Şimdi Ara

Sacred 2: Fallen Angel (2008) / Sacred 2 Gold (2012) [ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.214
Cevap
3
Favori
129.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Necochea

Oyun şuan Steam'de %50 indirimde co-op ve online multiplayer özelliği olan kral bir oyun.

Yaklaşık 18TL neye vermiyoruzki, o kadar çok kürek aradınız ki adamlar sonunda kampanya yaptı.

Sacred 2 Gold Edition Sacred severlere duyrulur.
  • quote:

Oyun şuan Steam'de %50 indirimde co-op ve online multiplayer özelliği olan kral bir oyun.

Yaklaşık 18TL neye vermiyoruzki, o kadar çok kürek aradınız ki adamlar sonunda kampanya yaptı.

Yok abi ben daha o oyuna bulaşmam valla, çok kafa yormak lazım o oyunu oynamak için Ama oyun çok güzel gerçekten orası doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_World

quote:

Yok abi ben daha o oyuna bulaşmam valla, çok kafa yormak lazım o oyunu oynamak için Ama oyun çok güzel gerçekten orası doğru

Çok kafa yormana gerek yok internette bir sürü karakter buildleri var direk onları kullanabilirsin. İlk karakter için BFG Seraphim tavsiye ederim ekipman işini kendi yöntemleriyle hallettiğinden onunla düşürdüğün itemleri de başka karakter kasacağın zaman onlara aktarırsın.
  • Eyyy gidi Sacred

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orginal aldıkta Ascaron mu batmış ne multiplayer özelliği kapalı x)
    Neyse sağlık olsun
  • Ben de orijinal alacaktım da.. Dediğin gibi multiplayer özelliklerinin kapalı olması beni düşündürdü. Şu anda sadece lan açık, tunggle'dan oynayabiliyorum. O yüzden kasmıyorum şimdilik orijinal için. Oynamak isteyen varsa Tunggle'a gelebilir takılırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Ben de orijinal alacaktım da.. Dediğin gibi multiplayer özelliklerinin kapalı olması beni düşündürdü. Şu anda sadece lan açık, tunggle'dan oynayabiliyorum. O yüzden kasmıyorum şimdilik orijinal için. Oynamak isteyen varsa Tunggle'a gelebilir takılırız.

Hamachi gibi birşey mi bu tunngle dur biraz araştırayım ama işten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Ben de orijinal alacaktım da.. Dediğin gibi multiplayer özelliklerinin kapalı olması beni düşündürdü. Şu anda sadece lan açık, tunggle'dan oynayabiliyorum. O yüzden kasmıyorum şimdilik orijinal için. Oynamak isteyen varsa Tunggle'a gelebilir takılırız.

Hamachi gibi birşey mi bu tunngle dur biraz araştırayım ama işten sonra.

Evet hamachi gibi sanal ağ kuruyor tek farkı bütün kullanıcılar aynı ağa bağlanıyor programı açtıktan sonra oynamak istediğin oyuna tıklayınca orada kimlerin bağlı olduğunu görebiliyorsun daha sonra oyunda lan game'i tıkladığında kurulu oyunlar görünüyor istediğine bağlanıyorsun kullanıcıların IP'lerini görebiliyorsun falan. Güzel programdır. Korsancılar için birebir
  • arkadaşlar sacred 2 gold edition kurum. çift tıklıyorum fakat steam da açmaya çalışıo. ah keşke açabilse onada razıyım onuda beceremioki. yani oyun bir turlu açılmayı başaramadı. lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

arkadaşlar sacred 2 gold edition kurum. çift tıklıyorum fakat steam da açmaya çalışıo. ah keşke açabilse onada razıyım onuda beceremioki. yani oyun bir turlu açılmayı başaramadı. lütfen yardım

Steam de ilk açılışta biraz beklemek gerekiyor sonra açılması lazım dediğim gibi.
  • Beyler, bu oyun ne zaman bitiyor :). Facelette mi ne onu da kestim de hala devam ediyor. Haritada adım atmadık yer kalmadı :).
  • Ana görevleri takip etmiyor musunuz? Haritada turuncu renkli ikona gideceksiniz. En son ACT10'da Nameless Guardian'ı öldürünce bitiyor oyun.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Dün Nameless Guardian' lar ile karşılaştım, şirin arkadaşlar :). Gece gece kesmeye gözüm yemedi :). Akşam gidince alırım ifadelerini :). Çok teşekkürler. @xLordRealx
  • Tunngle üzerinden online oynanabiliyor bilginize.
  • Şu Dryad Forest'ta çalan temaya bitiyorum arkadaş ya. Yok böyle bir şey.

http://www.youtube.com/watch?v=2EpTt75Utw4&list=PLB16E49CB9F31D7FC
  • quote:

Şu Dryad Forest'ta çalan temaya bitiyorum arkadaş ya. Yok böyle bir şey.

http://www.youtube.com/watch?v=2EpTt75Utw4&list=PLB16E49CB9F31D7FC

müthiş bende Sacred 2 kasıcam oyunu aldım öyle duruyor ;

Tunngle olayı da harikaymış.
  • Selam arkadaşlar

Steam'de Sacred 2 Gold %80 indirime girmiş $3.99

Almayı düşünüyorum ama bir kaç yerde C: dışında bir yere kurulduğunda açılmadığı yazıyor Benim PC'de anca D: ye yükleyebilirim

Sizce bir sorun olur mu?

C: olayı sadece korsan sürümde mi mevcut ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktugDGR

Selam arkadaşlar

Almayı düşünüyorum ama bir kaç yerde C: dışında bir yere kurulduğunda açılmadığı yazıyor Benim PC'de anca D: ye yükleyebilirim

Sizce bir sorun olur mu?

Oyunu al gerisini Steam'e bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Selam arkadaşlar

Sizce bir sorun olur mu?

Oyunu al gerisini Steam'e bırak.

Anladığım kadarı ile sorun olmaz

Çok teşekkür ettim.
  • quote:

Selam arkadaşlar

Sizce bir sorun olur mu?

Şimdi olay şöyle;

Oyunu ilk kurduğunuzda istediğiniz yere kurabilirsiniz ister C ister D ya da varsa E fark etmez. Bu şekilde oyun her zaman açılır. Ancak sonrasında patch atmak, Ice & Blood eklentisini yüklemek gibi bir durumunuz olduğu zaman işler değişiyor. Bu patchler oyunun orijinali C: Program Files dizinine kurduğunuzu varsayarak bu dizini esas alacak şekilde kodlanmış. Yani oyunu başka bir dizine kurduysanız patch yaparken oyunun kurulu olduğu dizini bulamıyor! Tabii ki bu durum sadece ana oyun + patch + Ice & Blood eklenti paketini sırayla kurma durumunda geçerli. "Sacred 2 Gold" paketi tüm patchleri ve Ice & Blood eklenti paketini içerdiğinden bu sürümü tek tıkla kurup üzerine hiçbir şekilde patch atmayacağımıza göre D'ye de kurabilirsiniz. Ben de ilk başlarda C'de yer olmadığı için ve Ice & Blood paketi olmadan oynamak istemediğimden ilk zamanlar oyundan mahrum kalmıştım ancak Gold versiyonu çıkınca çözüm bulunmuş oldu.

İyi oyunlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 2 Temmuz 2014; 22:59:05 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.