Şimdi Ara

Saçımın İsa Mesih gibi olmasını istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çok güzel değil mi böyle uzatsam diyorum okul vs. de yok ama açılırsa çok karışırlar. Hangi saç kremini kullanıyordu acaba ? Saçımın İsa Mesih gibi olmasını istiyorum Saçımın İsa Mesih gibi olmasını istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Sırada jony sinss gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu resimler tamamen uydurma yalnız :P isa yahudiydi, niye avrupalılar gibi bir yüzü ten rengi ve saçı olsun ki tamamen avrupalı bakış açısıyla tasvir edilmiş uydurma hali bu, tabi bizzat dahi kendisi uydurma değilse..

• quote:

Orijinalden alıntı: Avanguardia

bu resimler tamamen uydurma yalnız :P isa yahudiydi, niye avrupalılar gibi bir yüzü ten rengi ve saçı olsun ki tamamen avrupalı bakış açısıyla tasvir edilmiş uydurma hali bu, tabi bizzat dahi kendisi uydurma değilse..

;)

• uzat, sana uzatma diyen mi var ama uzun saça bakmak zor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yes beyb -- 22 Nisan 2021; 11:36:14 >
  • Avanguardia kullanıcısına yanıt
    Ne fark eder hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hynque

Ne fark eder hocam

öğren işte cnm

• Ruhülkudüs Hasan Mezarcı gibi mi?

• Ahahahah benim yüz tipine yakışır hocam ama öyle bir mekana girince Mesih geldi derler

• quote:

Orijinalden alıntı: hynque

Ahahahah benim yüz tipine yakışır hocam ama öyle bir mekana girince Mesih geldi derler

Jesus Christ

• Saç ve sakal bu şekilş olursa sana çok daha iyi gider.

Bırak şimdi mesihi falan

• Musevilerin diğer ırklar gibi belli özellikleri yok yalnız.Arap gibi sanma,onlar gibi esmer vs değil bilakis göçebe oldukları için gittiği toplumun özelliklerini alırlar hatta daha çok renkli özelliklere sahiptir.

@Avanguardia

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DDE054007

Musevilerin diğer ırklar gibi belli özellikleri yok yalnız.Arap gibi sanma,onlar gibi esmer vs değil bilakis göçebe oldukları için gittiği toplumun özelliklerini alırlar hatta daha çok renkli özelliklere sahiptir.

@Avanguardia

ama o dönemde daha toprakların sürülmemişlerdi, o dönemden kısa bir süre sonra ana topraklarından kovulup diğer milletlerin topraklarında yaşamaya başladılar, o zamana kadar araplardan hallice bir topluluktu zaten köken olarak araplarla kardeşler de dilleri ve alfabeleri de baya yakındır. Türkçe-moğolca gibi bi bağ var aralarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avanguardia

ama o dönemde daha toprakların sürülmemişlerdi, o dönemden kısa bir süre sonra ana topraklarından kovulup diğer milletlerin topraklarında yaşamaya başladılar, o zamana kadar araplardan hallice bir topluluktu zaten köken olarak araplarla kardeşler de dilleri ve alfabeleri de baya yakındır. Türkçe-moğolca gibi bi bağ var aralarında.

Alıntıları Göster

Arapça ile ibranice ne alfabe olarak ne ses özellikleri olarak hiç benzemiyor.Museviler tarihten beri hep göçebeydi,hiçbir zaman kendi vatanları olmadı,ortadoğuya gittiklerinde araplar istemedi ondan mütevellit bazen düşman bazen arkadaş oldular,keyiflerine göre,yersen.Musevilerin ne olduğu belli değil.Türkçe ile Moğolca'nın benzerliğide sadece altay dil ailesinden yoksa hiçbir benzerliği yok hatta japonca bile Türkçe'ye daha yakın olabilir.

• sende boyle durmaz

• Sana Jahrein saçı gider. Kıps

• havalar da ılıdı

• MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Ooo toxicimiz gelmiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.