Şimdi Ara

Saçımı kestirmek istemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Saçımı kestirmek istemiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1874 Mesaj
    Arkadaşlar saçımı kestirmek istemiyorum okula taç takarak gidiyorum ilk hafta bir şey demediler simdi müdür yardımcısı tacı cıkar falan dedi ben de sacım öne düsmesin diye yapıyorum dedim o da diger ögrenciler su su arkadas takıyo diyor dedi kestirmekten başka çarem yok gibi görünüyor ama kısa saç bana hiç ama hiç gitmiyor. Ne yapayım sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Kafanı kestir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    48 Not
    Taç takan erkek

Orijinalden alıntı: Cholo

Arkadaşlar saçımı kestirmek istemiyorum okula taç takarak gidiyorum ilk hafta bir şey demediler simdi müdür yardımcısı tacı cıkar falan dedi ben de sacım öne düsmesin diye yapıyorum dedim o da diger ögrenciler su su arkadas takıyo diyor dedi kestirmekten başka çarem yok gibi görünüyor ama kısa saç bana hiç ama hiç gitmiyor. Ne yapayım sizce?
    quote:

Orijinalden alıntı: LeTissier

okulda biliyorsun yasak,sizin o zabıta müdür yardımcısı saçı uzun öğrenciyi belgeseldeki ceylan gibi avlıyor.böyle daha yaşıklı olduğunu düşünüyosundur.en son ana dek kestirme ancak kestir

• Teğmen
    240 Mesaj
    hocam saçın dalgalı mı düz mü ona göre söyliycem
    |
    |

Hiç mi görmedin birader?

|
    |
    kandorfeyta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla bilmiyorum ki ne yapsam durum onu gösteriyor müdür bir şey demiyor müdür yardımcısı diyor habire.

@Yarasa Kıçı

Dalgalı hocam

|
    |
    Bahsedilenler: transformers4 , Yarasa Kıçı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Valla bilmiyorum ki ne yapsam durum onu gösteriyor müdür bir şey demiyor müdür yardımcısı diyor habire.

@Yarasa Kıçı

Dalgalı hocam
    quote:

Orijinalden alıntı: LeTissier

@Yarasa Kıçı

Dalgalı hocam

hocam dalgalı olduğundan dağınık duruyorsa ondan kızmış olabilir düz olsa taç takmadan git diyecektim de dalgalıysa harbiden rahatsız eder taçsız ama öyle bir yasak yok istediğin gibi gidebilirsin biraz daha uzadığında taç olmadan geri atabilirsin zaten
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.