Şimdi Ara

Saçını kendi kesen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçımı hem 5 numara kestiriyorum ve acaba kendim kessem de becerebilir miyim diye düşünmeye başladım. Kesen var mı? Çok uğraştırır mı?

• benim bir kaç arkadasım makinayla kesiyor 3 4 numara fln
  • 6 yıldır makinayla 2-3 e keserim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorph

Saçımı hem 5 numara kestiriyorum ve acaba kendim kessem de becerebilir miyim diye düşünmeye başladım. Kesen var mı? Çok uğraştırır mı?

Sakın sakın sende o hataya düşme :) 3 hafta şapka taktım düşün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhortakaL_

Sakın sakın sende o hataya düşme :) 3 hafta şapka taktım düşün .

Denersem de uzundan başlayarak gidiyim diyorum, olmadığı yerde şapkayla berbere koşarım diye. Ama şimdi saçı bir şekilde halletsek enseyi nasıl düzelticez? Yine berbere gitmek gerekecek sanırım.
  • babam genelde keser saçımı
  • askerliği saymazsanız 7 yıldırdır kendim kesiyorum....makasla...saçım yarı kıvırcık olduğu için düzgün kesmesemde dikkat çekmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vocador

askerliği saymazsanız 7 yıldırdır kendim kesiyorum....makasla...saçım yarı kıvırcık olduğu için düzgün kesmesemde dikkat çekmiyor...

Pek el becerim de yoktur benim ama altı üstü makineyi saçta gezdirmek diyorum kendi kendime. Makas olayı hiç gelmez bana.
  • Bizim arkadaş kesiyordu.
    Bir keresinde tanık oldum.
    Çok uzadığı zaman alıyor makası, 2 parmak arasına gelecek şekilde tutuyor saçını, makası vuruyor.
    Her taraf aynı olacak şekilde ayarlıyor.

• Ögrenciysen yazın kes ögrenirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Bizim arkadaş kesiyordu.
    Bir keresinde tanık oldum.
    Çok uzadığı zaman alıyor makası, 2 parmak arasına gelecek şekilde tutuyor saçını, makası vuruyor.
    Her taraf aynı olacak şekilde ayarlıyor.

aynı ben uzayan yerlerini öyle yapıyorum
  • Makinayla kendim kesiyorum, berbere vereceğim parayı makinaya verdim, temiz, vur 3'e gitsin. Şimdilerde uzadı bir ara yine keseriz.
  •  Saçını kendi kesen var mı?

Bundan var bende de. Sakal için memnunum da saçta problem çıkmaz heralde dimi?
  • quote:

fiyat olarak ne kadar hocam bunlar, birde markası ne acaba?
  • ben de kendim kesiyorum. Al makineyi eline ayarla daldır kafaya gitsin. İlk yapıştan sonra alışırsın zaten. Ense falan dersen bir arkadaşını çağır düzeltsin. Ben öyle yapıyorum. Kaç numara dersen 1 numara kesiyorum saçlarımı çok da güzel oluyor. Sırf makineyle saçları alıyo diye berbere 10 tl vermeye gerek yok diye düşünüyorum.
  • braun yazıyor görmüyormusun
  • @compitir

Braun EP-50. 70 TL civarı bir şey sanırım.
  • benimde saçlar dalgalı olduğundan kafama eserse makasla kesiyorum.. zaten sürekli karışık düzensiz durduğundan pek bi problem olmuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeamasya

ben de kendim kesiyorum. Al makineyi eline ayarla daldır kafaya gitsin. İlk yapıştan sonra alışırsın zaten. Ense falan dersen bir arkadaşını çağır düzeltsin. Ben öyle yapıyorum. Kaç numara dersen 1 numara kesiyorum saçlarımı çok da güzel oluyor. Sırf makineyle saçları alıyo diye berbere 10 tl vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Kullandığınız aletin markası nedir?Bide önerirmisiniz?Güzel kesiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: compitir

quote:

fiyat olarak ne kadar hocam bunlar, birde markası ne acaba?

Resime dikkatli bakarsan BRAUN yazıyor...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.