Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

saçmalığın daniskası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> saçmalığın daniskası...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    312 Mesaj
    arkadaşlar tt nin kota sayfasında kotam 2.3 gb gosterio ama netlimiterda 1.4 gb gosterio olurmu bole şey yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganea -- 15 Mayıs 2005, 22:54:39 >

|
    |
    BURSASPOR

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
  • Binbaşı
    1470 Mesaj
    olur niye olmasın zaten ttnin sayfasında dumeter ve netlimiter gibi programlarla ilgili bi yazı olacak o yazıyı bi okuyunuz
    |
    |

Orjinalden alıntı: ttbarracuda

olur niye olmasın zaten ttnin sayfasında dumeter ve netlimiter gibi programlarla ilgili bi yazı olacak o yazıyı bi okuyunuz

haklısın ama emin ol ben bu 15 gunde 2.3 gblik download yapmadım...guluncekte bişi bulamıorum ttnetten başka..
    |
    |
    BURSASPOR

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
  • Binbaşı
    1319 Mesaj
    abi bunlara ne desen az kardeşim kota sayfası haftada birmi güncellenir o zaman biz nası anlıyacaz kotanın son günlerini işte bu adiliktir,becerisizliktir,amatörlüktür,basitliktir,vurdumduymazlıktır,saldım çayıra mevlam kayırsıncılıktır
    |
    |

• Teğmen
    159 Mesaj
    Bu kota safyasının adresi neydi ?
    |
    |
    1319 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1213 Mesaj
    telekom ya adam gıbı bırısı alsada su telekomu rahat etsek
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,235
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.