Şimdi Ara

Saçınızı ne ile yıkıyorsunuz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
6.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saç derimde kabuklanma var,koparinca kizariyor ve kaşiniyor egzama gibi bir sey ve kasiyinca inanilmaz kepek oluyor. Bioxcin kullaniyordum bir süredir,geçen gün dayanamadim kaşintidan ve eski sampuanim head&shoulders a döndüm şu okaliptüslü olana fotosunu atayim. Saçlarimi rahatlatiyor o kabuklar gidiyor ama çok yumusak yapiyor saçlarimi,o yüzden sevmiyorum. Ayrica hepsiburadadan 3 lü bioxcin forte almistim 2 gün önce daha açmadim bile,iade almazlarsa satacağim boşuna aldim

Saçınızı ne ile yıkıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet. Bebeklerde ve cocuklarda kullanildigi icin yetiskinlerinkine gore kimyasal yok.

• Keratinli saçlarımı heden şaldırs veya kiliyır ile yıkarım

• "no poo" saçınıza da dünyanıza da yazık etmeyin.

https://indigodergisi.com/2017/10/no-poo-akimi-nedir-sampuansiz/

https://www.saclarimveben.com/no-poo-akimi/

• quote:

Orijinalden alıntı: qeceninprensi

Ketoral
    Eczanelerde bulunur; doktor tavsiyesi ile kullanılır.

Bu sampuani belirli bi sureden fazla kullanmak cok zararli. Buna alistim galiba sacmaliklarini birakin ve sampuani cope atin acilen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arap sabunu
  • Hocam mantar ve kepek için doktora ne zaman gitsem bunu yazıyor. Ben de bir süredir artık kendim gidip eczaneden alıp kullanıyorum. (Bu veya Konazol)
    Sabun dahil denemediğim ürün kalmadı ama fayda etmiyor. Ürünü ilk kullandığımda genelde iyi geliyor ama saçım ikinci, üçüncü yıkamada ürüne alışıyor ve kepek yapmaya başlıyor.
    Sadece Bioblas biraz iyi geldi ama ona da alışıyor hemen kafam ve kepeğe başlıyor. Fakat bir Ketoral bir şampuan şeklinde kullandığım zaman hemen kepek yapmıyor.

Yine kullanma mı dersin bu durumda?
  • Bioxcin kullanıyorum. Saçlarımın dökülmesini engellemişti. Şimdi daha az dökülüyor diyebilirim, birkaç yıldır kullanıyorum. Başka bir şampuan kullandığımın ertesi günü hemen kepek çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Hocam mantar ve kepek için doktora ne zaman gitsem bunu yazıyor. Ben de bir süredir artık kendim gidip eczaneden alıp kullanıyorum. (Bu veya Konazol)
    Sabun dahil denemediğim ürün kalmadı ama fayda etmiyor. Ürünü ilk kullandığımda genelde iyi geliyor ama saçım ikinci, üçüncü yıkamada ürüne alışıyor ve kepek yapmaya başlıyor.
    Sadece Bioblas biraz iyi geldi ama ona da alışıyor hemen kafam ve kepeğe başlıyor. Fakat bir Ketoral bir şampuan şeklinde kullandığım zaman hemen kepek yapmıyor.

Yine kullanma mı dersin bu durumda?
    Bende seboreik dermatit vardi doktor surekli veriyordu bu ilaci. 1.5 kutu kullandim. Bu ilac uzun sure kullaninca deride incelme vs yapiyor. Ayrica etkisi kayboluyor dedigin gibi. Ben doktor degilim hocam sadece arastirmalarim sonucu bu sampuani kullanmayi biraktim. Kullanma derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 3 Mayıs 2018; 11:3:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Piyasadaki her sampuani kullanmis biri olarak ille sampuan diyorsan jhonsons baby bebek samp yesil olani. Ama suan ne kullaniyorsun diye sorarsan dalan zeytinyag sabunu kepek yada yaglanma yapmiyor en azindan bende yapmadi sac dokulme sorunum vardi onuda hayli topladi ustelik 4tl :)
    Dalan zeytinyağlı sabun harbiden iyi. Yıllardır şampuan kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bioxcin kullanıyorum. Saçlarımın dökülmesini engellemişti. Şimdi daha az dökülüyor diyebilirim, birkaç yıldır kullanıyorum. Başka bir şampuan kullandığımın ertesi günü hemen kepek çıkıyor.
    Bioxcin kullaniyordum bi gün head&shoulders kullanayim dedim yumuşak olsun diye,bir kepek oldu o günden beri bitmedi

• Bana da aynısı olmuştu. Otellerde kullanılan şampuanlardan kullanmak zorunda kaldığım dönemde sorun yaşamadım ama Head and Shoulders'ta aynısı olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bana da aynısı olmuştu. Otellerde kullanılan şampuanlardan kullanmak zorunda kaldığım dönemde sorun yaşamadım ama Head and Shoulders'ta aynısı olmuştu.
    Head&shoulders bendeki kepeği kesiyordu ama bioxcin den geçince öyle olmustu çok enteresan

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D3F39B00

Revox At Kuyruğu Şampuanı. İçindekileri incelediğim zaman çok zengin olduğunu düşünüp kullanmaya başladım. Üçüncü şişedeyim
    Hocam Ankaralı mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Hocam Ankaralı mısınız?

Nasıl anladın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D3F39B00

quote:

Hocam Ankaralı mısınız?

Nasıl anladın

Alıntıları Göster
    Adanalı içgüdüsü var bende hocam

• quote:

Adanalı içgüdüsü var bende hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bioblas
  • Saçlarımı zamanında her gün yıkamaktan alıştılar sürekli yıkanma isteğin duyuyorlar(spora gidip duş aldığım için +Adana'nın yazında duş lazım her gün). Bu yağlanmanın önüne nasıl geçerim? Kepek derdim yok ve kullandığım şampuan head&shoulders mentollü olanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

Saçlarımı zamanında her gün yıkamaktan alıştılar sürekli yıkanma isteğin duyuyorlar(spora gidip duş aldığım için +Adana'nın yazında duş lazım her gün). Bu yağlanmanın önüne nasıl geçerim? Kepek derdim yok ve kullandığım şampuan head&shoulders mentollü olanı.
    Şampuandan önce sabunla hocam şampuan sonrası da krem kullan duşta. Gün içinde elini saçına atmamaya çalış, sigara içilen ortam, stres vs bile yağlandırırken adana nemi saçı katlediyor zaten, bu dediğim de bir günlük çözüm. Yazın zirvesinde o da yemiyor gerçi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.