Şimdi Ara

Saçlarımı kestiren aklımı seveyim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya mis gibi 9 aydır uzatıyorsun güzel şekil almış. Hafif kabarıyor diye gittim kestirdim saçları. Kodumun berberi de menopoza girmiş teyzelere benzetti saçları. Gittim en son subay tıraşı yaptırdım. Ya kestirme işte ne kestiriyorsun veya git iyi bir kuaföre kıy paraya o halleder. kafamı s. ya.

• Takam kafana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Takam kafana
    Ben de senin kafana.
  • Bi sır vereyim bunu kimseyle paylaşman aslında ama çok kafaya takmışsın..saçlar sürekli uzayabiliyor,yani kestirdim diye hep öyle kakmaz,uzarlar

• Sana öyle geliyordur, merak etme dışarda insanların dikkatini çekebileceğini sanmıyorum.

• Aga ben 3 numara yapıyordum 6 aydır şuan uzamaya başladı senin gibi pişman olurum diye kestirmiyorum. Uzun halini özlemişim saçımın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de kestirdim saçımı. Önceki 1.5 senelikti, kestirdim. Şimdiki 6 aylıktı kestirdim.

İkisinden de pişman olmadım. Saç sakal 40 lira veriyorum. Biraz paraya kıyıp kaliteli bir yere gidin. 5-10 liraya kesen berberlerin bildiği iki model var. 3 ve apaçi saçı.
  • Üzüldüm ama güldüm de. Geçmiş olsun kardeş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Bi sır vereyim bunu kimseyle paylaşman aslında ama çok kafaya takmışsın..saçlar sürekli uzayabiliyor,yani kestirdim diye hep öyle kakmaz,uzarlar
    Doğru söylüyorsunuz da işte çok alışmıştım saçlara sıktı biraz diye kestirdim. Az kestiririm toparlanır dedim subay tıraşı ile son buldu.

@Sheitani
    Hocam benim kafa biraz yumurta kafa gibi. Uzun , oval. Kısa saç garip duruyor kafada. Kafatası normal ama toplam kafa garip.

@kendindenvazgeçenadam
    Kestirme hocam. Kestireceksen de mahalle berberine değil kıy paraya 40-50 neyse güzel bir yerde kestir.

@Jokerberg
    Hocam işini bilen berber/kuaföre giderseniz korkulacak bir şey yok da benim gibi saflığınız tutup mahalle berberine gitmeyin.

@Wernher von Braun
    Hocam aynen öyle işte. Çok acı şekilde test ettim onu. Üşenmesem gitsem paraya kıyıp adam gibi tıraş olsam şimdi mutlu mesut oturuyordum. Siz siz olun ucuza kaçmayın arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MotunBinTuman

Üzüldüm ama güldüm de. Geçmiş olsun kardeş.
    Eyvallah hocam.
  • Ben saclarda da kabarma oluyordu. Berberim, saçların uçlarından aldıktan sonra, 1-2 tur "ara makası" atardi. Saçlar harika olurdu. Bidahakine ara makası atmayı dene. Ama bilen biri olsun. Yoksa sonuç yine fiyasko olur

• Ben de 6 aylığı kestirdim. Kestirmeye giderken çok duygulanmıştım ama baktım hem kötü durmuyor hem de rüzgârlı havada falan acayip rahat. Duştan çıkınca kurutma derdi yok, sabah kalkınca yamuldu derdi yok. 15 liraya kestirdim tanıdık olunca da iyi oluyor

• RemyDeGourmont R kullanıcısına yanıt
    Off birader biraz yavaş ne yaptın. Nasıl çıkacağım toplum içine o nasıl laf koymaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Off birader biraz yavaş ne yaptın. Nasıl çıkacağım toplum içine o nasıl laf koymaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: woddy

Ben saclarda da kabarma oluyordu. Berberim, saçların uçlarından aldıktan sonra, 1-2 tur "ara makası" atardi. Saçlar harika olurdu. Bidahakine ara makası atmayı dene. Ama bilen biri olsun. Yoksa sonuç yine fiyasko olur
    Hocam öyle yaptıracaktım ara makas zarar veriyor çok döküyor saçları diye vazgeçtim. Denerim bir dahakine teşekkürler.

@Lars Mikael Akerfeldt

Hocam orası öyle ama karı-kız olaylarında saç büyük etken.
  • RemyDeGourmont R kullanıcısına yanıt
    6 aylık saç kısadan daha kötü duruyor ya tam uzayacak ya da kısa olacak. Hem güzel bağlanmıyor hem de uzun gibi rahatsız ediyor. O ara dönemde dışarı falan çıkmayacaksın. Ayrıca millet uzun değil kısa beğeniyor çok garip.

https://onedio.com/haber/uzun-sac-mi-kisa-sac-mi-iki-stili-de-bir-donem-denemis-20-erkek-oyuncu-753641

Bence hepsinde uzun çok daha iyi ama millet kısayı seçmiş hayret etmeden duramıyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 24 Haziran 2018; 15:51:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

6 aylık saç kısadan daha kötü duruyor ya tam uzayacak ya da kısa olacak. Hem güzel bağlanmıyor hem de uzun gibi rahatsız ediyor. O ara dönemde dışarı falan çıkmayacaksın. Ayrıca millet uzun değil kısa beğeniyor çok garip.

https://onedio.com/haber/uzun-sac-mi-kisa-sac-mi-iki-stili-de-bir-donem-denemis-20-erkek-oyuncu-753641

Bence hepsinde uzun çok daha iyi ama millet kısayı seçmiş hayret etmeden duramıyor insan.
    Aynen o 6 aylık dönem yani ne kısa ne uzun o garip dönem şekil de almıyor bir garip oluyor. Öyle hocam da bence linkteki oyuncular kafayı sıfıra vursa bile karizmatik duracak kişiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.