Şimdi Ara

Sacred (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Desperados 2çıksa total war roma çıksa. Offf of bıktım içim dışım fps oldu kusacam artık.
  • walla yeter artık bıktım fps olayından çevremdeki elemanların (network olayına yatkın olan) %90 ı fps ci
    ağız tadıyla bir starcraft age of diablo vs atacak adam yok
    geçenlerde bir arkadaşta 5-6 mak topladık 1 hafta sırf Call of Duty oynadık içim dışıma çıktı walla
  • ya bende buglarla başım dertte o wasser olayı ayrı.. sonra kapadım oyunu açtım kılıcım yok oldu.. arada bir oyunu açtığımda karakter olmuyor kapatıp açınca düzeliyor.. sonra 860canım varken 765 oldu ve öyle devam ediyorum gerçi şu an 887 ama ben arttırdım. Vampir ile Level 16'dayım henüz.ACTIII deyim.Kırmızı questleri bende yapmadım valla umarım bir sorun olmuyordur..

Bu arada geldik soruma.. Ya 1.66 patchini yükledim crackini yapıyorum oyunu açarken hata raporu gönder gönderme hatası çıkıyor açamıyorum oyunu.. 2 farklı yerden indirdim crack gene olmadı..Biri bana özel mesaj ile çalışan bir crack yollayabilirmi..

Zaten şu hatalar olmasa gözümde bir numara oyun..
  • walla bende ole bişi olmadı ama ne derseniz deyin en iyi karater elf hem balta falan kullanıo hem atta cok iyi en iyi karater elf
  • walla bende de battle mage de bitirdim
    gold dahil level 46 idi şimdi değişik seviyelerde oynayıp 53 e filan getirdim sadece eşya ve silah arayışındayım unique eşya arıyorum
    ayrıca vampirlede bir kez bitirdim ama tekrar battle mage ile oynuorum şu an
    exp pack gelsede onda oynasam birazda bu arada yeni bir bug da karakterim her oyunu save den geri alışta %10 can la başlıyor ille iksir içerek devam etmem gerekiyor
  • battle mage level 62 oldu
    cahilliğimi bağışlayın ama bu level oldu hala silahlarla gidiyorum büyü gücü başkalarına nazaran çok az bunu nasıl 10 binlere dayadınız ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulent35220 -- 21 Eylül 2004, 14:40:57 >
  • Ben Bir Şey Süüleyecem...
    Arkadaş Bir Bug Buldu Oyunda Ve Oyunda LEvel 100 leri Bile Aştı..
    Hemde Daha Oyunun Başlarında
    Hiç Bir Soruna Takılmadan İlerledi... Bende Tabiki..
    2 Günde Oyunu Bitirdik... Oyunun Sonu Çok Şahane Belirteyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gift15h

Ben Bir Şey Süüleyecem...
    Arkadaş Bir Bug Buldu Oyunda Ve Oyunda LEvel 100 leri Bile Aştı..
    Hemde Daha Oyunun Başlarında
    Hiç Bir Soruna Takılmadan İlerledi... Bende Tabiki..
    2 Günde Oyunu Bitirdik... Oyunun Sonu Çok Şahane Belirteyim...

sadece bir bug mı buldunuz
  • hala benim soruya bir cevap veren olmamış neredesiniz sacred ustaları
  • arkadaşlar bu oyundaaa adamı level 60 yapmak mümkün müüüü ?
  • şu an level 62 deyim ama sürekli gold da oynuyorum yoksa doğru dürüst exp alamazsın ayrıca köylülerin görevleri çok exp veriyor onlara öncelik tanıyorum
  • anladımm.Sadece adam öldürerek level atlamıyorusnnn.görev yaptıklarında bazaen veriolar.yani level atlayabiliyosun bazen.

Peki level atlamanın en hızlı yolu nedir ?
  • Hemen Oyundaki Buglardan Birini Bul...
  • karakterin iyice güçlendikten sonra bol ve zorlu yaratıkların olduğu yrelerde dolaşarak bol bol adam öldürmen + köylülerden yardımını esirgememen
  • arkadaşlar bu arada bug ne oluyor ?
  • ben zaten oyuunu oynarke her zaman güçlü büyük canavarlarla savaşıyorum...

insanlara hiç yardım etmiyordum benn
  • Aslansın Sen.. Biraz İnsaflı Olda Köylülere Yardım ette Ex Kazan...
    Ayrıca Bug Ne oLuyopr Demişin... Oyundaki Hatalara Bug Denir... aslında bulursan seninde işine yarayan bir kaçtane çıkabilir...
  • walla büyük canavarlar her zaman iyi puan vermiyor ama köylüler çok bonkör olabiliyorlar
  • arkadaslar oyunda cok feci bir bug buldum . bi gorev var o gorev sonunda kız bir kac bin exp verio. tekrar tıklayınca tekrar exp verıo . inanın diye videoya cektim ayrıntılı bilgi ve video icin volkan_volkitolki@hotmail.com
  • bulent ben izmirde oturuoyum karsıyakada. ekle beni msn ine volkan_volkitolki@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.