa bir süre önce siemens aldım

belirttiğiniz miele yi görseydim düşünebilirdim aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankura -- 24 Kasım 2020; 15:13:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.