Şimdi Ara

Saçlarımı Griye Boyasam mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Morfosenin geçici saç boyasını aldım , yıkadığım zaman geçiyor fakat geçici boya olduğu için elimi saçıma dokundurduğum zaman ellerim boya oluyor yani gün içinde saçımla oynayamıyorum ben kalıcı olarak boyatmak istiyorum fakat beğenen var beğenmeyen var ben gri seviyorum fakat çok kararsızım.

Sizce yakışmış mı ? Tamamını boyamayı değil de görseldeki gibi aralara hafif serpiştirmeyi düşünüyorum.

Edit : Her türlü yorum ve görüşe hatta tavsiyelere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 10 Haziran 2017; 1:44:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence olmamış . Birde biraz daha uzaktan çeksen kendini daha iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 10 Haziran 2017; 1:44:12 >
  • Gri boya sende ırsi beyazlık gibi duruyor. Yakışmamış kardeşim. Hem yaşın 16-17 ne gerek var bunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

Bence olmamış . Birde biraz daha uzaktan çeksen kendini daha iyi olacak.

Hocam yorumun için teşekkürler.

Şu fotoğraftan başka fotoğraf çekmedim , saçlarımı az önce yıkadığım için şuan gri değil yani uzaktan fotoğraf çekemiyorum maalesef .

• quote:

Orijinalden alıntı: inTears

Gri boya sende ırsi beyazlık gibi duruyor. Yakışmamış kardeşim. Hem yaşın 16-17 ne gerek var bunlara.

Hocam yaşım 18 de ben 16 olarak gösteriyorum.

Gerçi ne fark eder sonuç olarak dediğiniz gibi yakışmamış , herkes öyle söylüyor.

Acayip hoşuma gitmişti böyle , çok kararsızım.

• Hocam biraz kilo almalısın Saçı da kestir uzun saç gitmemiş sana, gri yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Hocam biraz kilo almalısın Saçı da kestir uzun saç gitmemiş sana, gri yapabilirsin.

Kısa saçlı halimi görmek bile istemezsiniz.

Kilo için spora falan gittim 3 kilo aldım da bu kilo alma işi baya masraflı , keşke alabilsem

• quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

quote:

Şu fotoğraftan başka fotoğraf çekmedim , saçlarımı az önce yıkadığım için şuan gri değil yani uzaktan fotoğraf çekemiyorum maalesef .

Bu fotoğraf daha iyi durmuş mesela fakat çokta gerekli değil bence belki gençken bir dönem deneyebilirsin hem hevesini de alırsın :)

• renk yakışmış ama saç modelini değiştirebilirsin :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

quote:

Bu fotoğraf daha iyi durmuş mesela fakat çokta gerekli değil bence belki gençken bir dönem deneyebilirsin hem hevesini de alırsın :)

Hocam gri dar pantolon siyah T-shirt ve gri saç efsane kombin oluyor bence.

Ama çevremden aldığım tepki kararsızlığa itiyor beni

Biraz daha yorum gelsin de ona göre karar vereceğim belki boyamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: souldream55

renk yakışmış ama saç modelini değiştirebilirsin :)

Teşekkür ederim hocam , model olarak ne önerirsiniz ? Kolay oluyor diye öyle yapıyorum.

• Kusura bakma ama en sevmediğim tip olmuşsun. Çirkinsen fazla zorlama bence doğal olmak daha iyi.

• Yakışmış kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Kusura bakma ama en sevmediğim tip olmuşsun. Çirkinsen fazla zorlama bence doğal olmak daha iyi.

Yok hocam ne kusuru estağfurullah en sevmediğiniz tipten kastınız nedir ?

Doğal halim çok çok daha çirkin.

İsterseniz özelden atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exciting Bad Boy

Yakışmış kardeşim.

Teşekkür ederim

• Gray Hat Ghost kullanıcısına yanıt
    Kardeş ne kadar çirkin olursan ol kendin ol 5 sene sonra bu fotoğrafa baktığın zaman utanırsın.

Saçlarını neden griye boyar bir insan ? Üniversite dönemimde bir arkadaşım vardı saçları ırsi olarak böyleydi her gün ağlıyordu. Millet sakata bakar gibi bakıyordu. Şimdiki çocuklar arasında neden moda oldu anlayamadım. Çok itici.

İkinci olarak saçlarını kestir bu saç tipi de bana göre çok itici. Böyle saçı olanlar da genelde çok yakışıklı tribine girip saçıyla oynayıp duruyor geriye eliyle atıyor arasını karıştırıyor falan dikkat çekmeye çalışıyor.

Sonuç olarak iyiniyetli bi gence benziyorsun ama sade ol bence.

• biraz daha yaşlı olsan daha çok yakışır ama şu an daha gençsin, pek yakışmamış. önemli olan kendine yakıştırman yine de.
  • Gri nedir tonton teyzeler gibi . İleride zaten grileiecek yaşlanınca boşver.

• Kendine yakıştığını düşünüyorsan yap. Düşünmüyorsan yapma. Başkalarının düşüncelerine saygılı olunabilir ama onlar beğenmedi diye kendine yakıştırdığın bir şeyi yapmamak olmaz. Altı üstü saç. Bir süre sonra kesersin yenisi çıkar nedir yani
  • Bence tepkilere aldırmadan hazır da gençken gönlünün istediği gibi yap.Fakat saç şeklini ben de yakıştıramadım.Gri saçın ruhunu dağınık saçın vereceğini düsünüyorum.Saçının karakteri musiatse dağınık saç modeli dene bencr

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.