Şimdi Ara

Saçlarına Şekil Verenler-KONUYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir gün yıkamasam 2.gün yıkamam gereken bir saç tipine sahibim.biraz yağlı.genelde kısa saç yapıyorum fakat bir türlü şekil veremiyorum saçlarıma.Düz bir yapıya sahip.

Bu yaşıma kadar jöle dahi kullanmadım.

Waxxla hafif şekil veriyorum ama aradan 1 saat geçince küt düşüyor ya yokmu bunu bi çözümü arkadaşlar

En azından gün boyunca sabit bi şekilde saçların durmasını istiyorum.

Siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz-önereceğiniz markalar varsa öneriye açığım.

edit:şekillendirme yaparken kullandığınız bir tarak türü varmı?

•  Saçlarına Şekil Verenler-KONUYA
  • saçım şekil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • al bi 5 numara sprey zipkin bicak kesici alet niyetine kullan hemde saclar dusmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FURY.

Saçlarına Şekil Verenler-KONUYA

dostum bendede egos marka waxx var fakat şekil verdikten 1 saat sonra bozuluyor anlam veremedim bi türlü

önereceğiniz marka var mıdır acaba ? bide mümkünse beyaz beyaz kepek gibi görüntü bırakanlardan olmasın@hardal00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Dillinger. -- 14 Mart 2015; 19:55:32 >

• Benimde hiç şekil almıyor cok yumuşak son 1 aydır hemen yaglaniyor yumuşak saca nasıl sekil veririm gecen güz kestirim uzunu şuan kısa

• Benim saç bozulmuyor bununla.
  • fön makinesi şart, saçlarına fırça tarak ile şekil ver. istediğin şekli kabataslak yapınca da hafif hafif sür vaxı. ben fonex yeşil kutu kullanıyorum..

• 1.si en sert waxla bile saç durmaz hurafedir la bu

fonex egos nedir abi petrol türevi waxlar saçı bitirir.

su türevlileri kullanın american crew tigi osis hdf tarzı

sprey şart bütçen yoksa taft al hafif sık bak bakayım nasıl duruyor.varsa osis alacaksın bu iş bu kadar

fön tarakları kaliteliler 30 tl ye var işini görür 5 tl likte işini görür fön yeteneği ve makine olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Dexter

1.si en sert waxla bile saç durmaz hurafedir la bu

fonex egos nedir abi petrol türevi waxlar saçı bitirir.

su türevlileri kullanın american crew tigi osis hdf tarzı

sprey şart bütçen yoksa taft al hafif sık bak bakayım nasıl duruyor.varsa osis alacaksın bu iş bu kadar

fön tarakları kaliteliler 30 tl ye var işini görür 5 tl likte işini görür fön yeteneği ve makine olması lazım

Peki hocam bu bahsettiğiniz ürünler piyasada ki en iyiler mi ? ayrıca spreyler saçta beyaz beyaz kepek gibi şeyler brakıyormu
  •  Saçlarına Şekil Verenler-KONUYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Against Me -- 14 Mart 2015; 20:53:48 >
  • güncel
  • Daha geçen hafta elidorun saç spreyini aldım.Gayet kullanışlı.Hem hacim veriyor hem gün boyu şeklinin aynı kalmasını sağlıyor.
  • Morfose'nin mavi olan mega strong adlı spreyini kullanıyorum.Şekil verirken önemli olan banyodan çıktığınızda saçınızı istediğiniz şekilde kurutmanız yoksa düz şekilde kurutupta sabah kalktığınızda şekil vermeye çalışırsanız pek başarılı olamazsınız.Saç o şekle bir alışsın sabah bir fönledikten sonra hemen o şekle gelir.
  • Hard CSB + Toplu blok konusu + hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.