Şimdi Ara

Saçlarım çok çabuk yağlanıyo :(( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
14.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: exantrick

evet, şu anda saçlarım 2 numara ve çok yağlı..

quote:

Orjinalden alıntı: çaaari

rica ederim

şunu da söyliyim saçın uzunluğuyla yağlanma süresi ters orantılıdır

yanlış anladın ters orantılıdır dedim

yani saçın ne kadar uzunsa yağlanması o kadar erken olur dedim

• quote:

tanışıyormuyuz yoksa..

Gereksizlere takılan "egzantirig" den söz ediyor.
  • Bugün loreal elseve "çabuk yağlanan normal saçlar" için olan şampuandan aldım.. Bakalım deneyip görücem iyi sonuç verir umarım aksi takdirde bunuda deneriz:)

quote:

Orjinalden alıntı: elcompany

SCHAUMA YAĞLI SAÇLAR İÇİN kesinlikle birebir yağlı saçlar için.
  • 3 gündür düzenli Loreal şampuan kullanıyorum. Yağlanma büyük ölçüde azaldı. Hemen hemen hiç yok gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exantrick -- 22 Ekim 2006; 10:36:42 >
  • Head and soldiers nasıl ben onu kullanıyorum kepek yag hiç bişey kalmadı tavsiye ederim
  • bence şampuan kullan ama markası önemli değil (şu uyduruk şampuanlardan da alma) bir de kremsiz ince vaya yağlı saçlar için olanı olsun. akşamları değil sabahları yıka saçını ve bir kez kullan şampuanı. eğer illa ki akşam yıkaman gerekiyorsa sabah şampuan kullanmadan saçlarını yıka. bende de aynı sorun vardı bu şekilde biraz daha hafiflettim. ama şunu kesinlikle unutma: şampuanı çok fazla kullanmak kesinlikle zararlı oluyor.
  • bnde de aynı problem war nası loreal işe yaraadı mı onaa göre bn de alıp bi deniğim
  • başlığı görünce balıklama atladım.. çünkü ben de aynı dertten muzdaribim...

saçımı yıkadıktan 1.5 gün sonra (2 bile değil) bakmayın haline. bu kadar da yağlanmaz ki... neyse kardeş sen şu loreal elseve bi kullan bakalım... olmazsa biz de ona geçeriz...
  • Aynı sorun bendede var yıkadığımın ertesi günü olmadan hemen yağlanıyor ben clear ın yağlı saçlara özel şampuanını kullanıyorum ama yinede şimdiye kadar banamısın demedi sen bir dene bakalım sonuç ne olacak
  • Benim de saçlarım çabuk yağlanıyor.
  • arkadaşlar yokmu şöyle adam gibi bir şampuan yağlanmaya karşı.
  • 1. kremsiz şampuan kullanacaksın
    2. sık yıkamayacaksın
    3. saçlarınla fazla oynamayacaksın
    4. saçlarını saç kurutma makinası ile kurutmayacaksın
    5. jöle-krem-sprey,köpük sürmeyeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tırtılcık -- 25 Ocak 2007; 19:35:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

1. kremsiz şampuan kullanacaksın
    2. sık yıkamayacaksın
    3. saçlarınla fazla oynamayacaksın
    4. saçlarını saç kurutma makinası ile yıkamayacaksın
    5. jöle-krem-sprey,köpük sürmeyeceksin

kardeş nasıl sık yıkamayalım... insan içine çıkmaya utanıyorum parıl parıl parlıyor...
  • briyantin sürdüm de
  • quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

briyantin sürdüm de

tabi "başında" yok böyle dert geç dalganı bakalım...
  • dostum yaş kaç...???

benim de 24-25 yaşına kadar yağlanma problemi yoktu ..sonradan ne olduysa oldu ve yağlanma başladı..

ve sonuç::: yaş 29 gümübür gümbür parıl parıl bir kel adayıyım..

kafamın orta kısmı iyi ama önler iyice gitti..

ailende kimsenin kel olmaması senin de olmayacağın anlamına gelmez..

saç derisinin yağlanması ,saç köklerinin hava almasını engelleyerek dökülmesine sebep olur..

saç derini temiz tutmaya çalış..ama bu kaçınılmaz sonu engellemez..sadece geciktirir..
    quote:

çok kötü bi olay ya, yüzüm yağlı değil ama dediğim gibi akşam yıkıyorum sabah kafa parlıyo resmen. hele bide elimi saçlarıma götürmeyeyim iyice bulaşıyo:( acaba dökülmeyi arttırırmı bu durum, gerçi şu an için böyle bir prob. yok..

quote:

Orjinalden alıntı: çaaari

bunu engelliyemezsin ki benim de cildim saçlarım yağlıdır yağlandığında yıkıyacaksın olay bu yani

• ya bendede çok kepek var banyo yaptıktan sonraki gun hayvan gibi kepek oluyo saçımda şampuanda kepek önleyici şampuan ama banyodan hemen sonraki gün ve bütün hafta çok kepek oluyo ya nasıl önleyebilirim acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

ya bendede çok kepek var banyo yaptıktan sonraki gun hayvan gibi kepek oluyo saçımda şampuanda kepek önleyici şampuan ama banyodan hemen sonraki gün ve bütün hafta çok kepek oluyo ya nasıl önleyebilirim acaba??

bilemiyorum,hiç bir şeyi değiştirmediğim halde bu hafta bende de kepek oldu. tatil bünyeye zarar

ama gitmek üzere çok şükür. sıcak su,tam durulanmamış saç kepek yapar. belki bunlar olabilir senin sebepler.

sana kaliteli bir şampuana başlayıp onda istikrarlı şekilde devam etmeni öneririm. şampuan değişikliği hakikaten kepek yapıyor.
  • Loreal elseve yi yarın alıyorum :=) bende
  • Loreal kullanan arkadaşlar sonuçları yazmamışsınız hala?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.