Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güneş ışığı almalısın. Son aylarda cogu kisinin yogun sac dokulmesi var bu nedenle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal hocam saçı uzun olanların orası dökülüyor 20 lerden sonra.

• Sana tavsiyem içinde saw palmettodur, kabak çekirdeğidir dht baskılayıcı başka bir etken madde vesaire olan hiçbir şeyi saçına sürme. Bir kere bırakınca bence daha çok dökülüyor. Normalden soğuk suyla kafanı yıkaman, sigaradan ve sağlıksız besinlerden uzak durman yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marvel_Recai -- 3 Haziran 2020; 22:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Güneş ışığı almalısın. Son aylarda cogu kisinin yogun sac dokulmesi var bu nedenle.
    2 aydır hiç çıkmadım hocam son 2/3 gündür çıkıyorum. Dediğiniz doğru olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Marvel_Recai

Sana tavsiyem içinde saw palmettodur, kabak çekirdeğidir dht baskılayıcı başka bir etken madde vesaire olan hiçbir şeyi saçına sürme. Bir kere bırakınca bence daha çok dökülüyor. Normalden soğuk suyla kafanı yıkaman, sigaradan ve sağlıksız besinlerden uzak durman yeterli olacaktır.
    Valla hocam sağolunda sigara aşırı olmasada içiyom bırakmam zor. Aşırı erkisi var mı sizce saça?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chesley

Valla hocam sağolunda sigara aşırı olmasada içiyom bırakmam zor. Aşırı erkisi var mı sizce saça?

Alıntıları Göster
    İnanılmaz aşırı bir etkisi var 3 ay sigara içme saçların dolgunlaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chesley

Kel değilim hocam sağolun ilaç kullanmam

Alıntıları Göster
    o zaman susam yagı badem yagı zeytın yagı sarımsak çörek otu yagı bunları alıp karıstırcan dogal yaglar dökülmeyi durduruyor,google dan tek tek arat ne işe yaradıgına özellıkle hangı vıtamınlerı barındırdıgına bak sac ıcın tüm vitamınlar bu yaglarda var

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal sende keller kervanına adım attın bizler gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

o zaman susam yagı badem yagı zeytın yagı sarımsak çörek otu yagı bunları alıp karıstırcan dogal yaglar dökülmeyi durduruyor,google dan tek tek arat ne işe yaradıgına özellıkle hangı vıtamınlerı barındırdıgına bak sac ıcın tüm vitamınlar bu yaglarda var

Alıntıları Göster
    Peki teşekkürler

• Benim ön sağ sol mevsimsel olarak seyreliyo her yaz geldiğinde dökülüyo diye üzülüp paranoya yapıyorum sonra bakıyorum seyrek kısımlar zamanla gürleşmiş oluyo. Androjen dökülmeyse bu genetik tek çaresi saç ektirmek saç kıran varsa buda saç kökünde mantar hastalığı sarımsak sürünce geçiyo.
  • Up

• Bazende açılma sebebi sadece saç dökülmesi değil. Alın şeklide değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Bazende açılma sebebi sadece saç dökülmesi değil. Alın şeklide değişiyor.
    Teşekkürler hocam

• kel olanlar uraw mavı serum kullansın devlet onaylı yerlı urundur sac cıkarıyor denendı cok kısı tarafından
    sacı dokulenler durması ıcın baharat yagları kullansın susam badem zeytın yagı corek yagı hepsı ınternette yazıyor ıcerıkler vıtamınler ciddi yazdım kesın işe yarayan seylerdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

kel olanlar uraw mavı serum kullansın devlet onaylı yerlı urundur sac cıkarıyor denendı cok kısı tarafından
    sacı dokulenler durması ıcın baharat yagları kullansın susam badem zeytın yagı corek yagı hepsı ınternette yazıyor ıcerıkler vıtamınler ciddi yazdım kesın işe yarayan seylerdır
    Hocam çok boş konuşuyorsunuz sizi blokluyorum.

• blokla tabi,işe yaramayan kısılerın bloklamasına sevınıyorum
    bende senı blokladım

denemeden bılmeden mılletı kandıran ınsanları hıc sevmem
  • Silinsin

Yaş 20 benim de şu yanlar doluydu böyle olmaya basladi yardim edin korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deliemre34

Yaş 20 benim de şu yanlar doluydu böyle olmaya basladi yardim edin korkuyorum
    Hocam 20 de başlıyor demek ki

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.